איפה אפשר למצוא מטען "ישראלי" ל-Lumia 640 LTE?

emptiness

New member
איפה אפשר למצוא מטען "ישראלי" ל-Lumia 640 LTE?

שלום,

אמ;לק איפה אפשר למצוא מטען כזה בארץ או בהזמנה מחו"ל? ואיזה הספק יציאה צריך כדי שהטעינה לא תהיה איטית?

אני משתמש במטען "מאולתר" שמורכב מראש עם חיבור נקבה ל-USB + כבל USB to Micro USB (המטען המקורי לא מתאים לשקע הישראלי כי המכשיר נרכש בחו"ל), וכשאני מטעין איתו את המכשיר אני מקבל הודעה שהטעינה איטית כי המטען לא מקורי (והטעינה אכן איטית להחריד).

עשיתי קצת גוגל והבנתי שזה קשור להספק היציאה של המטען. ההספק של המאולתר הוא 5V, 1A ושל המקורי הוא 5V, 0.75A. אז כנראה שמטענים עם הספק יציאה גדול יותר משל המקורי מאטים את הטעינה.

אז איפה אפשר למצוא מטען עם הספק יציאה כמו של המקורי, אבל עם פינים שמתאימים לשקע הישראלי? אני מעדיף לא להשתמש במתאם.

תודה רבה לעוזרים.

emptiness

New member
תודה, אבל אני לא חושב שההספק מתאים

ההספק של המתאם הזה הוא 1.5A. אני משתמש כרגע במטען עם הספק 1A (לעומת הספק 0.75A של המטען המקורי) והטעינה איטית, אז אני מניח שגם כאן הטעינה תהיה איטית.

eladts

New member
הבעיה היא לא זרם גדול מדי

הבעיה היא כנראה שהמכשיר שלך מצפה לחיבור מסויים בפיני הדאטה שמודיע לו שהמטען מהיר והוא יכול למשוך יותר מ-0.5A (הסטנדרט של USB). מכשירי אנדרואיד ומכשירי אפל משתמשים בשתי שיטות שונות, אבל יש מטענים חכמים שתומכים אוטומטית בשתיהן (כמו למשל המטענים של אנקר). אני משער שהמכשיר שלך תומך בסונדרט של אנדרואיד והמטען בסטנדרט של אפל.

feedingsys

New member

https://www.microsoft.com/en/mobile/accessory/ac-60/
"The Universal Fast USB Charger AC-60 is compatible with any device and any brand that supports USB charging."
http://forums.windowscentral.com/no...er-charge-my-new-640-comes-750ma-charger.html

yehuda7K

New member
נכון. בדקתי וחוטים מאי.ביי דופקים את הטעינה

כנראה שיש בכבלי USB מאי.ביי מתכת בעובי של ננומטר בלבד.
מציע לשאול ממישהו כבל של מטען טוב ולנסות אותו עם המטען המאולתר שלך. סביר שעם כבל טוב הטעינה תהיה בסדר.

בKSP יש מטען של 1A (מעשית 0.9A ) עם אחריות לשנה ב 10 ש"ח. פועל בסדר.

יהודה

se7en77

New member
אין לו טעינה מהירה או משהו בסגנון ככה שמטען סטנדרטי של נוקיה

ייתן לו את המקסימום.

עטלפוני

New member
פשוט תקנה ב 5 שקלים מתאם לתקע ישראלי מאמריקאי, זה הכל

זו השיטה הכי פשוטה להשתמש במתאם המקורי (הוא מתאים למתח הישראלי, רק הצורה של החיבורים שונה).

עריכה: סליחה, לא שמתי לב שאתה מעדיף בלי מתאם. אם אתה גר באיזור ת"א, יש חנות בדיזנגוף סנטר בשם "דקדה" שאני מאמין שיוכלו לעזור לך אם תגש אליהם עם המטען המקורי.

למעלה