שאלת איכותיות מעבד ומערכות הפעלה

im here7

New member
שאלת איכותיות מעבד ומערכות הפעלה

האם MTK הוא מעבד יחסית לא איכותי לעומת אחרים? או שתלוי איזה סוג MTK?
האם רצוי לבחור סמרטפון רק עם מע הפעלה לוליפופ ֹ5 או אפשר גם קיטקט? יש הבדל גדול ?
האם המערכת: Flyme OS(Based on Android 5.1) בעיתית בגוגל סטור כמו שאומרים? או בעיות אחרות שיש לה ?

מורוש98

New member
לפי מה שקראתי פה-כן.

המעבד הזה נחשב פחות איכותי. תעשה חיפוש ותקרא קצת יותר..
לגבי גירסת מע' ההפעלה, יש לא מעט שדווקא מעדיפים את הקיטקט...
אם כי ללוליפופ כבר יצאו כמה עידכונים ויש פחות דיווחים על בעיות. אצלי על 2 מכשירים שונים הכל בסדר עם הגרסה הזו (5). אבל איזה טלפון מגיע עם קיטקט היום?..כנראה דגם מיושן ולא הקיטקט תהיה הבעיה בו...

im here7

New member
כל מני שיצאו לפני שנתיים באתרי חול .אני בודק מפרטים

חוץ מקיטקט,
לא ההבנתי תקטע של פליי מי מבוסס גרסה 5 לוליפופ. זה כמו גרסה 5, או משהו ישן ומשודרג?

מורוש98

New member
אין לי מושג על מה אתה מדבר

im here7

New member
מה זה ממשק בטלפון? חשבתי שיש רק מערכות הפעלה וטלפון

אז איפה שרשום כזה דבר: Flyme OS(Based on Android 5.1)
להחשיב שהמערכת הפעלה שם היא רק לוליפופ, ולא אף גרסה אחרת שיושבת שם ?

לכל טלפון יש ממשק מסוים בנוסף למע הפעלה? סליחה על הבורות. אני התיחסתי עד היום רק למע הפעלה. לא שמעתי על ממשקים בנוסף

ומה זה הממשק הזה פליי מי? זה משהו מיושן? לחפש רק מפרטים שרשום בהם אנדרואיד 5 מינימום? בלי ממשקים?

BobboVilla

New member
לכל יצרנית יש ממשק משלה. סמסונג לא נראה כמו LG

שלא נראה כמו סוני או מוטורולה או שיאומי או מייזו. זה לא עניין של ישן או חדש, אלא "אחר".

im here7

New member
ואיפה שרשום פליי מי מבוסס על אנרואיד 5,

זה אומר ששם יש מע הפעלה לוליפופ 5 רגילה, כמו כל מכשיר שמציינים שם רק אנרואיד 5?

BobboVilla

New member
Flyme זה ממשק "אייפוני", ולכן זה לא "אנדרואיד רגיל"

יש אנשים שאוהבים את זה, יש שלא סובלים את זה. אני לא מכיר אז אני לא יודע איך זה. הכי פשוט - להסתכל בבאג על המכשירים של מייזו.
&nbsp
מבחינת גירסת אנדרואיד "שמתחת", אז זה משפיע על כל מיני יכולות, תיקוני אבטחה וכו'. בדרך כלל עדיף גירסא מעודכנת בשביל שלא להיות חשוף לפרצות אבטחה.

se7en77

New member
בגלל כל מיני הגבלות של מייזו גם אי אפשר להיפטר מזה

על ידי צריבה של רום אחר .

im here7

New member
ממשק אייפוני על אנרואיד, מענין, אלך באמת לחנות לראות איך נרא

enigo

New member
דווקא בטלפוני אמצע הדרך, נראה שהמעבדים של MTK

משיגים ביצועים טובים יותר מהדרגון 615 המקביל של קוואלקום. שאר השחקנים קטנים יחסית, אז אני פחות מכיר אותם.
אבל אני חושב שסוג המעבד המדויק, ובטח היצרן שלו, הוא לא אחד הדברים הכי חשובים בטלפון. יש לא פעם טלפונים עם אותו מעבד בדיוק - וחווית משתמש שונה מאוד.

למעלה