זול, קטן יחסית, אפשרות למוסיקה ו-WA. נפח זכרון גדול יחסית.

G Gabi

Member
זול, קטן יחסית, אפשרות למוסיקה ו-WA. נפח זכרון גדול יחסית.

הכותרת - הפרמטרים של המכשיר המבוקש ע"י משתמש צנוע ביותר.
כיום הוא משתמש ב-Jiayu f1 שעשה את שלו. המכשיר מגמגם.

לחובבי המפרטים השונים (גק לוי, BBBAAABBB, שלום הבירה GONDOZILA. אם שכחתי מישהו, סליחה) בבקשה מכם, אין צורך להגיב להודעה. אם תחליטו להגיב, מספיק לכתוב את הדגם שחשבתם עליו בכותרת בהודעה ללא תוכן. אין צורך לצטט מפרטים והודעות לעיתונות.

לעניין נפח הזכרון, לאחרונה המכשיר טוען שאין מספיק זכרון להתקת יישומים / ביצוע פעולות אלו ואחרות. מהזכור לי, ל-Jiayu F1 יש כ-1GB למחיצת ה-System ועל כן התסכול של היעדר זכרון. אם יש מכשיר שמחיצת ה-System שלו גדולה יותר ויש חריץ הרחבה, זה מספיק. אין צורך במכשירי עתירי נפח.

פתוח לכל הצעה ורעיון.
מכשירים סיניים, מכשירים מהחלל החיצון או אפילו משהו ממצרים העתיקה.
חשבתי אולי על הכיוון של ה-Moto G 1st generation (אין חריץ הרחבה, חסרון) או Moto E 2nd generation (השוואה בין מפרטי המכשירים).
מכיר מישהו שטס לארה"ב לקראת סוף החודש, יש חשבון Prime, כך שאין שום בעיה לרכוש בארה"ב. אולי המותג המקומי BLU (עפ"י מנהל הפורום היקר, מדובר במותג של חברת Gionee הסינית)?
ממשק בעברית חובה.

אני תוהה אם מכשירי Windows phone יתאימו. מדובר באדם שמאוד לא מחבב מחשבים ואלקטרוניקה (לתוהים, גילו סביב 25). הוא רגיל לאנדרואיד, לא יודע אם נכון להוציא אותו מה-comfort zone שלו בעניין מערכת ההפעלה.

חוצמזה, אולי יש למישהו משהו פוטנציאלי במגירה

כנכתב, בשנה-שנתיים האחרונות הוא עשה שימוש במכשיר עם 512RAM והיה לו בסדר גמור. מדובר במשתמש פשוט ביותר, אין צורך לקנות את מכשיר הדגל שיוכרז בעוד 18 חודשים, אפשר להתספק במכשיר נחות שהוכרז לפני 4 שנים (טוב, אולי אני קצת מגזים)....

בגודל הפיסי של הסיני ..לדעתי עייפון יהיה מוצלח .

5 יד שנייה עם 32 או 64 GB . לשימושים כמו שהגדרת - בונבוניירה . ולפני שמתחילות הצעקות - אין צורך באייטיונס וכלמיני סינכרונים לצרכי מוסיקה .
copy trans tools עושה עבודה נהדרת בלי אייטיונס . מחברים את המכשיר למחשב , גוררים כמה שירים שרוצים וזהו . יש יתרון בדמות של איכות אודיו מעולה .
גם ה WP אופציה טובה . אין הרבה הבדל מהאנדרואיד . לוחצים על אייקון להפעלת אפליקציה , לחיצה ארוכה לתפריט ויש אפילו כפתור BACK .. מה שכן , קיים מחסור באפליקציות .
לא מכיר את השוק הסיני - אבל אנדרואידים קטנים פיסית ואיכותיים נדירים בערך כמו אבני ברקת

G Gabi

Member
המ.. לא יודע עד כמה התפוח עונה על המונח "זול"

הסיני הנוכחי, מחירו לפני שנה-שנתיים עמד על כ-$60-70.
משיטוט באיביי, האייפון מתקרב ל-$200 (האייפון 5c זול בכ-20-25%. אין לי שמץ של מושג מה ההבדל בין הדגמים).
כך או כך, אעביר את הרעיון וכיוון המחשבה

se7en77

New member
יש לי לומיה 520 ששוכב חסר מעש במגירה

מחיר : לא באמת יודע כמה לבקש ...
&nbsp
מכשיר נחמד מאוד לדעתי , שימש בעיקר כמכשיר שני בחו״ל , נמכר כי צריך להגיע אליי לומיה 1520 ואז הוא לא יזוז בכלל מהמגירה .
יש לו כמעט כל מה שצריך , הדבר היחיד שיכול להפריע זה שהסוללה שלו חלשה לדעתי.
אני מחיפה

se7en77

New member
אפשר גם לבוא לקחת , לא טוב להחזיר

אני לא מנסה להרוויח עליו .

G Gabi

Member
אציע.הבחור גר במרכז ואין לי מושג אם יש לו קשרים בחיפה. תודה!

בבקשה...

מוטורולה 2ND GEN דגם XT 1072...
מחיר 700 שקל...

נוקיה לומיה 735 ממשק WP...
מחיר 550 שקל...

ניתן להשגה ב'בסטמובייל'...

G Gabi

Member
הגיוני ביותר. מחפשים מכשיר *קטן* ואתה מציע 4.7-5 אינטש...

למעלה