ה FBI אוסף את כבודו מהרצפה

עכשיו כל מה שנשאר זה

לאסור לחלוטין על שימוש במכשירי אפל בכל זרועות הממשל והשלטון ( הפדרלי והמדינות ) וכמובן כנ"ל גם בכל האירגונים הציבוריים .
לדעתי את המסר הזה כל חברה , לא משנה כמה עשירה ויהירה שתהייה - תבין .

BobboVilla

New member
אני דווקא בצד של אפל בנושא הזה

ואם אני תומך באפל, אז כנראה שאני חושב שהצד השני הרבה יותר גרוע
.

יש בעיה ..

כשאתה ( כמו גוגל ועוד רבים וטובים ) עוקב אחרי כל צעד , שעל והקלדה של הלקוחות שלך ומוכר את המידע הזה לכל המרבה במחיר , המשחק שאפל שיחקה כאן הוא לא יותר מסתם צביעות מכוערת .
הם ניסו לשחק משחק ( מכוער לטעמי ) של יח"צ . אני אישית מקווה שהמשחק הזה יתהפך עליהם .

BobboVilla

New member
מכיר את משל הציפור והפרה?

לא כל מי שמכניס אותך לחרא רוצה להרע לך, ולא כל מי שמוציא אותך מהחרא רוצה לעזור לך?
&nbsp
אפל עשתה מהלך יחצ"ני, אין ספק. מצד שני, הדרישה של ה-FBI היא לא לגיטימית בעיני. אתה רוצה שיפתחו פריצה, כדי שתוכל להשיג מידע תיאורטי שאולי יתרום במשהו ל"מלחמה בטרור"? האייפון הוא טלפון שהאדם קיבל מהעבודה (אגב, הוא עובד מדינה ברמת המחוז) שהוא הפסיק לעבוד איתו פחות או יותר (הפסיק את הגיבויים לענן), ומצאו טלפון אחר שלו שהוא איפס/הרס, מה שאומר שכנראה הטלפון עם המידע המודיעיני הרלוונטי לא קיים יותר.
&nbsp
בלי קשר, אצל אפל, בניגוד לחברות כמו גוגל ופייסבוק, מי שקנה את המכשיר הוא אשכרה הלקוח, לא המוצר. אפל אולי אוגרת על המשתמשים הרבה מידע, אבל לפחות היא לא מוכרת אותו למפרסמים
.

מצד אחד הדרישה די לגיטימית בעייני

אם פיתוח כזה ימנע שריטה בקצה הציפורן של בנאדם אחד - זה הצדיק את עצמו מבחינתי .
ומצד שני - לא מוכרת את המידע ? says who? ...אני זוכר שהיה להם גם הסבר מוזר על למה הם אוספים/שומרים מידע על המיקום של המכשיר ..
אני מוצא את עצמי קצת מתקשה להאמין לחברות כאלה ( כולן ללא יוצא מהכלל..)

למעלה