איפה הכי כדאי לרכוש מכשיר סלולרי

מטופחתת

New member
איפה הכי כדאי לרכוש מכשיר סלולרי

בחנות סלולר או דרך חברת הסלולר?(במקרה שלי הוט מובייל).

ואני מתלבטת איזה מכשיר לקנות.אני כרגע עם אייפון 4.

אני לא כ"כ מסתדרת עם האייפון,אני שוקלת לעבור לגלקסי.
או,האם יש אופציה אחרת טובה חוץ מהגלקסי?

על איזה מכשיר אתם ממליצים, ואיפה הכי משתלם לקנות?

תודה

nepet1

New member
אני בד"כ קונה מכשירים עם אחריות יבואן רשמי

בין אם זה oneplus , סמסונג או LG (המכשירים שיש לנו בבית) בלי קשר לחנות בה אני קונה.
אם הייתי קונה אייפון אז ללא ספק הייתי מוסיף קצת וקונה עם אחריות של idigital אבל איש איש והשיקולים שלו.
יש אופציות טובות חוץ מגלקסי , השאלה מה הצרכים .
LG G3 מכשיר מעולה במעט כסף (יחסית), סוללה עם חיים ארוכים בין טעינות (ונשלפת, נח מאד אם עושים טיול ארוך בשטח ונדרשים לעוד סוללה כשאין איך להטעין) , כרטיס הרחבה , מיקרו SD כמו שיש באייפון 4 ומטען סטנדרטי של מכשירי אנדרואיד .

באותו מחיר יש oneplus one , גם עם סוללה טובה , מצלמה לא רעה ומעבד מהיר. אחרי שנה וחצי של שימוש במכשיר אצלי עדיין אין תקלות ותקיעות, עובד מהר.

קצת יותר יקר מהם יש את LG G4 או גלקסי S5 , עם אותן תכונות פחות או יותר כמו של G3, רק נתוני המצלמה (על הנייר) טובים יותר .

מעליהם יש את galaxy s6 שבו אין סוללה נשלפת אבל למשתמש הממוצע ה LG או ה oneplus או S5 של סמסונג עושים עבודה מעולה.
אין בעיה להריץ כל אפליקציה ממוצעת והכל עובד חלק.
מי שמריץ משחקים בנייד יחפש מכשירים יקרים יותר עם מעבדים מהירים יותר, אבל מי שצריך רק צ'אטים מצלמה ניווט וטלפון יכול להסתפק במכשירים של 1500 ש"ח .

מטופחתת

New member
איפה קונים מכשיר עם אחריות יבואן רשמי?

מה הצרכים שלי בפלאפון? בעיקר אפליקציות-אינסטגרם,פייסבוק,ווטסאפ,שירים.לא משחקת במשחקים כמעט.
&nbsp
אם היית יכול לבחור במכשיר אחד,באיזה היית בוחר?

se7en77

New member
יש הרבה חוץ מגאלקסי , השאלה מה עושים עם המכשיר

מה המחיר שמוכנים לשלם ומה הדגשים למכשיר שאת רוצה.
האם יש שימוש במשחקים , תוכנות ... האם צריך יותר מ-16GB ?

מטופחתת

New member
אין לי תקציב.

דגשים? אהמ...
לא משחקת משחקים בפלאפון.תוכנות,מה הכוונה בתוכנות?
&nbsp
אני משתמשת בעיקר ב-וואטסאפ,פייסבוק,אינסטגרם,תוכנות שירים של יוטיוב.זה השימושים שלי העייקריים.

enigo

New member
אז את ממש לא צריכה מכשיר דגל, מספיק מכשיר ביניים

או מכשיר שהיה מכשיר דגל לפני שנה ושנתיים. כך תחסכי אלף עד אלפיים שקלים בקניה, מבלי שזה ישפיע כמעט על חווית המשתמש שלך.
למשל - LG G3, או one+one וכן הלאה.

BobboVilla

New member
במכשירים שבהם העברית נמחקת בעקבות חוצפה של יבואנית

עדיף לקנות מכשיר של יצרנית אחרת!

se7en77

New member
קחי בחשבון שכל מכשיר שתקני היום בהצעות שהוצעו

יהיה גדול משמעותי בגודל למה שאת רגילה .
האם את מחפשת מכשיר גדול או רוצה בצורה מסויימת להישאר בגודל סביר ?
מכיוון שאת עם אייפון 4 אני מבין שניתן להסתפק במכשיר לא הכי חדש ולא הכי מהיר .
לא הייתי ממליץ להכנס להרפתקאה עם מכשיר מיוחד ולכן ההמלצה שלי היא LG G3 או למשל גאלקסי ( עוד לא ראיתי את ה-7 ולכן ממליץ על ה-5 ).
אם אין בעיה כספית אפשר גם לחשוב על אייפון חדש , אייפון 4 הוא מכשיר בן 5.5 שנים ותקוע עם מערכת הפעלה בת שנתיים ככה שהרבה דברים השתנו מאז .
אני אישית מעדיף אייפון על פני מכשירי אנדרואיד , השאלה מה מפריע לך בו , לשאלות עדיף לפנות לפורום אייפון .
בצילום זה אייפון 4 מול מכשיר שנקרא 1+1 , רוב המכשירים היום מתקרבים לגודל של ה-1+1

ז ק ו

New member
נראה שלקח לך 10 דקות לכתוב את ההודעה הזו

וצילמת את המסך בסוף התהליך, או שהשעונים במחשב שלך, ובטלפון לא מראים אותה שעה.

se7en77

New member
כתבתי את ההודעה במחשב , אספתי את כל המכשירים מהמגירות ואז

צילמתי והעברתי למחשב , פרט לזה במחשב הוא מקדים ב-5 דקות .

מטופחתת

New member
לא אכפת לי שהמכשיר יהיה כמו מקרר.הגודל לא חשוב לי.

באמת שגודל המכשיר זה לא מה שמשנה לי.
&nbsp
אני רואה שהרבה ממליצים על הLG G3 אני באמת אבדוק אותו.
&nbsp
מה מפריע לי באייפון? שהוא מכשיר עדין ויקר שכל נפילה הכי קטנה שלו פוצעת אותו.הוא גם יקר בטירוף וגם מאוד עדין.וכמו שאתה יודע,פלאפונים נוטים ליפול.אז לא בא לי על כל נפילה קטנה שלו לשלם 300 שקל על תיקון.
&nbsp
וגם זה שהוא אוכל סוללה מרגיז אותי,ואני צריכה להיות צמודה למטען כל היום.
&nbsp
בקיצור,נראה לי לפי המלצתכם לנסות או את הLG G3 או אחד מהגלקסים.

se7en77

New member
את מדברת על מכשיר בן 5 שנים , את יודעת את זה.

יש לי אייפון מהשנה הראשונה שהוא יצא וחוץ מפעם אחת לא נשבר שום מסך ... והוא נופל.
כל מכשיר ללא כיסוי יישבר מתי שהוא לכן או ששמים כיסוי או שלוקחים אחריות.
גם עם כיסוי תמיד יש סיכוי שיישבר.

מטופחתת

New member
אני יודעת.אבל גם אייפון הכי חדיש הוא מאוד עדין.

זה ידוע באייפונים שהם מאוד עדינים.ככה אני חושבת.
&nbsp
ויש לי כיסוי.לא יודעת,לא בא לי להוציא כמה אלפי שקלים טובים על מכשיר ולפחד שמא הוא ייפול לי כל הזמן.

enigo

New member
אם הבעיה שלך היא נפילות - אולי כדאי שתחשבי בכיוון של

מוטורולה מוטו G. היה לי מכשיר מהדור הראשון - לא מטוס, אבל עובד בקצב סביר בהחלט. היתרון - הוא חתיכת בלוק עמיד! נפל לי מהיד המון פעמים, לא פעם מגובה מטר ויותר על רצפת אבן/כביש, והמסך אפילו לא נסדק! פשוט המשיך לעבוד כאילו כלום. האיפון 3 שהיה לי לפניו מת בפעם הראשונה שהוא נפל לי מגובה של פחות ממטר על שטיח (פדיחה - פספסתי את הכיס במכנסיים...).
אם הדורות הבאים של המוטו G שמרו על התכונה הזו, הרי שהם מציעים חומרה משופרת (לטובת הביצועים, וגם מצלמה טובה יותר) ועדיין שומרים על מחיר סביר.

גק לוי

Active member
תשובה.

האייפון 6S עם 16 ג'יגה זיכרון מחירו כ3700 שקל.

הסמסונג S6 עם 32 גיגה זיכרון עולה עם רום ואחריות של היבואן הרשמי סקיילקס & סאני בסביבות 2700 שקל.

הסמסונג S5 עם 16 ג'יגה זיכרון עולה עם רום ואחריות של היבואן הרשמי סקיילקס & סאני כ2000 שקל.

יש לציין שבמכשירים של סמסונג וLG חייבים לרכוש אותם עם רום של היבואן הרישמי, אחרת העברית תמחק בOTA.

נשארו 2 דגמים.
1ׂ) וואן פלוס וואן (OPO) שעולה כ1450 שקל.
2) LG G3 שעולה עם רום ואחריות של היבואן הרשמי כ1620 שקל.

מטופחתת

New member
היי ג'ק לוי-איפה אני קונה עם יבואן רשמי של LG?

ומה זה רום? ואיפה אני קונה אותו עם אחריות של יבואן ראשי?

למעלה