גלאקסי 2 - קריסת האפליקציות

Sivan Sakura

New member
גלאקסי 2 - קריסת האפליקציות

הצילו. אף אפליקציה לא עובדת. טוב זה בערך נכון, אני מקבלת הודעות אבל או שהנייד לא רוצה להיכנס לאפליקציה עצמה, ואז הוא נתקע (כמו הנגאאוטס) או שהוא נכנס לאפליקציה, ואני יכולה רק לראות את ההודעה, אבל לא להגיב (כמו בוואטסאפ - הוא לא מקפיץ לי את המקלדת הוירטואלית - רק הדברים ששיכים לוואטסאפ עובדים כמו הרמקול הזה שמאפשר לשלוח הודעה מוקלטת, והאופציות של האמוטיקונס) הוא לא מקפיץ לי מקלדת וירטואלית בכלל לא משנה במה אני משתמשת כמו במסנג'ר. המסנג'ר נפתח אך ורק מבחוץ, כלומר רק אם מישהו שולח לי הודעה אני יכולה להיכנס ולצפות בה. וזהו.
עוד הודעות שקופצות סתם: Unfortunatly, hangouts/google++/youtube has stopped working - וזה מבלי שפתחתי את אותן בכלל. לג'ימייל ופייס הוא בכלל לא נכנס, הוא זורק אותי החוצה מהמייל ומהפייס הוא ממש הוציא אותי החוצה - אני צריכה להקליד סיסמה , ואיך אני אמורה להקליד סיסמה אם אין לי מקלדת ?!?!?!..
דיברתי עם 012 הם אמרו שזה קטע של תוכנה ולא קשור אליהם.
ניגשתי למספר מתקנים שאומרים שהם *לא* יכולים לשמור לי את האנשי קשר, ההודעות, ההנגאאוטס בינהם, ואת הוואטסאפ.
אחד מהם אמר לי להוריד KIES הורדתי. הוא שמר לי את אנשי הקשר אבל הוא נתקע לי בהודעות על 25% מאתמול. היום הוא סימן לי וי על הוואטסאפ - למרות שנכנסתי לבדוק את התיקייה - כל הקבצים ריקים !!!!
אני מגבה כל אפליקציה בנפרק כי הוא פשוט לא מגבה לי את הכל.
האם יש עוד דרך לגבות?
האם אני עושה משהו לא בסדר?
כל מתקן נייד אמר לי שההודעות/אנשי קשר/וואטאפ יתאפסו לי אם הם מתקנים לי את זה.
אני לא מעוניינת...
תעזרו לי בבקשה
המצב הזה בלתי נסבל, אני לא יכולה לתקשר ככה.

בגדול - הכל אכן יתאפס .

אל תשכחי שמדובר במכשיר קשיש ( בקנה מידה של עולם הסלולר ) ואם הוא לא עבר איפוס/החלפת רום עד היום - אשרייך .
הייתח מתחיל בלהעיף כל אפליקציה אפשרית מהמכשיר חוץ מה whatsapp .
אין לי מושג מה עושים עם הנגאאוטס אבל גיגול זריז העלה את זה :
http://www.guidingtech.com/45761/back-up-restore-hangouts-messages-android/
שימי לב שזאת גם הדרך לגבות את ה SMS הרגילים
לגבי ה WHATSAPP - הגדרות =>שיחות=>גבוי שיחות ומשם מגבים לחשבון הגוגל שלך ואח"כ אפשר לשחזר
לגבי אנשי הקשר - לא מכיר באיזה מערכת הפעלה המכשיר היום , אבל כדאי לגשת להגדרות - חשבונות , למצוא את חשבון הגוגל שלך ולוודא שאנשי הקשר מסונכרנים לגוגל . זה יוריד לך גבוי אחד מהראש .
* אם יש לך כוונה להישאר עם המכשיר , מאד מומלץ לא רק לאפס אותו , אלא לגשת למעבדה , לשלם 120-150 ש"ח ולהחליף לו רום ( מערכת הפעלה ) . עם רום טוב המכשיר יכול להיות סביר לגמרי .
** כדאי לקחת בחשבון שבכל זאת מדובר במכשיר לא צעיר ואם את מנהלת עליו את כל החיים הדיגיטליים שלך ( פייסוש , אינסטוש ,WHATSAPP ,HANGOUTS ועוד ) נהייה לו קשה מיום ליום וכדאי לשקול שידרוג למשהוא עם יותר זכרון להרצת אפליקציות ויותר נפח איכסון
שבת שלום

Sivan Sakura

New member
תודה

יש לי אותו 3 שנים ויותר, וגם קניתי אותו ביד 2 ולא קרה דבר כזה עד כה.
אני לא יכולה להוריד את האפליקציה כי אין לי מקלדת. ומשום מה ההקלטה ברמקול שעובדת בוואטסאפ לא עובדת בפלייסטור.
לגבי הוואטסאפ, למה אין לי כפתור של הגדרות? מישהי הראתה לי אותו לפני כמה זמן, והוא נמצא ליד הזכוכית מגדלת והדף הזה. לי יש רק את שני האחרונים. כאילו המסך נחתך . אם הייתי יודעת לעשות צילום מסך.. טוב בעצם אני לא יכולה עכשיו להעלות את התמונות שלי לשום מקום במצב הזה.
שבת שלום

feedingsys

New member
בזהירות ועל אחריותך

כבי את המכשיר
הוציאי את הסוללה למשך 20 שניות והחזירי
לחיצה על כפתור הגברת הקול (+) וכפתור הבית בו זמנית ואז גם על כפתור ההדלקה.
ברגע שיופיע הלוגו של סמסונג ניתן לשחרר את הכפתורים.
מתקבל מסך שונה עם אפשרויות שונות בשורות
על ידי כפתורי הקול מדלגים אל wipe cache partition
מוודאים שוב ולוחצים על כפתור ההדלקה לבחירה.
בוחרים reboot system now ובודקים.
לא מאפס כלום ולא מוחק כלום באם נעשה בדיוק כפי שכתוב.
https://www.youtube.com/watch?v=D2-YHEOPkj8

Sivan Sakura

New member
זה נקרא OS?

ראיתי את הוידיאו זה הוליום למטה לא למעלה, הוא די תקוע לי
הוא רושם downloading do not turn off target
על מוד ODIN
זהו ?

Sivan Sakura

New member

למעלה