סלקום

yonitbrk2

New member
סלקום

מעשה שהיה כך היה, שאלה למביני עניין:
לפני מספר שבועות בעלי שדרג מכשיר נייד, וקיבל מתנה טבלט, ונאמר לו בפירוש כי המכשיר ניתן במתנה. למחרת יצרו איתו קשר טלפוני מסלקום, יוזמה שלהם, כפניה ללקוחות ותיקים עם הצעה להוזיל את החשבונית המשפחתית, ושוב הציעו מתנה מכשירי טאבלט נוספים + רמקול נייד + אזניות משופרות ושעון חכם. הכל בהבטחה שהמכשירים ניתנים במתנה ללקוחות הותיקים. כאשר הגיעו המכשירים, יחד איתם התקבלה חשבונית על סך כאלפיים ש"ח. כאשר התקשרנו לשירות הלקוחות כדי לברר על מה מדובר, נאמר לנו שאכן המכשירים נמסרו כמתנה, ואין לנו מה להתרגש, משום שהמכשירים היו חייבים לצאת מהמחסן עם חשבונית, אך לא נחוייב עליהם. ופתאום אתמול, נשלחה אלי חשבונית במייל, ובה אני רואה שבמקום הוזלה בחשבונית, חוייבנו בכמאתיים שח נוספים, עבור 4 מכשירים!!!!!!!!!!!!!!!! וכמו בשירות לקוחות טלפוני משופר, כמובן שלא הצלחתי להגיע לנציג שירות. אז הגעתי דרך הצאט , ומשם משום שלא ניתן כמובן לקבל מידע אישי, יזמו שיחת טלפון והועברתי לשיחת מנהל. רבע שעה המתנה על הקו, כדי לשמוע מהמנהלת שיש תקלה במערכת ואי אפשר לעזור לי, וכי מנהל יצור איתי קשר ביום ראשון (ומה לעשות שגם אני עובדת במוקד שירות לקוחות וכמו שאני מכירה את המזל שלי, בטח יצרו קשר כאשר אהיה בשיחה ולא אוכל לענות.................)
בקיצור - מה עושים ??????????????

sharon616

New member
תנסי את המועצה לצרכנות

יש גם את ארגון אמון הציבור

מתי יעבירו חוק שנציג שיבטיח בכאילו חינם יכנס, לכלא

אני ממליץ לכולם להקליט שיחות עם נציגים.

ובפעם הבאה לדעת שאין מתנות חינם

אם יתקשר אליי נציג עם הבטחה לחינם אני אגיד לו יחתיכת זבל איך אתה ישן בלילה.

קשה לי לקרוא את המעללים של חברות המיץ של הזבל

בהצלחה ואל תוותרי . המועצה הישראלית לצרכנות + אמון הציבור. אפילו פניה לעיתונות תחפשי דני שדה בידיעות אחרונות

אבי לב50

New member
שאלה לי אליך yonitbrk2

ואגיד על ההתחלה שאני שואל את השאלה עם המון כאב ולא בציניות:
אתם מנותקים מהמציאות ומאמצעי התקשורת?

הרי כבר תקופה ארוכה שבכל אמצעי התקשורת מדברים על כך שאין דבר כזה טאבלטים בחינם ושבכלל אין דבר כזה מתנות חינם בשוק הפרוע הזה.
אז איך רק לפני כמה שבועות עשיתם את הטעות הזאת?
מה, אתם באמת האמנתם שיש מתנות חינם?
כעת מה שאתם יכולים לעשות זה רק להתלונן כפי שקודמי כבר הציע.
&nbsp

yonitbrk2

New member
תודה לשניכם

אכן , כנראה שהיינו קצת מנותקים מהמציאות במקרה הזה. שורה תחתונה, יצאנו אידיוטים לגמרי, דבר שמחזק יותר ויותר את מה שלמדנו לאורך שנים, אך לעיתים קשה לנו ליישם וזה שאי אפשר לסמוך על אף אחד במדינה הזו. מדינה מלאה ברמאים ומושחתים.

backbencher

New member
לא יאמן שהנוכלויות הללו נמשכות.

לאחר שתבואו חשבון עם סלקום ותפוצו, יש לקוות, על הנזק ועגמת הנפש (כולל נזק נפשי שבהתפכחות מן התפישה המוטעית, לרוע המזל, כי הזולת הוגן והגון כמוכם), שקלו מעבר אל מפעיל סלולארי אחר, כזה שאינו מתעסק כלל בממכר ציוד קצה, וממילא אינו יכול להעניק ציוד קצה במתנה, אלא עוסק בממכר שירות סלולארי בלבד (יש יותר מאחד כזה)...

sharon616

New member
גם בעלה של דודה שלי קיבל "מתנה" מפלאפון

אמרתי לו אם חברת "פלאפון" יחלקו מתנות בחינם תוך 10 דקות הם פושטים רגל.

אמר לי אני משלם 200 ש"ח לחודש

200 כפול 36 תשלומים יוצא 7200 ש"ח

שאשתו (דודה שלי) שמעה 7200 ש"ח קיבלה חום.

אני הגעתי לכלל תמיד שמתקשרים אליי מטלמרקטינג - מנתק בפנים.

יש אפליקציה מדהימה שמסננת את כל הקרציות שנקראת TRUECALLER

הכי חושב לא להסכים לקבל כלום - ולא לתת את האשראי לאף אחד שמתקשר אליכם. הכי טוב לנתק בפנים

התקשרו לחמותי מהוט מובייל והודיעו לה "את בגולן - הם עומדים לקרוס"

התקשרה אליי ושאלה מה עושים

אמרתי לה "בפעם הבאה שהם מתקשרים תגידי להם שילכו לחפש את החברים שלהם"

לא מאמין לאף אחד - אף אחד שמתקשר אליי לא יקבל את האשראי שלי. לא רוצה שיבואו אליי לבית.

אני נכנס למרכז שרות - כראיל אני במלחמה - נכנס לכוננות "מהיכן ינסו להשחיל אותי"

המלצה שלי תעברי לגולן טלקום - גולן לא מוכר ציוד ולא מתעסק עם זה. גולן מוכר רק קו וזהו SIM ONLY

yonitbrk2

New member
גולן טלקום

בוקר טוב. א. עד כמה שידוע לי הם השתלבו עם סלקום. ב. גם עליהם הספקתי לקרוא מספיק "ניסים ונפלאות" בעיקר בנושא הסים שלהם, וביטול עסקאות. עד כמה שלי נראה אין היום צדיקים בסדום. מדינת ישראל מלאה בנוכלים, גנבים , כך שגם כאן אין אחד שלא טמן יד בצלחת הזו של עסקאות המצליח ושקרים. הכעס שלי שהם פנו אלינו כלקוחות ותיקים, אנחנו אצלהם לפחות 16 שנה, ובפירוש אמרו וחזרו ואמרו שמדובר במתנה. אף אחד לא דיבר ולא הזכיר תשלום וחיוב בחשבונית. על זה הכעס. לא נאמרה מילה על חיוב, וכאשר קיבלנו את החשבונית ודיברתי עם נציג, הוא אמר לי שאין לי מה לדאוג ושלא אחוייב.

backbencher

New member
"גם עליהם הספקתי לקרוא מספיק "ניסים ונפלאות" בעיקר בנושא

הסים שלהם, וביטול עסקאות"???
גולן טלקום מפרסמת כל תנאי התקשרות בבירור.
SIM אכן עולה 49 ש"ח.
חזרה לתכנית תעריפים זולה שהיתה מוגבלת בארכה, ונסתימה - אכן עולה סכום המשתנה מעת לעת, אולם מפורסם בבירור. גם יתרת זמן תקפה של תכנית זולה מתפרסמת בחשבונית ומאפשר למנוי להערך לחידושה, או לתכנן ניוד אל מפעיל אחר. מטרת "דמי המעבר" היא בבירור הפיכת הנטישה טרם-עת ל"בלתי משתלמת".
מאפיין אחד של גולן טלקום, אשר אפשר לומר עליו כי הוא יחודי בשוק, הוא ענין ה"גביה מראש" של דמי מנוי חודשיים. הלוגיקה של גולן היא כי מכיוון שסכום זה אינו יכול להיות שנוי במחלוקת - הוא נגבה עם תחילת מחזור חיוב (אך חיובי "אקסטרא"שלא כלולים בתכנית התעריפים - מוגשים לפרעון בסוף מחזור חיוב). מנגד - הצטרפות אל גולן טלקום מספר שעות לאחר סיום מחזור חיוב, מאפשרת שירות "חינמי" לאורך כל יתרת מחזור חיוב ראשון זה.

ומעל לכל המתחרות - הממשק האינטרנטי המאפשר יכולת לבצע בעצמך כמעט כל שינוי באפיון השירותים הזמינים למנוי...

מורוש98

New member
איזו אפל' זו?? גם אותי מטרידים. והעברתי לרשימת החסומים

כבר כמה וכמה מספרים.
דווקא לא מחברות האפ"ס..אליי מתקשרים לבקש תרומה. אפילו לא שואלים אם אפשר דקה מזמני, אם אני מעוניינת בכלל לדבר כרגע. כזאת חוצפה! "שלום, מדברים מאוהבים לאהוב, עמותה לחולי × אנחנו מארגנים עכשיו טיול לפסח......." ואם אני מבקשת לנתק כי אני לא יכולה לדבר -"אז מתי נוח לך שנתקשר?"

metrocard

New member
TRUE CALLER - אבל...

לקחת בחשבון שהיא מתבססת בנוסף על אנשי הקשר שלך. עוד אפליקציה שבונה מאגר של אנשי קשר ומתבססת עליה.בנוסף, ניתן לסמן מספרי טלפון כספאם.
אני משתמש בה בידיעה שזה מה שהיא עושה. היא עובדת מצויין וחוסכת שיחות ספאם לא רצויות.

YosMan1

New member
תזכרי שדבר ראשון האפס האלו מעתיקות לך את כל רשימת אנשי הקשר

שלך לשרתים שלהם.
ואחרי שתמחקי את האפליקציה אז הרשימה נשארת אצלהם לעד.
וזה שלך זה לא מפריע לא אומר שלאנשי הקשר שלך שחלקת את הטלפון שלהם עם כל העולם, אין בעיה עם זה.
מאד בעייתי.

מורוש98

New member
יש בעיה עם הסולידריות הזו...

מעניין אם כל אחד מאנשי הקשר שלי ישמור על המספר שלי בכזו אדיקות...
אז ל"שמור" על אנשי הקשר שלי (מרכאות כי הם חשופים כך או אחרת) ולהמשיך ליהיות מוטרדת?

binon

New member
העמותות האלה ממש חוצפניות

לפני כמה שנים, לפני שאמא שלי עברה לבית הורים, היו מתקשרים אליה מעמותות שונות לבקש תרומות. מכיוון שלא היה לה כרטיס אשראי הם היו שולחים לה שליח עד הבית כדי לאסוף את התרומות. כשהיא עברה לבית הורים, עשיתי עקוב אחרי מהטלפון שלה לטלפון שלי למקרה שמישהו שצריך אותה לא ידע שהיא עברה. קיבלתי עשרות שיחות מכל מיני עמותות ואת כולן כמובן עדכנתי שהחגיגה הסתיימה. שיא החוצפה היה שמנהל עמותה אחת התקשר אלי ודרש לקבל את מס' הטלפון החדש שלה ואת הכתובת כי הוא "מאוד דואג לה"
כשפינינו את הבית הוצאנו שקית זבל גדולה מלאה קבלות...

מורוש98

New member
לא מפליא. מכעיס..אבל לא מפליא

אותי מכעיס במיוחד איך שהם פותחים בשיחה בלי לבקש רשות אפילו. איפה זה נשמע, להתקשר לזר גמור ולהתחיל לפטפט?? שישאלו "אפשר דקה מזמנך? מעוניינת לשמוע?"..לא, פשוט מתחילים לדבר

זה מזכיר לי פעם אחת פגשתי ברחוב "מתרים" אחד שכזה ..
הוא שאל אם נהייה מעוניינים לתרום 10 \20\ 50 ש"ח ואישתי הצדקנית מפראג רצתה לתת 20 ש"ח למרות שאני התנגדתי ואז הבחור בא ביציאה ממש טובה "אהה .. זה בהוראת קבע חודשים לכל החיים ..." כלומר רצה שנתרום 20X12 חודשים פר לכו תדעו כמה שנים הם חשבו שהיא תחייה (רוב הסיכויים שהם קיוו שהמשיח יבוא ונחייה לנצח
)

למעלה