Hiimobile

eran289

New member
Hiimobile

הי , שמעתם על החברה החדשה hiimobile חברה שדומה לוואלה מובייל שעובדת בשיתוף פעולה עם פלאפון ,שפונה בעיקר לקהל הצעיר עם הטבה כמו מויוזיק וסופר tv של פלאפון , חבילה מתחליה ב29 שח 5 גיגה גלישה לשנה לאחר שנה, 39 שח לאחר שנה ולאחר שנתיים ב59 שח.. לא ברור מהאתר כמה עולה סים ? ואיפה אפשר להשיג את הסים מלבד שליחה בדואר.. שיהיה בהצלחה...

BobboVilla

New member
אבל זו לא חברה - סתם משווק של פלאפון

לדעתי עדיף כבר ללכת ישירות לפלאפון ולא לאיזה משווק שצץ משום מקום.

backbencher

New member
זהו מותג זול ל"צעירים". פעם היה לפלאפון מיזם בשם "Esc"

(Escape), לאותו קהל יעד, וננטש...

BobboVilla

New member
זה לא אותו דבר. Escape היה בבעלות פלאפון

וכאן מדובר על חברה צד ג', שהיא משווק עבור פלאפון. מכיוון שכל השירותים הם של פלאפון, כולל האתר לשירות עצמי, אני לא מבין מה מרוויחים מכך שנותנים לעוד גורם להיכנס באמצע בינך לבין פלאפון.

Shark Alarm

New member
מעניין ממי תבוא החשבונית בסופו של דבר

backbencher

New member
לדעתי, החשבונית תבוא מפלאפון, על ניר מכתבים של פלאפון, מעוטר

בסימנים מסחריים של פלאפון ובלוגו של פלאפון, ויש רק לקוות שלא תתלווינה לחשבוניות "מתנות חינמיות" על פי המסורה הפלאפונית...

BobboVilla

New member
אין ספק שהחשבונית תגיע מפלאפון עם לוגו של פלאפון

לגבי המתנות, אז זה אולי תלוי במדיניות של המשווק, שעדיין צריך להוכיח את עצמו.

BobboVilla

New member
אגב, באופן מוזר וקצת מדאיג, זו השאלה היחידה שאין לה תשובה

באתר של החברה. אני לא מבין למה השאלה בכלל מופיעה באתר אם לא מתכוונים לענות עליה, אבל מה אני מבין בכלל?

לא מובן כל העניין של ה'תיוג' בנפרד משאר החבילות של פלאפון...

יש שאלה אחת...
האם בשימוש בערוצי TV או בVOD או באפליקצית המוזיקה בסטרימינג הגלישה היא על חשבון החבילה הבסיסית של הגלישה, או שאלו שני דברים שונים ובשימוש בחבילת התוכן הגלישה היא חינם, ובנפרד מחבילת הגלישה הבסיסית של המנוי...

בפרטנר יש חבילה של ערוצי TV בשם 'פרטנר 4G', ושם בשימוש הגלישה היא חופשית ולא קשורה לחבילת הגלישה הבסיסית של המנוי...

למעלה