הקול הנמוך ביותר בשיחת טלפון, אינו נמוך מספיק.

כביש 22

New member
הקול הנמוך ביותר בשיחת טלפון, אינו נמוך מספיק.

אני לא יודע אם זה גם בסלולארים אחרים.
ב-moto g שלי הקול הנמוך ביותר, לא נמוך מספיק(לטעמי) וגם אין אפשרות להנמיך את הקול לגמרי כך שיהיה שקט מוחלט.
אם אני מקשיב לרדיו בטלפון לדוגמא, אפשר לגרום לו להיות שקט מאוד ואפילו להשתיק אותו לחלוטין.
רק עם הטלפון זה בלתי אפשרי.
מעבר לגבול מסויים אי אפשר להנמיך יותר.
וחבל.
מישהו מכיר דרך לעקוף את זה?

מורוש98

New member
לא הבנתי. אתה רוצה להשתיק את הצד שמתקשר?

תוך כדי שיחה? ז"א לא לשמוע אותו מדבר? אני לא עושה את זה אפילו לאמא שלי

כביש 22

New member
תסריט אחר:

אני מתקשר לשירות לקוחות כלשהו וצריך לחכות 10 דקות(היה מקרה של כמעט שעה בעבר) עד למענה אנושי.
אני עובד עם אוזניות כדי שהידיים יהיו חופשיות לדברים אחרים.
בזמן הזה שיר הרקע של אותה חברה מתנגן לי באוזן והצליל שלו חזק מדי ואני לא יכול להנמיך אותו עוד.
את זה אני רוצה לפתור.
ואני יודע שאפשר להנמיך עוד ולא להשתיק לגמרי כפי שאמרתי מקודם לגבי הרדיו, אותו אני יכול להנמיך לצליל נמוך יותר שלא מפריע לאוזניים(ואף להשתיק אותו לחלוטין).
אבל שורה תחתונה: כן.
אני רוצה להיות מסוגל להשתיק לגמרי את הצד השני אם אני רוצה, כפי שאני מסוגל להשתיק לגמרי את האפליקצייה של רדיו תל אביב או של הרדיו FM שיש לי בטלפון וכפי שיכולתי לעשות בnokia c2-01 שהיה לי בעבר.
אני יכול להבין למה הם מנעו את זה: כדי שאנשים שלא כל כך מתמצאים, לא ישתיקו את הצד השני בשיחה ולא יבינו מה קורה ולמה הוא נעלם להם פתאום ולא ידעו איך להחזיר את הקול לשיחה ואז הם יחשבו שהוא מסנן אותם או ניתק להם בפרצוף ואז יהיה ברוגז ואז הם ידקרו אחד את השני לא עלינו וכל זה על גוגל.
בכל אופן, למרות ההבנה שלי את הרעיון שעומד מאחורי הביצוע, אני לא מקבל אותו ורוצה לגרום לטלפון שלי להיות מונמך יותר ואפילו לגרום לו לשתוק לחלוטין.

eladts

New member
קנה אוזניות עם שליטה אנלוגית על עוצמת הקול

ובא לציון הגואל.

כביש 22

New member
רעיון נהדר.

יש לך המלצה למשהו נורמלי ולא יקר?
אני משתמש באוזניות פשוטות, חוטיות(עם קליפס לבגד) שהגיעו בעבר עם נוקיה c2-01.

מורוש98

New member
בסדר, לא חשבתי על הסיטואציות הנל...

ונגיד המנגינה תיגמר ויענה לך נציג איך תישמע?

כביש 22

New member
כמובן שבדוגמא הנ"ל לא באמת אשתיק את השיחה לחלוטין.

אנמיך אותה מעט יותר כדי שהצליל לא יהיה גבוה מדי כפי שהוא היום לצערי, אך מצד שני עדיין שומעים את המוזיקה.
ברירת המחדל של הקול הנמוך ביותר בשיחת טלפון, בטלפון שלי, לא נמוכה מספיק.
היה אפשר להנמיך את זה בעוד שתי דרגות (בערך) ועדיין לשמוע את השיחה/מוזיקה ברקע.

eladts

New member
לא בטוח שבשליטה בוליום היא אנלוגית

יכול להיות שאלו כפתורים שפועלים כמו כפתורי הווליום בטלפון (באיפון, באנדרואיד הם לא עובדים כלל). בשליטה אנלוגית יש גלגלת או סליידר ואז נעתן לשלוא כל הווליום באוזניות בלי קשר למכשיר המחובר.

feedingsys

New member
מה עוצמת הקול שמכוונת לפני ביצוע השיחה?

ובנוסף האם הרינגטון שלך עוצמתי או חלש?

כביש 22

New member
צלצול הטלפון שלי הוא חלש או חזק או בינוני,

לפי מה שבא לי באותו זמן.
לפעמים אני רוצה שהוא יצעק ולפעמים אני לא רוצה שהוא יעשה הרבה רעש.
אני משנה כל הזמן.

לא יודע מה עוצמת הקול שמכוונת לפני ביצוע השיחה.
ממילא אני יכול לכוון בתוך השיחה את עוצמת הקול אם זה גבוה/נמוך מדי.
הבעיה היא שאני לעולם לא מצליח להנמיך אותה מעבר לגבול מסויים שגוגל קבעה(ככל הניראה).
גם אם אני מנסה שלא דרך המקשים הפיזיים, אלא דרך הצג עצמו, שמאפשר לשלוט על דרגת הצלילים, זה בלתי אפשרי.
הסמן פשוט מסרב להמשיך הצידה לקול הנמוך יותר.

למעלה