טלזר 019 - חברה מוזרה...

טלזר 019 - חברה מוזרה...

מצד אחד הם מתחייבים לחבילה לזמן של 30 חודשים...
חבילת 'הכל כלול' 2000 דקות שיחה + 2000 SMS + גלישה 10 ג'יגה במחיר של 39 שקלים לחודש...
https://019mobile.co.il/mobile/

מצד שני, אין להם אופציה של 'תא-קולי', וגם לא אופציה של 'MMS', וגם לא אופציה של 'נדידה' עם המכשיר האישי לחוץ לארץ...
http://pocket.co.il/?p=4375

ממש חברה מוזרה...

BobboVilla

New member
כל עוד הם מודיעים על זה מראש (מה שלא מצאתי באתר)

זה בסדר. אתה משלם זול ומקבל זול, ומי שלא טוב לו אז יש עוד חברות בשוק.

זה נראה יותר כנסיון של טלזר לחסוך כסף...

למה להם להציע ללקוחות תא קולי או תמיכה בMMS או שירותי נדידה...
הדבר הרי חוסך להם כסף שהם אמורים לשלם לפרטנר על השימוש בשירותים הנ"ל...

לפחות שיכתבו באתר שלהם משהו בנושא...
גם את זה הם לא עושים...

BobboVilla

New member
הבעיה היחידה כאן היא שהם לא כותבים את זה מראש

מעבר לכך, אם הם רוצים אז שלא יאפשרו גם לשלוח סמסים. כל עוד הלקוח יודע מראש מה הוא מקבל, אני לא רואה כאן שום בעיה.

backbencher

New member
קיים הבדל עצום בין SMS לבין MMS.

הקש"ג ל- SMS הוא פחות מחמישית אגורה!
הקש"ג ל- MMS הוא 14 אג', למעלה מפי 70 מאשר זה של SMS (הכל - כולל מע"מ).
מכאן ברור מדוע MMS נאסר.

לשם השוואה, "השודד האיום", מיכאל גולן מאפשר, אפילו בתכנית 9.90, משלוח MMS בחיוב של 2 אג'! (היינו, הוא מוציא מכיסו 12 אג' על כל MMS שאתה שולח, וכל זאת בתכנית התעריפים המינימלית, ואין כאן שום גימיק, שכן הרשת של הנמען לעולם לא תוותר על הקש"ג הזה, אשר הינו גבוה אפילו יותר מזה שבגין דקת שיחה לנייד [7.17 אג', כולל מע"מ]). על SMS - מיותר להרחיב את הדיבור שכן אפילו בתכנית 9.90 הם חינמיים כל עוד מספר הנמענים השונים החודשי אינו עולה על 300.

אז, יש ברונים שודדים, ויש "שודד איום" אשר בא "לעשות מכה" ולברוח.

BobboVilla

New member
אני הקצנתי בכוונה. מה שהתכוונתי זה שכל עוד מודיעים מראש

מה כלול או לא כלול בתשלום, ואיזה שירותים נוספים יש או אין, שיעשו איזה "סלט" של פיצ'רים ויכולות שהם רוצים. שיעשו "הכל כלול" גם בארצות הברית, אבל לא באירופה, או להיפך. שיעשו הוזלות בשיחות לחו"ל בחגי תשרי ובחול המועד של פסח, אבל יעלו את המחיר בשאר השנה.
&nbsp
אם זה כתוב - זו אחריותו של הלקוח לבדוק מה יש או אין, וכמה זה עולה.

ז ק ו

New member
בעיקרון תשלומי הקש"ג מיותרים לחלוטין.

כי כמספר הממסים היוצאים מספק כלשהו קרובים מאוד לאלה הנכנסים אליו מאותם מפעילים [חוק המספרים הגדולים] לכן תשלומי קשרי הגומלין האלה הם ניצול לרעה של המשתמשים. כי הרי היה אפשר בקלות ובפשטות לחיב על ממסים יוצאים, בדיק כמו שיחות יוצאות. וכל ספק יקבע את המחיר למשתמשיו. הפטנט של תשלום לגורם שמקבל את הממס משמש תירוץ בלבד למחירים של המסרים האלה. כי אני -הספק שלך לא קובע את המחיר, הספק של המכותב שלך דורש את המחיר הזה כדמי כניסה לי אין שליטה על זה.

backbencher

New member
כן, הסדר כזה קרוי

Bill and Keep ונהוג באירופה, ויתכן שמיכאל גולן, בהיותו במקור מתחום הסלולאר האירופאי, החליט לגבות רק margin קטן, ובעיקרון - להסתמך על ההדדיות. השווה זאת עם ה"פילנטרופים הגדולים" (AKA הברונים השודדים) הסוברים אחרת ותיפול מכסאך לכשתיווכח לדעת כמה הם גובים בעבור MMS שהקש"ג שלו 14 אג', והמצב אצל פלאפון אינו טוב יותר, וגם לא אצל פרטנר.

ז ק ו

New member
תאר לעצמך שגם בתכתובת דואר רגיל היו מנהיגים דמי קישוריות

ובכל בית דואר היתה תלויה טבלה ובה מפורטים הסכומים שהשולח צריך להוסיף -על דמי המשלוח עבור שליחת דבר הדואר, כדמי קישוריות גומלין לחברת הדואר ביעד. ובכל יעד ה"דמי" האלה שונים.
אנחנו לא שמים לב שמרוקנים את המילה גולין מכל תוכן, כי ההגדרה "קישוריות גומלין" הרי אמורה לבטא: אתה נותן את החלק האחרון של השירות המתבצע בטריטוריה שלך, ללקוחות שלי, ומנגד ובתמורה, אני נוהג כך כלפי הלקוחות שלך.
הרי שנינו -ספקי השירות, מעונינים לתת ללקוחות שלו שירות בכל המרחב, ולא רק בין הלקוחות שלנו.
כש100% מהצרכנים מהווים "צרכנים שבויים" זה כשלון ופשיטת רגל של האסדרה.

backbencher

New member
המונח "קישוריות גומלין" אינו תרגום מוצלח למונח האמיתי,

שהוא Termination Rates (דמי סיום), והכוונה לתשלום שזכאית לקבל הרשת בה מצוי הנמען, מן הרשת בה מצוי המנוי יוזם פעולת ההתקשרות הטלפונית.

מכל מקום, זה לא משנה את העובדות בנוגע להתנהלות מיכאל גולן, ועובדות מקבילות אלה אצל הברונים השודדים - הן הופכיות ומנוגדות קוטבית...

backbencher

New member
אם מגבלות אלה אינן מתועדות במפורש ב"תנאי תכנית", אזי יש כאן

הסתר לא-נאות (ההפך מגלוי נאות)...

carmonle

New member
מנסיון של מספר ימים בטלזר, עזבתי אותם לאחר מספר ימים בגלל

אי יכולת נדידה בחו״ל

דור 4 אמור להתחיל ב-21/5/16 מסרן שנחתם הסכם בנושא

בסה״כ למי שמחפש מוצר בסיסי, הכל עבד תקין

ערן

למעלה