שאלה של מקוון/לא מקוון בנקסוס 5.

מיכי 10

Member
שאלה של מקוון/לא מקוון בנקסוס 5.

בוקר טוב,

אולי תוכלו לעזור לי, כי כל חפירותַי בהגדרות של המכשיר, וחיפושַׂי באינטרנט, לא הועילו בינתיים. ולא ברור לי בכלל מה קורה:
אתמול ניסיתי לשלוח ארבעה מיילים, לאותה כתובת, מהסלולרי. הראשון נשלח ללא כל בעיה. השני נשאר יותר מחצי שעה בהמתנה, ולכן שלחתי עוד שניים, בתקווה שהם "ידחפו" איכשהו את המכתב התקוע. אבל גם הם נתקעו בהמתנה.

כעבור שעתיים וחצי, רציתי לבדוק מילה בגוגל, ולא יכולתי. קיבלתי הודעה כזאת:

"לא מקוון - מנסה להתחבר מחדש. התוצאות שלך יופיעו כאשר תתחבר שוב.
נסה שוב
משוב"
ולמעלה איור של ענן, ועליו קו אלכסוני.

בינתיים חשבתי שזה קשור לכך שהייתי באותו זמן במשך שלוש שעות וחצי בְּמִרפאה בשיבא, וחשבתי שאולי ה-Wi-Fi של בית החולים, הוא שמשבש לי את החיבור לאינטרנט. אלא שגם כיבוי ה-ווי-פיי לא עזר בכלל.
גם הודעות וואטסאפ ששלחתי לא הגיעו לייעדן. לעומת זאת, לא היתה בעיה עם שיחות טלפון.
רק אחרי שהגעתי הביתה, ופתחתי את המחשב, התחבר לי גם הסלולרי לאינטרנט.

חשבתי שנפתרה הבעיה. אבל לא: מאז ועד עכשיו, הסלולרי מחובר ולא מקוון לסירוגין, ואני ממש לא יודעת מה לעשות.

הַתוכלו לעזור לי להתגבר על הבעיה, או שזה מצביע על קלקול במכשיר?

בתודה מראש,
מיכל.

binon

New member
קרה לי משהו דומה אתמול

במשך כמה שעות ניסיתי להתחבר לגוגל now וקיבלתי את הענן שתיארת.
אחרי כמה שעות עשיתי ריסטרט למכשיר והבעיה נעלמה, החיבור חזר כרגיל. באותו זמן שאר הדברים עבדו כרגיל. גלישה, ווצאפ וכו'
אין לי מושג לה זה קרה.
יש לי lg g2

מיכי 10

Member
אהה. אבל אצלי זה לא עזר, למרות שגם אני עשיתי ריסטרט.

וגלישה לא היתה לי.
עכשיו דווקא הכל בסדר. אבל מדי פעם זה קורה שוב.
באמת לא ברור.

מיכי 10

Member
ל"גולן טלקום". אבל זה כנראה לא קשור. *תיקנתי* בינתיים!

שוב נותקתי מהאינטרנט, והיה כתוב שהטלפון לא מקוון. חיפשתי הרבה באינטרנט, דרך המחשב הביתי.
בסוף הגעתי למסקנה שכדאי לבדוק את החיבורים של המודם, וגם אִתחלתי אותו. אני חושבת שזה מה שהוציא את הסלולרי מהמצב הלא מקוון.
בכל זאת אבל עשיתי עוד משהו: הצלחתי בינתיים למצוא את הסיסמה שלי לכניסה ל-Wi-Fi, הכנסתי אותה, ונראה לי שעכשיו הכל בסדר

למעלה