כרטיס סים הכי זול שיעבוד בארץ

• פותח הנושא falz
  • פורסם בתאריך

falz

New member
כרטיס סים הכי זול שיעבוד בארץ

בארה"ב ובאירופה אפשר לקנות כרטיסי סים שהם pre-paid במחירים מצחיקים (1$-2$ לכרטיס). לצערי ולמיטב הבנתי הם לא יעבדו בארץ (אשמח אם למישהו יש איזה רעיון בנושא).

אני מחפש משהו דומה בארץ - כרטיס סים, שיוכל לעבוד בארץ (לא משנה באיזו רשת), הכי זול שאפשר - גם מבחינת עלות הקניה שלו וגם מבחינת עלות שוטפת (אם יש), שאחבר אותו למכשיר נוקיה ישן.

לא אכפת לי איזה גודל סים זה יהיה מבחינה פיזית, כי אמצא מתאם לכל גודל.

כדי לא לסבך את השאלה אומר רק שאני צריך רק לקבל איתו אסמסים. אין לי צורך להוציא ממנו שיחות ו/או לשלוח ממנו אסמסים ו/או לגלוש באינטרנט, כך שלא בא לי לקנות טוקמן עם חבילת שיחות כי ממילא לא אשתמש בה.

YosMan1

New member
כרטיסי פריפייד בהגדרה תקפים רק לחודש כל פעם, וצריך לחדש

לדעתי הדיל הכי זול שקיים בארץ הוא של 9.90 שח לחודש בתכנית רגילה (לא פריפייד),
יש אותה לרוב החברות.

em28

Well-known member
תוכניות הטוקמן/ביג טוק של פעם לא קיימות יותר ?

אין אפשרות לטעון את המכשיר בסכום מינימלי שתקף לזמן ארוך (שנה כמדומני) ?

falz

New member
תודה. אורנג' לא בדיוק לשנה...

תודה על התשובה.

נכנסתי ללינק לבדוק.
ליד כל כרטיס של ביגטוק כתוב לכמה זמן הוא תקף, וכל הכרטיסים הזולים תקפים לתקופות ממש ממש קצרות.

כמעט התייאשתי אבל אז ראיתי שמתחבא לו בסוף הרשימה כרטיס שנקרא "100 הודעות" ועולה 35 שקל ואין לו תוקף.

בנתיים זו כנראה ההצעה הכי זולה בארץ שאין לה הגבלת זמן.
אחכה לראות אם מישהו ימצא רעיון יותר טוב...

G Gabi

Member
מוזר. סלקום מחויבת להשאיר את הקו "חי" במשך שנה לפחות

אפשר לחפש בארכיון הפורום "מנוי רדום" ולסנן לפי שם המשתמש שלי. יימצאו מספר דיונים נרחבים על אפשרויות pre-paid בארץ והסבר למה אני חושב שזה מוזר שסלקום כותבת 6 חודשים [לא נכנסתי לקישור. מאמין לך
]
&nbsp
לפותח הדיון -
הייתי ניגש לדואר ישראל, רוכש sim של סלקום או פרטנר.
סלקום עולה כ-40 שקלים על 30 ש"ח יתרה פנויה התקפה ל-30 יום מרגע ההפעלה (אבל, הקו ימשיך להיות חי למשך שנה לפחות. כאמור, חפש "מנוי רדום" בארכיון הפורום).
פרטנר עולה כ-50 ש"ח עם יתרה פנויה בסך 40 ש"ח ללא מגבלת זמן.
&nbsp
וודא שאתה עושה פעולה כלשהי במנוי אחת ל-12 חודשים וכך המנוי לא ינותק (לענ"ד, פעולה כלשהי מספיק מסרון / שיחה נכנסת / שיחה יוצאת למספר חינם [1800 כלשהו] וכד'.
שוב, כדאי לחפש את המילים "מנוי רדום" בארכיון הפורום (וגם ברישיונות של החברות... זה מופיע בארכיון הפורום).

dudi4321

Member
יש את המבצע של הוט מובייל

משלמים על הסים ואחר כך אם לא הוצאת שיחות או SMSים או לא גלשת אין בכלל תשלום.
וכל שיחה /SMS אם מוציאים זה משהו כמו 15 אג' לדקה / להוצאה.

xyz111

New member
היתה בהוט מובייל תכנית: לא דיברת- לא שילמת

בתכנית כזו אם רק מתקשרים אליך אז החשבונית היא 0 כי אתה משלם רק על שיחות ומסרונים יוצאים.
הבן שלי בתכנית כזו. אינני יודע אם הוט עדיין משווקים אותה. יתכן ובאתר האינטרנט לא אבל אם תתקשר ותדרוש אותה אולי כן קיימת.
שים לב שבמיקרה כזה יש להוט מובייל את מיספר כרטיס האשראי שלך לחיוב במידת הצורך.

למעלה