אנדרואיד או אפל?

מורוש98

New member
היי
ההתנסות עם אפל די שיטחית

לא היה לי מכשיר אייפון אבל התעסקתי לא מעט עם מכשירים במשפחה ואצל חברים. מספיק כדיי להעדיף אנדרואיד

Happytom

New member
האם התנסית בשניהם?

למה אתה חושב שאנדרואיד עדיף? מה יתרונותיו וחסרונותיו אל מול אפל?

em28

Well-known member
אני מדבר על החבילה כולה

אנדרואיד, הונדה ודומינוז יותר חזקים, יותר חסכוניים, ויותר בריאים מאפל, טויוטה ומקדונלד, לאו דוקא בסדר הזה.

כן ..

הכל מתחיל ונגמר בצרכים שלך .
יש לי אייפון 5S מצד אחד ו 1+1 מצד שני .
למרות הניג'וסים הקטנים האייפון עושה עבודה טובה מאד ולמעשה הוא יותר יציב מרוב האנדרואידים שעברו דרכי . הסיבה היחידה שהוא יוצא לגמלאות ( למכירה ) זה בכלל חוסר היכולת שלו להקלטת שיחות שזה סעיף שקיים בעיקרון רק באנדרואידים .
מעבר לזה - מאד נהניתי מהאייפון ויש לו גם אודיו הרבה יותר איכותי מכל האנדרואידים שהיו לי עד היום .

yehuda7K

New member
אפל עדיף לטכנופוב או למתחיל.אנדרואיד מעצבן אך מאפשר יותר

Happytom

New member
תודה על התגובה

הסמרטפון הראשון שלי היה אייפון 4 שאני איתו עד היום... לכן אני רגיל ל-IOS והאנדרואיד נראה לי כמו סינית...
&nbsp
יש כמה דברים שמעצבנים אותי ב-IOS אבל סה"כ זה מערכת נוחה ויפה למשתמש...
&nbsp
גם נראה לי שאפל זה לא המכשיר הכי טוב בשוק והם סתם לוקחים מחירים מופקעים בגלל מותג ושיווק... ויש מכשירים יותר טובים שנותנים יותר תמורה למחיר...
&nbsp
אבל בסופו של דבר אני יעדיף נוחות של המערכת הפעלה מאשר על מה היא נותנת..
אני לא איזה מתכנת... או משתמש באפליקיציות או כאלה דברים... רוצה שיהיה לי טלפון מהיר.. עם תצוגה יפה.. נוח.. ואמין.. שישאר לי לפחות לעוד 4 שנים

metrocard

New member
התניסתי בשניהם ו...

זה באמת עניין אישי. מעבר לעובדה שבשימושיות היומיומי ההבדלים הרבה פחות גדולים ממה שאוהבים לעשות מהם (אבל צריך להזין עאלק יריבות ולו רק בשביל לפרנס את העיתונים) . בעיקר כיום שכל אחת לקחה מהשנייה אלמנטים שונים.
לרוב, המערכת הראשונה שתתנסה בה בין השניים תהיה נוחה לך יותר. יותר עניין של הרגל מאשר "טוב יותר"

Happytom

New member
תודה

האמת היא שיש לי כבר אייפון 4 שנים... המערכת הפעלה שלהם מאוד נוחה... אך יש דברים שמפריעים לי... למשל שאתה לא יכול להוריד דברים מהדפדפן.. או שאם אתה רוצה להעביר מוזיקה או תמונות למחשב הכל צריך לעבור דרך האייטונס המסורבלת...
&nbsp
אני לא שש כל כך להחליף את האייפון.. אבל בגלל עדכוני גרסא הוא נהיה ממש ממש איטי... ואי אפשר כבר ככה לעבוד איתו... אז אני מתלבט אם לקנות אייפון 6 או מכשיר אחר (ואז אני אצטרך לעבור לאנרדואיד)
&nbsp
אני יודע שגם אייפון הוא לא המכשיר הכי טוב בשוק...
&nbsp
מה דעתך?

metrocard

New member
הנקודות שציינת הן באמת החסרונות הגדולים

של מערכת ההפעלה הזאת. מנקודת המבט שלי גם התמחור של אייפון שלרוב נמצא בקצה העליון של מחירי הסמארטפונים מהווה נקודה שלילית בעיני שכן בשנים האחרונות ישנם יותר ויותר מכשירים מצויינים (ברובם אנדרואיד) שמספקים תמורה מצויינת למחירם ועולים הרבה פחות.

לגבי מכשיר "טוב" האייפונים החדשים תמיד היו בשורה הראשונה של ה"טובים" וזה לא השתנה . עדיין מדובר במכשירים מעולים אבל יקרים מידי בעיני.
אם באמת מה שציינת מאוד מפריע לך (קבצים בדפדפן,סנכרון וכו') תעבור לאנדרואיד. תדרש למידה קצת של ההבדלים (כתלות גם באיזה מכשיר תבחר כי אנדרואיד היא שם המערכת שיושבת על סוגים רבים של מכשירים מיצרנים שונים וקהלי יעד שונים ובעיקר ממשקי משתמש שונים) אבל זה פחות "מאיים" ממה שעושים מזה. בחלק מהדברים ייתכן ותגלה שיותר נוח.

se7en77

New member
מה חשוב לך במכשיר , איזה גודל מסך אנחנו מדברים ?

כעקרון אנדרואיד זאת מערכת הפעלה ולכן ההשוואה לא נכונה .
כמות המכשירים שמריצים אנדרואיד ( כל מכשיר שונה במקצת מהשני ) היא עצומה בעוד לאפל יש שניים חדשים כל שנה ( בשנה טובה יש 3 ).
כמו כן לרוב המכשירים יש ממשק שונה ולכן האנדרואיד זה רק הבסיס אבל כל מכשיר מתנהג בצורה שונה בממשק.
&nbsp

Happytom

New member
תודה על התגובה

כעקרון, הבנתי שאייפון לא המכשיר הכי טוב בשוק... אבל אני כבר רגיל ל-IOS ואני לא רוצה מכשיר יותר טוב אבל עם מערכת הפעלה שתהיה לי פחות נוחה...
&nbsp
השימושים שלי בסממרטפון הם די רגילים.. ואם האייפון שלי לא היה נהיה כבד ואיטי גם לא הייתי שש להחליף אותו... יש דברים שמעצבנים אותי באפל... זה שהם כמעט "אונסים" אותך לעדכן גרסא רק כדי שהטלפון שלך יהיה איטי ותצטרך לקנות חדש... זה שאי אפשר להוריד דברים מהדפדפן אינטרנט... הסנכרון המסורבל עם המחשב...
&nbsp
חשוב לי חיי סוללה, עיצוב, שיהיה אמין ויחזיק מעמד, תצוגה ברמה גבוהה...
&nbsp
הסמרטפון נהיה יותר מחשב מאשר טלפון לכן אני מחפש צג גדול (לא הייתי מתנגד ל6 פלוס) אני משתמש בעיקר בגלישה באינטרנט, וואטסאפ, WAZE...

MMMOOSH

New member
האייפון 4 בן 6, ועדיין עובד סבבה... לדעתי אמין יותר מאנדרואי

ד , קיבלתי עכשיו אייפון 4, והבנתי שמספיק לי הגודל הזה, כי אני מחפש מכשיר טלפון קודם כל, ולא מסך ענק. ולכן גם הSE נראה מכשיר מושלם.
אני באמת מתלבט לגבי המכשיר הבא... או בלקברי אנדרואיד, או לרדת מזה ולרכוש אייפון.

למעלה