אני רק שאלה קטנה אם מאפשרת ......

אני רק שאלה קטנה אם מאפשרת ...... אשתי נפתרה לפני כחודש וחצי ממחלת הסרטן והיה לה מכשיר LG G4 BEAT שרכשנו לפני פחות משנה ..
השאלה שלי היא האם כדאי לי לנסות להתרגל למסך 5.2 (בשבילי הגודל האידיאלי והכי נוח זה גג 4.5) ואז להעביר את הדוגי שלי למגירה (או לחלופין להחזיר לבוס את הS2 הצולע שהוא הביא לי אחרי שהאיכספיריה E הלך לעולמו) או שכדאי לי לנסות למכור אותו , ואם למכור אז כמה כבר אפשר לדרוש עליו ? (רכשנו בזמנו ב1290 ש"ח וכיום הוא נמכר בכ900-1000 ש"ח)

לפני הכל - משתתף בצערך

מעבר לזה - אני חושב שהייתי הולך על האפשרות הראשונה - להתרגל למסך גדול יותר ולהשאיר את הסיני במגירה בשביל היתר בטחון . במכירה במכשיר יכניס ( לדעתי ) לא יותר מ 500 ש"ח , לא הייתי עושה את זה .

תודה על התגובה ..
את האמת שבחודש האחרון הוא דיי הרבה אצלי בשימוש כי אישתי הייתה סוג של אושיית אינטרנט חשובה בתחום המלחמה במודעות בסרטן ובכל יום יש לה יותר מ1000 הודעות נכנסות בWA וימבה חפירות בFB ואנשים עוד מנסים להתקשר אליה ועם כל זה אני עדיין מתקשה להתרגל לגודל שלו

אבל נראה .. אולי אני בכ"ז אנסה לעבור אליו ..
ה"בעיה" שנולדת מהמצב הזה היא שלי יש סים "רגיל" (מיני) ושם זה ננו או מיקרו או איך שלא קוראים לגודל הזה ולא ממש בא לי לשלם לסלכלום 49 ש"ח שיחליפו לי את הסים

הולכים לכל חנות
ויש להם מכשיר שחותך לגודל המתאים . לא צריך ( מהנסיון האישי שלי של מעבר מרגיל למיקרו ןלנאנו ) את המפעילה .

G Gabi

Member
החלפת סים בסלקום - 10 שח
עשיתי זאת לפני כשבועיים ופעם אחרת לפני מספר חודשים.

G Gabi

Member
בהחלט. אבל אין זה אומר שלא ניתן בקניון
את ההחלפות עשיתי בנקודת שירות.
לא ניסיתי בעמדת מכירה בקניון. אם אתה ליד, לא יזיק לשאול

backbencher

New member
המקום ינחמך בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיף לדאבה עוד.

אבי לב50

New member
ראשית אני משתתף בצערך

שלא תדע עוד צער.
בקשר למכשירים אני חושב שכדאי לך לקחת את ה-LG לשימושך ואת הסיני אל תמכור אלא תשמור לרזרבה, כמו כן בעניין חיתוך לננו סים אני דווקא חושב שעדיף לשלם כסף על ננו סים חדש ולא לחתוך כרטיס רגיל לננו.
עם חיתוך למיקרו אין בעיות בדרך כלל אבל שמעתי וקראתי על המון בעיות בחיתוך לננו.
האם שווה להיות בתיסכול אם החיתוך לא יצליח? אני חושב שלא ושעדיף לשלם את הסכום הפעוט הזה עבור כרטיס חדש.

למעלה