חבילות לחו"ל

חגיתה73

New member
חבילות לחו"ל

נוסעת לברלין ל3 ימים.

רוצה לעשות חבילת גלישה.
כמה GB נחשב סביר וממוצע ל 3 ימים?
שימוש בוואטסאפ ושיחות וואטסאפ ומעט גלישה באינטרנט.

z1george

Member
מנהל
שלושה ימים?

1 ג'יגה אמור להספיק, בענק, בהתניה שאת לא מעבירה המון סרטוני וידאו בוואטסאפ.
אני הייתי קונה סים מקומי ב10, 15 אירו, ולא מסתבך עם "טעויות" בחיוב אצל מפעילה ישראלית. כך נהגתי בברלין ובכל נסיעותיי, גם אחרי מהפכת 2012
פרנואיד לגבי גלישה בחו"ל, מה לעשות.

חגיתה73

New member
שאלות של בורות....

סים מקומי זה מספר חדש לגמרי.
ואם אני רוצה להיות בקשר עם הארץ בעיקר עם הוואטאספ הרגיל שלי?

ה 10- 15 יורו כבר כוללים בתוכם את עלויות השיחות והגלישה? ומה קורה עם אני גולשת מעבר?

YosMan1

New member
כן, סים מקומי זה מספר חדש אבל ווטסאפ יודע להשאר עם המספר

הישן והוא ימשיך לעבוד כרגיל. אם הווטסאפ קופץ ושואל אם לעבור למספר החדש פשוט מסמנים לא והוא ממשיך לעבוד כרגיל.
לטעמי 100 מגה ליום זה מספיק אלא אם כן מנהלים שיחות ווטסאפ ארוכות מאד.

LZ88

New member
סים מקומי של O2 ב5-10 יורו יספיק לך מעל ומעבר

הסים מגיע עם 750MB. ל3 ימים זה המון.
ניתן לקנות שם בכל סניף של SATURN (רשת חשמל ענקית). המוכר מפעיל את הסים על המקום, רק צריך להכניס אותו למכשיר.

noa_f

New member
יש סניפים של O2 בכל רחוב מרכזי. וגם שם ניתן לקנות ולהפעיל.

10$.

LZ88

New member
כנראה סתם נפלתי על סניף של אנטיפתים

אבי לב50

New member
הערה:

זה אולי טיפה יותר יקר מההצעות של שני המגיבים הקודמים, אך לדעתי זה שווה את ההפרש.

אבי לב50

New member
זה אכן סים המיועד לגלישה בלבד

אך ניתן לשלוח בו גם סמס וגם לנהל שיחות, רק שהעלות שלהם יקרה מאוד.
מה שאני עושה זה דבר מאוד פשוט, שהוא אולי לא פונקציה שמתאימה לך, ולכן ארחיב מעט:
יש לי ראוטר אלחוטי נייד קטן שלתוכו אני מכניס את הסים גלובל הזה והוא הופך למעין ספק WIFI לסביבה שלו.
במכשיר הטלפון אני מבטל את אפשרות העברת הנתונים הסלולרית וגולש רק באמצעות WIFI באמצעות הראוטר הזה.
אבל מכיוון שלא לכל אחד יש ראוטר כזה, את יכולה לקחת איתך מכשיר סלולרי ישן רזרבי שנמצא כמעט בכל בית, לשים בו את הסים גלובל ולהגדיר שם "נקודה חמה" ולגלוש באמצעותה.
אפשרות נוספת: לשים את הסים גלובל במכשיר שלך ולהשתמש אך ורק במה שכתבת בשאלה הראשונה שלך:
שימוש בוואטסאפ ושיחות וואטסאפ ומעט גלישה באינטרנט.
אל תעני לשיחות ולSMSים שיגיעו למכשיר הזה, ולכל מי שתרצי תחזרי באמצעות שיחת וואטסאפ.
כמובן שתעדכני מראש את הקרובים לך שהתקשורת איתך בשלושת הימים האלה תהיה רק באמצעות הוואטסאפ.

אבי לב50

New member
עוד כמה הערות

מה שהכי חשוב זה שאת יכולה (ורצוי שתעשי זאת) להזמין אותו מספיק זמן לפני הנסיעה ולבקש שיחכה לך (ללא עלות !) בנקודת שרות של פלאפון.
תכניסי אותו למכשיר, תבדקי שהוא עובד (בהתאם להנחיות שנתתי לפני כן), וכשהוואטסאפ ישאל אותך האם להגדיר מספר טלפון חדש או להשאיר את הישן תשאירי כמובן את הישן.
&nbsp
אני ממליץ לך לקרוא את השאלות והתשובות שיש בקישור שנתתי על הכרטיס. זה יעזור לך מאוד להבין את העניינים.

LZ88

New member
פיתרון מעולה ללא מעט מדינות, אבל יש יעדים שזה לא משתלם

מהניסיון שלי בינתיים ברלין (עלה 22 ש"ח, הפעלה במקום - לא צריך להתעסק בכלום) ופולין (7 ש"ח ל2GB, הפעלה במקום - לא צריך להתעסק).
&nbsp
יש מדינות (חברות סלולר) שצריך להיכנס לאתר שלהן, להפעיל את הסים... אז אתה צודק, להרבה אנשים זה יכול לא להתאים (התמצאות באתר/קושי בשפה...). להם עדיף פיתרון אחר.

LZ88

New member
זה מה שעלה לי באפריל השנה.

בברלין - סים של O2 עם 750MB עלה לי 5 יורו (5* שער היורו אז שהיה בערך 4.3).
בפולין - סים של אורנג' פולין עם 2GB עלה לי 7 זלוטי

k-don

Well-known member
יש לי הצעה זולה מאוד

לקחת סים חינם של pmobile בבאג מחשבים בתוכנית 99 (שיחות ו גלישה)
להשתמש בו 3 ימים ולנתק (נניח סה"כ 5 ימים)
עלות 5/30*99=16.5 ש"ח

אבי לב50

New member
רעיון כשר אבל קצת מסריח...

כבר דיברנו על זה, ובאופן אישי זה לא מריח לי הכי טוב. אולי אני טיפש או פראייר אבל כזה אני.

למעלה