התייעצות-: הזמנתי את הסמרטפון xiaomi Redmi Note 3 Pro מאלי

התייעצות-: הזמנתי את הסמרטפון xiaomi Redmi Note 3 Pro מאלי

המוכר שלח לי את ההודעה שלמטה באנגלית
שאלות:
1. אם אבקש לא פתוח את האריזה ולא לצרוב multi-language ROM האם התפריטים יהיו באנגלית אבל אוכל עדין לכתוב עברית כרגיל בכל מקום שאצטרך?
בקיצור האם להבנתכם כדאי בכלל לבקש שישאירו את האריזה סגורה אם אני לא זקוק לעברית בתפריטים (אני מניח שלא צריכה להיות בעיה בצריבת ה play

2. האם אתם ממליצים לבקש מהמוכר שיכתוב משהו אחר ממה שהוא מתכוון לכתוב לגבי שווי המוצר ?

תודה רבה

ההודעה ששלח לי המוכר
Please leave us message if you want a sealed box. Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control" and flash the multi-language ROM! The original box from Xiaomi is sealed.
It's only with English and without "Play Store". .

We declare "Handset" at 49USD if your order includes cellphone. Please tell us the name and value of declaration for the
.customsclearance if you have a better idea

se7en77

New member
1. אם תשאיר את האריזה סגורה יכול להיות שיהיה עברית

אבל לא יהיה לך שום דבר מגוגל , לא תוכל להוריד תוכנות וכדומה , תצטרך לעשות את העדכון לבד .
בלי להתייחס לכל מיני תוכנות סיניות שיגיעו במכשיר .
2. הסיכון הוא שלך , אם הוא ישקר בערך של המכשיר והמכשיר ייתפס יש סיכוי שתשלם פעמיים * 30.4% מהערך של המכשיר שייקבע על ידי המכס .

z1george

Member
מנהל
תשובות (על דעתי בלבד)

1. אני בכל ההזמנות מבקש שישאירו אריזה סגורה
אני מודע לזה שאקבל מכשיר עם שפות סינית ואנגלית וללא GOOGLE PLAY
אבל אני חושב שזה עדיף על רום של החנות שמלא ברוגלות וBLOATWARE
ממילא אני הולך לצרוב אותו מחדש אז חבל על העיוכוב שהוא יצרוב לי גרסה שאני מראש יודע שאני אעיף אותה
2. אני מבקש באופן יזום שיצהירו CELLPHONE VALUE XXX
כאשר XXX הוא המחיר האמיתי ששילמתי
ברגע שזה מתועד באלי אקספרס בmessages- המכס לא יוכל לקנוס אותי על הצהרה כוזבת ולא יעכב את החבילה. הם יודעים יפה מאד שזה סלולרי (אם החבילה הולכת לשיקוף) וכן הם יודעים שזה לא עלה 50$ או 74$ (סף המכס הוא 75$). לכן חבילה שרשום 120$ כנראה שיאמינו . ואם רשום 74$ יהיה עיכוב של שבועיים עד שלושה חודשים.
הם לא מתקשרים אליך - פקסס לנו את התשלום האמיתי.
הם פותחים תיק ושולחים לך מכתב בדואר ישראל (סמיילי בוכה) עם בקשה למסמכים.

איזה רום אתה מציע לצרוב על הטלפון הזה

האם ניתן לבצע רוט למכשיר ללא בעיות מיוחדות ?

z1george

Member
מנהל
רום ל RN3P

הכי מומלץ האירופאי של הקהילה שכולל עברית
מחייב פתיחת BOOTLOADER - צריך להגיש בקשה אצל היצרן באתר
en.miui.com/unlock
לוקח להם 7-14 יום לאשר . ואז יש עוד הרבה עבודה

se7en77

New member
יש כל הזמן רומים , הבעיה שהם לא יציבים כי אף אחד לא באמת

בודק אותם .