בדיקה בLIVE איזה מכשיר שורד טוב יותר - S7 S6 6S

BobboVilla

New member
זהו? אין לערוצי הטלוויזיה מה לשדר חוץ מאשר הרס סמארטפונים?

אתה מעדיף תוכניות בייק אוף על פני ברייק אוף ?
אני בעד לשלב בינהן ..
לתת לקרין גורן להתיישב על כל אחד מהניידים ולראות מי שורד את זה

BobboVilla

New member
למעט אולי תוכנית אחת או שתיים, אני בכלל לא בודק מה יש בערוץ2

יש שם ריאליטי זבל בין שלושה לארבעה ימים בשבוע, ובתקופת האח הגדול אז גם יש פאנלים לגבי הזבל הזה.

מורוש98

New member
לתת למושיק רוט להתיישב על זה ולראות מי שורד

אה אבל זה לא מצחיק, הוא גבר...גבר שמן זה לא מצחיק, אישה שמנה כן

מורוש98

New member
שף ששופט ב"משחקי השף"..וקרין שמנה

לא צריך להתייפיף..היא שמנה, אבל זה לא סיבה לשיימינג שהיא עוברת מאז יום שבת. למה בכלל להתייחס לזה? שתהיה איך שבא לה...

קרין מלאה ומה שמפריע לי איתה זה שהפנים שלה הפכו לסופגניה
ולגבי השיימינג אז גם אני לא ממש מסכים עם איך שזה נעשה ...

מחשבות

New member
מה שהכי מדהים זה שרבים מהשופטים הזכרים הם חביות

מהלכות. כשזה מגיע לאשה הן צריכות לסכור פיהן בתחרות אוכל...

קרין פעם הייתה במשקל יפה אבל ה"מחלה" שלה לנשנש את מה שהיא
מכינה בשידור ,ולעשות את זה יותר מהר ממה שלקח לה להכין את זה בתוכנית גרם לה להתנפח וזה טיפלה מפריע לי ..
לגבי שפים שמנים (מה זה שנים .. שאמו נראה אנורקסי לידם) אז לצערנו אלו הנורמות (המוטעות) של החברה העקומה שלנו ...

מחשבות

New member
אבל אם פעם אנשים רק חשבו דברים ומכסימום דיברו בבית

היום הכל יוצא תחת מעטה אלמוניות ובצורה הכי מכוערת.

backbencher

New member
שקר החן והבל היופי. אשה יראת השם, היא תתהלל (משלי לא ל).

חוצמ'זה - אם אינני נראה כאפולו, היא אינה חייבת להיראות כוונוס...

מורוש98

New member
מלאה במה?

מלאה זו המצאה להגיד "שמנה" ולא להעליב...היא לא שמנה מאוד אתה מתכוון..

enigo

New member
ואם היא שמנה - אז מה? איך זה רלבנטי למשהו?

יש לה מתכונים טובים, שמוסברים בצורה טובה, בניגוד למתכונים של כל מיני שפים נודעים שמשאירים אותך תוהה מה אמור להתערבב עם מה, או כמה זמן זה אמור להיות בתנור.
מה אכפת לי - או למישהו בעצם - כמה היא שוקלת? טוב לה ככה? שתהנה. זה לא שהיא על דורשת שישאו אותה על הכתפיים.

enigo

New member
בגלל עצם העיסוק שלך במשקל שלה - שמבחינתי הוא תחילת הבעיה

shoosh2607

Member
מנהל
תראי מה כתבה היום

עירית לינור:
&nbsp
"לדעתי קרין גורן חוטפת לא בגלל המשקל שלה, אלא מאותה סיבה שבגללה מיכל צפיר חוטפת: היא נראית מרוצה מדי, שמחה בחלקה, נהנית מהחיים ומהעבודה, ויש אנשים שזה מעצבן אותם. יש כאלה שלגמרי זורמים עם מנטרות "תאהב את עצמך", "לך בעקבות החלום שלך" וחרטבונות, אבל קשה להם כשמישהו א. אוהב את עצמו, ב. אוהב את מה שהוא עושה, ג. אוהב לעשות את מה שאנחנו לא אוהבים.
נגיד מיכל צפיר. אני מתה עליה, כמובן, בין היתר כי היא עושה כל מה שאני הייתי עושה אלמלא הייתי ברייה בטלנית שעסוקה חצי מהזמן בשאלה "מה לאכול" ובמחצית השנייה "מתי לישון". מעולם לא קרה שיצאתי לצעידה בקצב מטר בשעה בפארק ולא כתבתי על זה פוסט. והמיכל צפיר הזאת רצה רצה רצה, ותוך כדי ריצה מצלמת את עצמה כשהיא מחייכת כאילו משהו טוב קורה לה. והכי מעצבן: היא באמת נהנית!!!!! וגם אם לא - היא מתמידה, והיא נראית בגיל 40+ כמו שאני לא נראיתי בתיכון ואני מבינה שזה עלול לקומם.
וקרין גורן מחייכת על העוגות המהממות שלה ומפרידה חלבונים ויודעת לייצב קרם ויודעת לאפות ולצפות ולקשט כל דבר, לעומת אנשים מסוימים שיודעים לאפות רק עוגת שוקולד אחת, מצוינת אגב, בחושה, בסיר אחד כי למי יש כוח לשטוף גם קערה, וגם איתה הם מחפפים כי במתכון יש גם אגוזי לוז והם מתעצלים לקנות אגוזי לוז, והם מוציאים את העוגה מהתנור בפרצוף "הבו לי מדליה" (200 גר' חמאה, 200 גר' שוקולד מריר, כוס סוכר. ממיסים יחד. חמש ביצים, בזו אחר זו, 5 כפות קמח תופח, בזו אחר זו. חצי שעה בחום בינוני. מתוך "הנאות פשוטות" של חנוך פרבר).
כמובן מיותר לציין שאני מתה על קרין גורן."
&nbsp
הפוסט מכאן:
https://www.facebook.com/iritlinur/posts/972226289561838
&nbsp

מורוש98

New member
וואו. מדויק! באמת שכחתי שגם מיכל צפיר קיבלה על הראש...

אז כמו שטענתי תמיד, מה שאנחנו לא עושות- זה לא בסדר. לא בסדר לרזות, לא בסדר להשמין, לא בסדר ליהיות מרוצה וחייכנית ולא בסדר ליהיות מבואסת ("למה את רצינית? תני חיוך"- אין אישה שלא שמעה את המשפט הזה מזר ברחוב).

למעלה