טלפוניה, מה לעשות בנסיעה לארה"ב?

haimgds

Member
טלפוניה, מה לעשות בנסיעה לארה"ב?

אנחנו מתכננים לנסוע לשבועיים בפילדלפיה בחודש הבא ועלו מספר שאלות בנוגע לטלפונים. כרגע יש לנו 3 קווים בגולן (לי, לאישתי ולילדה) ושני נקסוס 5 (הילדה הרסה את הנוקיה שלה בשבוע שעבר...). נזדקק לתקשורת בין שלושתנו, שיחות מקומיות בארה"ב ואולי מעט מאוד לישראל וגלישה סלולרית.
משיחותי עם גולן הבנתי כי הם אינם נותנים תמיכה בארה"ב (וחיוג בנלואומי בעלות של שקל לדקה) כך שכנראה נצטרך חבילה מקומית.

-מהי החבילה המשתלמת ביותר שכדאי לקחת וממי? נראה לי עדיף משהו בסגנון "דיברת שילמת" ולא קניית דקות מראש.
-האם ניתן לרכוש את שירותי האינטרנט בניפרד? אולי נצטרך להשתמש בו הרבה (וויז לניווט מקומי, ווטסאפ והתעדכן ולהתקשר וכו)
-איזה מכשיר אנדרואיד מומלץ לרכוש שם? אשמח לפאבלט 6" עם סוללה גדולה וכרטיס זיכרון שיכול לשמש אותנו גם בארץ.
-האם כדאי לחפש טלפון משומש? אם כן, איזה והיכן?

עד כמה שזכור לי, מחירי הסלולאר המותגים זהים לארץ

פחות או יותר , אולי אני טועה,, אבל בפני שנה זו הייתה המציאות..

אני לא מכיר חנויות זולות.

מחירי הסלולאר הזולים זולים יותר.. ואותם צריך לרכוש בוול מארט ,

או בחנויות זולות...

אבל זה טלפונים שלא יעילים לשימוש מבחינת תפריט וחוזק...

עד כמה שזכור לי

אם אתם עוברים דרך קנדי, סביר להניח שכן, יש דוכן, שנמצא מול יציאת האוטובוסים

כלומר לפני שיוצאים מהנמל , לכיוון רכבת הנמל , בקומת הקרקע,

T mobile. כמדומני, המחירים אני לא סוכר..

haimgds

Member
תודה (זה לא הופיע בחיפוש...) אבל אני לא בטוח

מדובר על כ 70$ לשבועיים וזה הרבה בהתחשב בשימוש הצפוי.
אני חושב כי נשתמש בעיקר באינטרנט לשיחות ביננו ולארץ ואולי בעוד כשעה של שיחה ליעדים בתוך ארה"ב.
בכל מקרה לשעת חירום ניקח גם את הסימים של גולן (שקל לדקה? הם חיים עוד במילניום הקודם...)

G Gabi

Member
על נוחות משלמים....

אפשר להסתדר גם עם פחות מ-3 קווים פעילים. מניח שלא תהיה נקודת זמן בה כל אחד מכם יהיה במקום אחר. אפשר להסתפק ב-2 מנויים ואפילו אחד בלבד.
&nbsp
נראה לי שלT-Mobile יש תכנית שעולה $3 לחודש עם 30 דקות (סה"כ. כולל נכנסות) או 30 מסרונים. ללא גלישה. חפש באתר שלהם. מהזכור לי, סים שלהם עולה $15, לפעמים יש מבצע ברכישה מאתר האינטרנט לסים ב-$0.99 ואף $0.01. כמובן צריך לשלוח לאנשהו את הסים.
&nbsp
ל-at&t יש תכנית ללא הגבלה [שיחות והודעות מקומיות] שעולה $2 ליום, ללא גלישה.
או תכנית ללא עלות בסיסית אבל משלמים פר דקה.
אין לי מושג מה עלות ה-SIM.
&nbsp
תצטרך גם לבזבז זמן במציאת נקודת שירות ורכישת המנוי וכו'. מניח שלא בשביל זה אתם טסים

&nbsp
חוצמזה, בשביל כמה עשרות דולרים אתה מתלבט? יש לי הרגשה שמדובר בקמצוץ מהעלות הכוללת של הנסיעה....
תקשורת זמינה היא משהו נח. ועל נוחות, משלמים

T o m c o

Member
מנהל
לפני שנה אני רכשתי סים מקומי של TMobile ב45 דולר לחודש עם
2 גיגה גלישה (במהירות LTE לאחר מכן מהירות נמוכה יותר) ושיחות והודעות ללא הגבלה בתוך ארה"ב.
נסה להכנס לאתר של טימובייל ובדוק..
&nbsp
מבחינת מכשיר לרכישה בארה"ב, לא ממליץ לרכוש מכשירי סמסונג למיניהם, עקב נעילה אזורית וכד'.
&nbsp
ממליץ לבדוק את האופציה של OnePlus או Nexus למיניהם דרך האתרים של OnePlus וגוגל בהתאמה. (לשניהם אין כרטיס זיכרון לדעתי והסוללה אינה נשלפת אך הקיבולת שלהם היא סבירה ביותר...)

enigo

New member
קח בחשבון שסלולארי בארה"ב הרבה יותר יקר מאשר בארץ

(זה וירקות - שני דברים שבהם אנחנו יכולים להשוויץ. וטיפול רפואי). חשבון של 100$ לחודש לסלולארי זה עניין נפוץ מאוד שם, אפילו נחשב די זול.

haimgds

Member
האם נמכרים סימים לתקופה קצרה יותר?

פשוט 90$ נראה לי מוגזם ל 11 יום.

BobboVilla

New member
אני לא חושב ש-Verizon זה רלוונטי

זו מפעילה שמשתמשת בטכנולוגיה של CDMA (כמו הרשת הישנה של פלאפון), ולמעט דור 4 (וגם זה לא בטוח), אני לא חושב שמכשירים "ישראליים" יעבדו איתה.

G Gabi

Member
חדש מהיום - הכל כלול גם בארה"ב. פרטים באתר של גולן טלקום.

למעלה