בעיית סאונד משונה במוטו ג'י 2015 - רק בשימוש בבלוטות'

מר טווס

New member
בעיית סאונד משונה במוטו ג'י 2015 - רק בשימוש בבלוטות'

מלפני כשבועיים בערך, לכאורה ללא קשר לעדכון ספציפי, כאשר המכשיר מתחבר לדיבוריות בלוטות' - אין סאונד לשיחה.

זאת אומרת, כל מה שהצד השני לשיחה (זה שאני מחייג אליו, או שזה שחייג אלי) אומר - אני לא שומע בדיבורית, וגם הוא לא שומע אותי. ניסינו עם שתי דיבוריות BT שונות - ועם שתיהן אותה בעיה בדיוק.

שיחות דרך המיקרופון של המכשיר, וגם דרך הספיקר של המכשיר - תקינות לגמרי.

מה שעוד יותר מוזר - שכשמנגנים מוזיקה (מיוטיוב, למשל) לדיבוריות החיצוניות - זה עובד פיקס. זאת אומרת, הבעיה היא בעצם אך ורק בשיחות טלפון....

אני די אובד עיצות. אשמח לכל רעיון או כיוון לפתרון....

תודה!

מר טווס

New member
נמצא הפתרון! לכל מי שייתקל בזה בעתיד -

אצלנו זה נפתר מיד עם הסרת אפליקציית True Caller מהטלפון...
&nbsp
שווה לנסות.

BobboVilla

New member
לשתות את כל מידע אנשי הקשר שלך

ולשלוח לגורם לא ברור כלשהו, שמתיימר להשתמש במידע הזה כדי לעזור בסינון שיחות זבל.

LZ88

New member
smoke signal העלה טענה נכונה לפני כמה ימים..

מה בעצם ההבדל בין True Caller לוואטסאפ, טלגרם ושות'?
אני לא אתקין אותה כי זה נראה לי מיותר, אבל כעיקרון, אין באמת הבדל. במיוחד שWA=פייסבוק

BobboVilla

New member
וואטסאפ זה אכן בעייתי כי זה פייסבוק

אבל לצערי האפליקציה נפוצה מדי בשביל שאני אוכל להעיף אותה. למשל יש לי מספר קבוצות של עבודה שמתקשרות בעזרתה. לגבי טלגרם אני לא יודע, אבל אותו דבר אפשר להגיד לגבי כל אפליקציית הודעות, למעט דבר אחד - אפליקציות הודעות לוקחות את רשימת אנשי הקשר לצורך מסוים, שהוא *לא* לשמור אותה במאגר מידע, ולך תדע עד כמה הוא מאובטח או לא. אם ניקח אפליקציה אחרת, סנאפצ'ט, אז "מדיניות האבטחה" שלה מסתכמת בכתיבה בתנאי השימוש שאסור לנסות למצוא פרצות, למרות שיש יותר פרצות מאשר אבטחה.

למעלה