האמריקאים מעדיפים סמסונג S7 על האייפון 6S

noa_f

New member
אני חוששת שלא קראת את הכתבות באמת

לפי הכתבה ההיא, שכל האחרות מסתמכות עליה, סמסונג עקפה את אפל במכירות ברבעון הזה. אבל מספרית, אפל מכרה יותר אייפון 6s ופלוס, בסוף השבוע הראשון להשקה שלו, מאשר סמסונג בכל הרבעון הזה (שלושה חודשים)...
ברבעון הזה, אפל מכרה פחות אייפון 6s לסוגיו מסמסונג.
&nbsp
ואגב, אין כמובן נתוני מכירות אמיתיות מסמסונג. היא מקפידה למסור אך ורק נתוני shipping (כלומר, מסירות ליבואנים) ולא נתוני מכירה ללקוחות קצה או הפעלות של מכשירים. אפל מוסרת נתוני מכירה ללקוחות.

feedingsys

New member
אל תחששי. קראתי וזה מראה על מגמה. לא היטפלות לקטנות.

אפל מאבדת את ההובלה לסמסונג בארה"ב מאז ה S7
על העולם היא ויתרה מזמן.
אף משווק, בטח לא בארה"ב, לא מזמין מלאי מת.

YosMan1

New member
כנס לאחת מהאוניברסטאות המובילות בארהב, עד שתגלה שם אנדרואיד

אחד תצטרך לחפש ממש בפינצטה.
שליטה ממש מוחלטת של אפל.
אז כולם טפשים, כולם מובלים באף, כולם שטופי מוח של פרסומות.... או שלא.
גם צבא ארהב החליט להחליף את הנוט 2 באייפונים 6S ואלו מכשירים שמשמשים למידע בזמן קרב, לא מכשירים לארוחות בקריה.

noa_f

New member
והסיבה להחלפה: מכשירי אנדרואיד נתקעים, מגמגמים ולא מסוגלים

להראות את המסך החצוי של התוכנה. האייפון מהיר ויציב והמסך שלו חד וברור.
The iPhone is “faster; smoother. Android freezes up” and has to be restarted too often, the source said. The problem with the Android is particularly noticeable when viewing live feed from an unmanned aerial system such as Instant Eye, the source said.
&nbsp
When trying to run a split screen showing the route and UAS feed, the Android smart phone will freeze up and fail to refresh properly and often have to be restarted, a process that wastes valuable minutes, the source said.
&nbsp
“It’s seamless on the iPhone,” according to the source. “The graphics are clear, unbelievable.”​
http://www.dodbuzz.com/2016/07/15/army-sof-to-trade-in-its-androids-for-iphones/

BobboVilla

New member
ושוב אני אגיד - סמסונג, לא אנדרואיד

אבל אם הבחירה היא באמת רק בין שתי אלו, אז שיקחו אייפונים. שישימו גם קייסים חסינים לירי
.

ronengeles

New member
האמת, הכתבה הזאת מעלה כמה שאלות

אולי יש להן תשובות טובות, אבל אי אפשר להבין את זה מהכתבה.
&nbsp
דבר ראשון, הם כותבים אנדרואיד בצורה הכי כללית (רק בהמשך הם מציינים סמסונג), ולעומת זאת מציינים דגם ספציפי של אפל.
&nbsp
לפי ההתגובות, הבנתי שהטלפון הנוכחי שהוא גלקסי נוט 2 (שיצא ב 2012), כלומר, טלפון בן 4. רק לי נראה שלהשוות מכשיר בן 4 למכשיר דגל שיצא השנה זה קצת "לא כוחות"?
לשם השוואה, האייפד 2 שלי (שיצא שנה קודם) היה איטי מאוד בגרסה 6, ובלתי נסבל מגרסה 7 (כבר כמעט שנתיים שלא נגעתי בו כי הוא איטי מידי).
&nbsp
בלי קשר אם מדובר באייפון או אנדרואיד, לא קצת מוזר להחליף מכשיר עם מסך בגודל 5.5' במכשיר עם מסך 4.7', במיוחד כשאחד השימושים העיקריים בו הוא שימוש במסך מפוצל?
&nbsp
האם לא היה יותר נכון לבחור באייפון 6S פלוס, שמגיע עם מסך גדול יותר ועם סוללה חזקה יותר (דיי קריטי לחיילים בשטח, לא?).
&nbsp
בלי קשר לכתבה, החלטות כאלה הרבה פעמים מתקבלות בגלל שיקולים עסקיים (הצעה זולה יותר) או שהזוכה הצליח "לשכנע" את מקבלי ההחלטות בצורה כזו או אחרת (בשביל זה קיימים לוביסטים, לא?).
&nbsp
בסופו של דבר, להגיד "הצבא בחר בזה, לכן זה הכי טוב", זה קצת תמים.
סתם דוגמאות:
הממשלה שלנו החליטה לקנות עשרות מטוסי F35 למרות שיש הרבה ביקורת על המטוס הזה, ולא רק בגלל המחיר.
שר הפנים הנוכחי החליט שבתום הפיילוט, יחוייב כל אזרח ישראלי להוציא ת"ז ביומטרית ולהכנס למאגר הממשלתי, למרות שכבר שנים יש ביקורת קשה על השימוש במאגר.

noa_f

New member
שים לב שהאיש שמצוטט בכתבה לא מוסמך לדבר עם התקשורת

כלומר, זה לא דיווח רשמי. יתכן שהבלוגר דיבר באיזה בר של חיילים עם אחד מאלו שבודקים מכשירים, או חייל ביחידה המדוברת... לך תדע. לכן זו לא אינפורמציה מדוייקת.

&nbsp
אין ספק שיש פה הרבה לובי וגם כמובן ״גאווה אמריקאית״ (שרק הגאווה הישראלית גדולה ממנה. כמו צ׳יוואווה צווחני.) ויתכן שמדובר ב-6 פלוס הגדול יותר, במיוחד אם צריך מסך מפוצל, שמראה נתונים משני מקורות.
&nbsp
וכמובן שאם המכשיר הנוכחי בן יותר משנתיים, הוא כבר לא בשיא כוחו (במיוחד כשזה אנדרואיד) והגיע הזמן להחליפו. עם זאת, קשה לי להאמין שהצבא האמריקאי משאיר את מערכת ההפעלה של היצרן כמו שהיא, עבור מכשיר מבצעי (מעניין איך הם יעשו את זה עם אייפון...) ויתכן שהבחירה לא להמשיך לדגם החדש יותר של אותו המכשיר, אומרת משהו.
&nbsp
בקיצור, כמו ״נתוני המסירות״ העמומים של סמסונג (שהיא גם נוטה לזייף כלפי מעלה, אפילו עבור המשקיעים שלה), גם הכתבה הזו לא מוכחת... אבל היא אנקדוטה טובה. אתה לא חושב?

noa_f

New member
באמת? אז איך אתה קונה היום מכשירים של סמסונג מלפני שנתיים

במצב חדש?

ladybug4NLP

Active member
אני הייתי בקונטיקט אין לי מושג מהיכן בא טראמפ

ןביום העצמאות שלהם ראיתי אלפי בני אדם במספר ארועים
ואפילו לא אנדרואיד אחד

טיפשים....

למעלה