מהי חברת הסלולר הוירטואלית הטובה ביותר על רשת פרטנר?

מהי חברת הסלולר הוירטואלית הטובה ביותר על רשת פרטנר?

מבחינת איכות השמע בשיחה קולית, ורמת קליטה במרכז וצפון הארץ.
אני מהמרכז, כרגע אני בגולן טלקום ואיכות הקו לא טובה, בלשון המעטה.
הבנתי שפרטנר איכותית יותר מבחינת הנ"ל לעומת סלקום שעליהם רוכבת גולן טלקום.

אבי לב50

New member
למה דווקא פרטנר?

תראה, אני לקוח שלהם בקו הראשי שלי (במותג 012) אבל יש לי גם קו של גולן במשפחה כך שאני מבין מצויין על מה אתה מדבר ועוד שני קוים במשפחה בוואלה מובייל של פלאפון, ואני אומר לך שאין כמו הרשת של פלאפון. מכל המובנים.
אז נכון שלאחרונה קרתה להם תקלה, אבל תקלות כאלה ואחרות היו לכל המפעילים.
למה אתה רוצה דווקא את פרטנר?

האמת שאני יודע שפלאפון הכי טובים מבחינת קליטה, איכות קו

ומהירות גלישה, אבל התקלה האחרונה אכן קצת הרתיעה אותי, לכן חשבתי לנסות את פרטנר.
אין לי בעיה לתת לרשת פלאפון צ'אנס, כל עוד מדובר במפעילה וירטואלית ולא עבודה ישירות מול פלאפון.
אז מי הכי טובים על רשת פלאפון? חשוב גם שתהיה חבילת גלישה יחסית גדולה, ושיחות יוצאות לארה"ב.

BobboVilla

New member
תקלות יש לכולן, ואם היית מנוי של וירטואלית על גבי פלאפון

לא היית סובל פחות מאשר לקוח של פלאפון.
&nbsp
לשאלת, אז לפלאפון יש רק וירטואלית אחת על הגב שלה, וזה רמי לוי. וואלה מובייל זו לא מפעילה וירטואלית, אלא מותג של פלאפון.

תודה, לא חשבתי שהייתי סובל פחות

הרתיעה היא מלהיות לקוח של פלאפון ישירות. יש לא מעט תביעות נגדם וישירות נגד נציגים שלהם, לדוגמה נציגים שמכרו סיפורים ללקוחות שהטאבלט בחינם ולאחר מכן אותם לקוחות חוייבו באלפי שקלים. פלאפון כזכור לי נמצאת בראש הרשימה של מקרים מהסוג הזה, לכן אני כן רוצה להשתמש ברשת שלהם, אבל לא לעבוד עם נציגים שלהם. לרמי לוי אני לא מתקרב. אתה אומר שוואלה מובייל זה מותג של פלאפון, מה שהופך את זה לבעייתי מבחינתי, מה גם שאני מבין שבחבילות שלהם אין שיחות לחו"ל (שזה דיי מוזר)

אבי לב50

New member
אני עושה רק את מה שטוב לי

והעבר לא מעניין אותי, במיוחד אחרי שכולם נוכחו לדעת שגולן תחמן כמו כל החברות הוותיקות, ואם אני מקבל שרות טוב (כאשר המילה שרות כולל את הכל) ובמחיר זול אז מה אכפת לי מהעבר?
את מי אעניש אם אתחבר לספק גרוע רק כדי להעניש ספק תחמן? הרי כולם תחמנים ואף אחד לא חושב לא עליך ולא עלי אלא רק על הכסף.
אבל אם פלאפון בעייתית מבחינתך אז תבחר במי שלא בעייתי מבחינתך.

ב נ י 2007

New member
בהחלט מה שקובע היום זה השרות המחיר וטיב המוצר

לצערי גולן טלקום לא עומדים כיום בשלושת הכללים האלו המחיר גבוה טיב המוצר פגום איכות קו ירודה אינטרנט זוחל כמו צב.ובמילים עדינות על מנת שגולן טלקום רוצה להישאר בתחרות היא צריכה להוריד את התחתונים ולרדת מהעץ ולהוריד את המחירים לריצפה ללא דמי מעבר מופקעים.פעם הייתי עובד עם בנקים במסחר ניירות ערך שילמתי עמלות של מאות שקלים ברבעות. עשיתי אחד ועוד אחד עברתי לבית השקעות וחסכתי עלויות של 80% בהוצאות.

מה לגביי שיחות לחו"ל, ארה"ב? זה כלול או שיש עלות נוספת?

בגולן טלקום זה כלול.

אבי לב50

New member
אני לא מתקשר לחו"ל ולכן הנקודה הזאת לא חשובה לי ולא בדקתי

אותה.

וואלה מובייל או YouPhone?

אז בעקבות הנאמר פה החלטתי לעבור לרשת פלאפון.
איזה חברה טובה יותר מבחינת שירות, מחיר - וואלה Mobile או YouPhone?

למעלה