שיואמי MI5 - נראה לי מכשיר טוב

שיואמי MI5 - נראה לי מכשיר טוב

אני יודעת שהוא חדש אבל עדיין אולי מישהו כבר הספיק להתנסות בו?

שלחו לי סרטון שניתן לכופף ולשבור אותו בקלות - הייתכן? האם קייס טוב יספיק להגן מפני זה?

איך מתרגלים לכפתורים בצד המכשיר אחרי שהייתי 3 שנים עם מכשיר בגב הטלפון? (G2)?

אשמח לחוות דעת על המכשיר ורכישתו

האם חייבים להחליף בו רום?

תשובה

כלשון הכותרת: A great smartphone with not-so-great software experience
&nbsp
טלפונים סיניים הם תיבת פנדורה בכל המובנים. לפעמים החומרה חזקה, אבל מערכת ההפעלה מסורבלת. לפעמים הכול מתקתק כמו שצריך, אבל המצלמה מתחת לכל ביקורת. ההמלצה: להתרחק מטלפונים סיניים, אלא אם כן הם עולים ממש מעט, פחות מ-1000 ש"ח.

על פי המפרט שלו הוא נראה טלפון טוב

השאלה עד כמה טוב.

הוא גם יותר זול ממכשירי דגל

מורוש98

New member
מנסים לרמוז לך לרדת ממנו ...

אסור לרמוז - אני לא מבינה. לי צריך להגיד דברים

ברורים וחד משמעיים

אז צריכה להמשיך לחפש מה כן לקנות במקום ה-G2

ממה שקראתי עכשיו (גיגלתי עליו), בארץ יש רק את ה-16 ג'יגה

או שלא הבנתי נכון?
ואני רוצה טלפון עם מינימום 32 ג'יגה לפני הרחבה

איך הספיקר שלו? ב-G2 זה היה חלש, המינוס היחיד שלו

אבי לב50

New member
אכן יש בארץ רק את גירסת ה-16 ג'יגה

ואולם ההרחבה במכשיר הזה שווה כאילו כרטיס הזכרון שייך לזכרון הפנימי.
לכן זה לא משמעותי כל כך, ויתרה מכך, אפשר להכניס כרטיס עד 128 ג'יגה.
מכיוון שאין לי את המכשיר לא אוכל לספר מחוויותי לגבי הספיקר שלו, אולי מישהו אחר יוסיף את הפרט הזה.

se7en77

New member
לא , היא לא .. כרטיס זכרון מעלה את זמן הפעולה

כמו ssd מול כונן קשיח רגיל .

אבי לב50

New member
Mr. 7 תגובתך לא ברורה.

אני בכל אופן לא מבין מה רצית לכתוב ומה הפירוש של זה.

גק לוי

Active member
הנה קטע מסיקור על הסאונד והרמקול של הX PLAY.

חשבתם שמסך 5.5 אינץ’ איכותי ורמקול קדמי הינם מתכון לחווית מולטימדיה מרהיבה? ובכן, כמעט. אף שנראה כי ל-Moto X Play צמד רמקולים סטריאופוניים הממוקמים בחלקו הקדמי, אין זה המצב ומדובר ברמקול בודד שנמצא מתחת למסך, כאשר הרמקול בחלקו העליון משמש לביצוע שיחות ומציג יכולות ממוצעות בלבד.

רמקול זה אמנם מספק עוצמת ווליום לא רעה, אך איכות השמע ירודה והשמע אותו מפיק המכשיר בעוצמת הווליום המקסימלית צורם למדי. אף על פי כן, הודות למסך הגדול והמרשים ונוחות האחיזה הגבוהה, הפכה חווית המולטימדיה לטובה מאוד

המפרט לא קובע

יצרניות רציניות עושות אופטימיזציה לתוכנה ועוד אלף ואחד דברים על מנת להבטיח ביצוע מיטבי. לטלפון סיני על הנייר יכולה להיות סוללה בעלת נפח רב יותר ומעבד חזק יותר, אבל בפועל הביצוע יהיה גרוע יותר, בגלל היעדר האופטימיזציה.

הסבר

החברות הגדולות, כגון Apple, LG ו-Samsung, מתאימות את מערכת ההפעלה למעבדים וללוחות האם בצורה מאוד מדויקת, כזאת שתבטיח את המהירות והיעילות המקסימליות. החברות הסיניות לא עושות זאת, כך שבפועל אייפון מלפני 4 שנים יכול להיות מהיר יותר ממכשיר סיני חדיש.

למעלה