שאלה דחופה

sun890

New member
שאלה דחופה

רכשתי היום גלאקסי J7 2016 ושילמתי 1,515 שקלים במקום דגם של 2015 שעולה כ- 300 שקלים פחות. רציתי לדעת מה שונה בין שני המכשירים והאם ההשקעה של עוד 300 של שנת 2016 הייתה כדאית?

metrocard

New member
מעבד מדגם חדש יותר (אותה סדרה)

המעבד הנוכחי הוא מדגם SD617 לעומת ה 615 הישן יותר. (או דגם חדש יותר של אקסינוס המקביל לו).
וקצת יותר זכרון פנימי - 2 GB לעומת 1.5. שאר הנתונים נראים דומים.

אם שווה 300 ש"ח ? אין תשובה חד משמעית. השדרוגים מהשנתון הקודם נחמדים ואמורים לשפר קצת את חווית השימוש מהמכשיר. לא יודע מבחינה מספרית אם זה שווה 300 ש"ח.

YosMan1

New member
הזיכרון של הדגם 2015 היה בעייתי ולכן הם שדרגו אותו.בחרת נכון

הנה ההבדלים...

J7 שנת 2016...
מעבד 1.6 גיגה + 8 ליבות...
RAM 2048...
יש NFC...
סוללה 3300 מילי אמפר שעה...

J7 שנת 2015...
מעבד 1.5 גיגה + 4 ליבות...
RAM 1536...
אין NFC...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה...

sun890

New member
וואו תודה רבה לכולם!

עד כה אני מאוד מרוצה. רציתי לשאול במידה ואפשרי, איך ניתן לשנות צלצול התראת הודעה עם צלצול שהכנסתי מהמחשב? כנ"ל בצלצול התראה בווטסאפ. ניסיתי ולא ממש הצלחתי. שוב תודה.

גק לוי

Active member
תשובה.

ברגע שרואים על המסך של המכשיר את הקובץ שרוצים להגדיר כצלצול, צריך ללחוץ עם האצבע כשלוש שניות ברצף על המסך של המכשיר, ואז אמור להיפתח תפריט קטן על המסך שמאפשר להגדיר את הקובץ כצלצול לאיזה לאיזה פיצ'ר שרוצים במכשיר.

sun890

New member
נכנסתי דרך "הקבצים שלי"

ולא נתן את האפשרויות שציינת. עליי להכנס ממקום אחר אולי?

גק לוי

Active member
תשובה.

בעיקרון במכשירי סמסונג תמיד יש את האופציה שברגע שרואים את הקובץ הרצוי שרוצים להגדיר אותו כצלצול, אז יש את האפשרות של לחיצה 3 שניות ברצף על המסך ואז אמור לעלות תפריט קטן שמאפשר להגדיר את הקובץ הנבחר כצלצול.

אני לא יודע למה בJ7 2016 התכונה לא עובדת.

יש עוד אופציה, כשנמצאים במסך הראשי ללחוץ על הכפתור השמאלי מתחת למסך (הריבוע) ואז בד"כ אמור לעלות תפריט של הגדרות ושם באחד ההגדרות ישנה אופציה להגדיר קובץ כלשהו כצלצול.

YosMan1

New member
אתה צריך להעביר את הצלצול לתיקיה בטלפון בשם NOTIFICATIONS

תמצא את התיקיה וברגע שתעביר את קובץ הצלצול לשם הוא יופיע כאופציה לבחירה בהגדרות התראות.

למעלה