שחזור מספר IMEI בנוט2

SamiBT

New member
שחזור מספר IMEI בנוט2

שלום חברים,
מכשיר סמסונג נוט2 שהוחלף לו רכיב פלאש לפני חצי שנה בערך, היתה בעיה שלא ניתן היה לעדכן גירסא והבלוטות' לא עבד טוב... התקנתי גירסא מחדש (סטוק ישראלית עם אודין) ועכשיו המכשיר ללא מספר IMEI
איך משחזרים? אפשר עצמאית או שאני צריך מעבדה?
מצאתי כמה מדריכים ברשת, לא ממש עבד לצערי... אשמח למדריך שמישהו כבר ניסה ועובד.
תודה רבה מראש

BobboVilla

New member
תנסה להתקין משהו בגירסא שהייתה על המכשיר לפני כן

סמסונג ידועה בכך שהיא משנה את המיקום של רכיבי הרדיו, וזה כולל גם את ה IMEI, בין גירסאות שונות.

SamiBT

New member
ניסיתי, לא הולך...

התקנתי סטוק רום ישראלי 4.1.1, לא עזר...
לפי מה שקראתי, יש דרך לשחזר את המספר אבל אני לא מוצא איך

SamiBT

New member
שאתן לך רמז או שאגלה?

אפשר להפוך גם את היום למעניין יותר

BobboVilla

New member
לא רק גירסת אנדרואיד, אלא גירסת קושחה של סמסונג

תחפש משהו שב- Baseband version 3 התווים האחרונים הם כמו מה שהיה לך קודם. השינוי הזה יכול להיות "באמצע" עידכונים של גירסת אנדרואיד אחת. למשל ב-S4 השינוי היה באמצע של 4.2.2 עבור חלק מהאיזורים.

SamiBT

New member
ניסיתי

המכשיר במקור נקנה מסמסונג פה בארץ יבואן רשמי
כשהחליפו את הרכיב התקינו 4.1.1, אני כמעט בטוח ש-ILO
התקנתי גרסה 4.4.2 גם ILO, עכשיו חזרתי ל-4.1.1 ואני על אותה הבעיה

BobboVilla

New member
לא הבנתי. התקנת גירסא מתקדמת יותר ולא עבד?

ואז חזרת לגירסא ישנה יותר? או שהתקנת גירסא מתקדמת ומיד התקנת גירסא ישנה? בכל מקרה, אם "הגעת" עד ל-4.4.2, אז יש סיכוי גדול שאתה חייב להישאר על הגירסא הזו, או לפחות גירסא "קרובה".

SamiBT

New member
בהתחלה התקנתי 4.4.2

בהתחלה התקנתי 4.4.2 ואז נתקלתי בבעיה.
"חזרתי" ל-4.1.1 ואני עדיין בבעיה
אני יכול להתקין שוב 4.4.2 אבל אני לא רואה איך זה עוזר
השאלה היא אם ניתן לשחזר או לצרוב מספר IMEI בלי מעבדה...
מסתבר שכשהחליפו את רכיב הפלאש כנראה שהיתה טעות הקלדה בצריבת מספר ה-IMEI כי היה מספר אחד שונה ועכשיו הוא בכלל NULL (מתחיל 0049...)
&nbsp

BobboVilla

New member
יכול להיות שצרבו גירסא עוד יותר מתקדמת

ואז צריך לצרוב אותה. יכול להיות שאפשר לצרוב רק את ה"רדיו" מגירסא מתקדמת יותר, אבל אני לא יודע.
&nbsp
אבל שוב, גירסת אנדרואיד זה לא מספיק. אם תסתכל על רשימת הקושחות ( http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-N7100/ ), שים לב לערך של "PDA" . מה שמעניין אותנו כרגע אלו 3 התווים האחרונים. עבור ישראל, הערך של הגירסא האחרונה הוא NJ1. יכול להיות שהיה לך רום של מדינה אחרת, עם גירסא מתקדמת יותר, אפילו שזה אנדרואיד 4.4.2, שבו המיקום של רכיבי הרדיו הוזז על ידי סמסונג. במקרה הזה, אתה חייב לצרוב את הרדיו הרלוונטי (או את כל הקושחה) כדי שהמכשיר יזהה מחדש את ה-IMEI.
&nbsp
כל זה בהנחה שהמידע עדיין נמצא על המכשיר, ורק גירסת הרדיו לא מעודכנת למיקום הנכון. אם עשו נזק בצריבה במעבדה אז אני לא יודע מה אפשר לעשות.

SamiBT

New member
עכשיו יש IMEI אבל אין רשת

התקנתי שוב רום סטוק ישראלי 4.4.2, יש IMEI
מה שמוזר זה שיש הבדל קטן בין ה-IMEI שאני מקבל מהחייגן לבין זה שכתוב על המכשיר, בזה מהחייגן התווסף עוד מספר באמצע...
עכשיו חזרתי שוב להודעה "לא רשום ברשת" ואין אפשרות להוציא/לקבל שיחות וסמסים, כאילו אין רשת...

BobboVilla

New member
תנסה להפעיל מחדש, להיכנס למצב טיסה ולבטל

לעשות חיפוש ידני של רשתות סלולריות.

SamiBT

New member
לא עובד...

לצערי לא רואה ברירה אחרת חוץ ממעבדה, כנראה שצריך קופסה לצריבה מחדש... באסה
תודה רבה בכל אופן!!!

למעלה