יש למישהו המלצה לטלפון מגע לא חכם?

בתיהבלק

New member
יש למישהו המלצה לטלפון מגע לא חכם?

אנחנו עוד לא רוצים לתת לילדים שלנו סמארטפון, אבל הם מאד ישמחו לפחות למסך מגע כדי שלא יצטרכו ללחוץ על כל מקש שלוש פעמים עד שמגיעים לאות הנכונה (זוכרים את הסיוט הזה???)
ראיתי שיש חיות כאלה, רציתי לדעת אם למישהו יש המלצה (או דיס המלצה) על משהו ספציפי.
תודה רבה

se7en77

New member
יש כל מיני חייזרים כאלו .

אבל הם אינם נפוצים היום .

בתיהבלק

New member
כן, אני יודעת, רציתי לדעת אם מישהו במקרה מכיר חייזר ספציפי

שכדאי או לא כדאי...

se7en77

New member
אני לא יודע כמה ניתן למצוא אבל אולי סידרה ASHA

של נוקיה תתאים .

גק לוי

Active member
יש 2 אופציות.

1) נוקיה 300.
http://www.gsmarena.com/nokia_asha_300-4279.php
הנה המחיר:
http://www.buy2.co.il/o/81c685e8-e1...campaign=81c685e8-e139-4bf3-934b-0ecaa77a4164
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) LG WINE SMART.
http://www.gsmarena.com/lg_wine_smart-7451.php
הנה המחיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט" - בOTA העברית לא תמחק.
http://lcdeal.co.il/items/765504
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

G Gabi

Member
זכור לי מכשיר אחד בעבר הרחוק. זוועה.

מסך המגע היה מזעזע. לא רגיש, לא מדויק. המכשיר היה איטי מאוד.
כמדומני זה היה מכשיר של סמסונג, אבל לא בטוח בעניין.
שימי לב, גם אם תמצאי כסילופון בעל מסך מגע, אין הכרח שהמקלדת תהיה מקלדת מלאה.
&nbsp
כיוון אחר, לרכוש טלפון חכם, מבוסס אנדרואיד 4 ומעלה ובנוסף את שירות "רימון לסלולארי".
לא מזמן נתקלתי בכלי הזה ויצא לי לבחון אותו מעט. התרשמתי מאוד.
מדובר בשירות בעלות שנתית של 150 ש"ח (אולי 149). אפשר לרכוש גם מנוי חודשי בעלות גבוהה יותר. [נראה לי שיש יישום בשם NetSpark שעושה את אותו הדבר בדיוק אבל לא יודע אם יש שירות טלפוני בעברית. מדובר באותו יישום, זהה לחלוטין. רימון היא "חברת בת" או בעלת קשר עסקי ל-NetSpark].
&nbsp
באמצעות השירות אפשר לסנן את הגישה לאינטרנט עם כל מיני רמות הגנה בהתאם למה שמתאים לך חינוכית.
אפשר גם לחסום באופן גורף את כל היישומים במכשיר (להבנתי, גם כאלו שאינם צריכים גישה לאינטרנט) ולאפשר יישומים לפי "רשימה לבנה".
אפשר להגדיר שעות בהן למכשיר תהיה גישה לאינטרנט [אני מאמין ששינוי השעה במכשיר לא משנה מכיוון שהתקשורת לאינטרנט מבוצעת דרך VPN של החברה ולכן השעון בשרתים של החברה הוא הקובע ולא השעון במכשיר].
&nbsp
יש אפשרויות רבות להגבלת / אפשור השימוש במכשיר חכם.
&nbsp
אפשר לקרוא עוד כאן -
http://www.rimon.net.il/he/שירות-ותמיכה
מצד שמאל.
&nbsp
נקודות שחשוב לשים לב אליהן -
1. יש תקופת ניסיון שימוש ביישום. כמדומני שבוע. אבל, כדי להשתמש ביישום יש צורך בהזנת אמצעי תשלום. אם לאחר התקופה לא מסירים את היישום (בצורה מאוד מסוימת. אי אפשר "סתם" להסיר את היישום) אז יגבו על השירות בהתאם לעלות השנתית / חודשית. אם מחליטים של מעוניינים, ממליץ מאוד להתקשר לשירות הלקוחות ולבדוק איך מסירים בדרך הנכונה. ראיתי תלונות ב-Play store על העניין הזה, כדאי לעשות זאת בצורה מסודרת.
2. להבנתי, התקשורת כולה עוברת דרך השרתים של רימון. או לפחות רובה. לא הייתי חושש מבחינת אבטחת מידע, זו חברה עליה אני סומך. אבל, זה יכול להוות שיקול אצל מנהלי אבטחה בארגונים וכד'. סביר להניח משהו שלא צריך לחשוש כשמדובר בילדים.
3. היישום מותקן "עמוק" במכשיר. לא ניתן להסיר אותו ללא הסיסמא/ות הרצויות. המכשיר אף יכול 'להנעל' אם מתבצע ניסיון הסרה כושל [אפשר לפתוח את הנעילה].
היישום אינו User friendly לחלוטין. לוקח זמן להבין מה הולך שם. יש הסברים בקישור לעיל. יש תלונות שאנשים איפסו את המכשיר בגלל שלא הסתדרו עם היישום והגדרותיו וכד'. ההתרשמות שלי, פשוט לקרוא את המדריכים ובמידת הצורך לשלוח מייל לשירות הלקוחות הייעודי של רימון לסלולארי, הגיבו לפנייה ששלחתי מהר מאוד ובאופן יסודי [פעם אחת ניסיתי את השירות הטלפוני לא כ"כ בקיאים ביישום אלא בשירותים אחרים שרימון מציעה].
&nbsp
יודע שהתגובה הזו נראית כקידום מכירות. מקווה שההסטוריה שלי בפורום תצליח להעיד אחרת

התרשמתי מאוד לטובה מהכלי הזה, זה הכל. יכול להיות שיש כלים אחרים בשוק ואף כלים זולים יותר.

G Gabi

Member
דברים ששכחתי לכתוב

- אפשר לבטל גלישה סלולרית אצל החברה בה אתם מנויים. ביטול הגלישה אינו מונע חיבור לרשתות wifi. אולי קיים פתרון תוכנתי לחסום את ה-wifi וכך אפשר למנוע גלישה לחלוטין.
- השירות של רימון מסנן תכנים גם בחיבור wifi (זה אחד הדברים המייחדים את השירות הזה).
- לא בדקתי מה קורה אם מתקינים יישום שאינו מורשה באמצעות קובץ apk. אני *מניח* כי לא יהיה אפשר להשתמש ביישום המותקן, אבל לא יודע בוודאות.
- היה עוד משהו, שכחתי

בתיהבלק

New member
תודה רבה על התגובה המפורטת! מה שכן, הבעיה שלי היא לא

תכנים, אני סומכת על הבנות שלי שלא יגלשו לדברים לא ראויים, אלא בעיקר בזבוז הזמן הנלווה לגלישה/וואטסאפ/משחקים וכו וכו. יותר נח לי שיש להן טאבלט בבית עם כל היישומים, מוגבל בזמן ובמיקום, ובחוץ טלפון להתקשרויות סמסים וזהו...חשבתי לפרגן להן מסך מגע לפחות, כי זה יהיה להן מאד נחמד

G Gabi

Member
ההגבלה אינה רק על תכנים, אלא גם על יישומים.

לא בקיא בכל האפשרויות שהשירות מציע, מניח שאפשר לברר אם הדבר מעניין אותך.
בכל אופן, מניסיוני המועט עם מכשירים בעלי מסך מגע שאינם מכשירים חכמים, כדאי מאוד לברר על איכות מסך המגע.. יכול להיות שהוא יהיה הרבה יותר מתסכל מאשר מקלדת נומרית רגילה.

מחשבות

New member
ההיפך של המלצה זה אי המלצה. יש כמובן מכשיר

עם מקלדת מלאה: בלקברי.

בתיהבלק

New member
חשבתי עליו באמת, אבל לא נראה לי שהוא עוד ממש קיים, ואם כן

שיש לו תמיכה מהרשתות. או שאני טועה?

למעלה