יש לי איטיות נוראית בטעינת דפים וגלישה-האם קשור

im here7

New member
יש לי איטיות נוראית בטעינת דפים וגלישה-האם קשור

לזה שהטלפון סיני זול? ענין של מעבד?
JYAHU F1
כולם גולשים ויש להם קליטה בכל מקום כולל כל הבנינים, ולי יש רק במקומות מסוימים
ודיברתי עם עם 012 סמייל, הכל שם תאמור להיות תקין יש חבילה של 9 גיגה גלישה שלא נוצלה עדיין
אני מנסה להבין פשוט מה גורם לחוסר קליטה כשלאחרים יש אחלה קליטה באותו מקום
כנל איטיות הגלישה וטעינת דפים
בהרבה אפליקציות פתאום אין חיבור ומתנתקת
כשלכל מי שסביבי אני רואה שממשיך לגלוש
אז ראשית, אשמח להמלצותיכם על איזה מהירות וסוג מעבד לבדוק במפרט הטכני של טלפון אחר לרכישה.. אם אכן הבעיה היא בענין של מפרט טכני
ואיזה טלפון סיני במחיר סביר, הוא מהיר וחזק? איזה סוגים יש שחזקים ממש כמו איפון. מהכרותי עם מישהו שיש לו אייפון אין לו שום בעית גלישה.. או מהירות.

im here7

New member
כנל סקייפ-הודעות לפעמים מגיעות אלי אחרי שעה וחצי! מתסכל..

luckydude

Active member
ייתכן שהמכשיר שלך לא תומך בתדר UMTS900

שזה התדר 3G הנמוך של פרטנר שיש לו חדירה טובה לתוך מבנים. אם בכל זאת יש לך קליטה אבל הדאטה איטי אז ייתכן שבתדר 900 המכשיר שלך יכול לקלוט רק 2G (ז״א GSM900).

im here7

New member
אני חושב שבמפרט היה רשום תמיכה בדור שלישי. אבל איך יודעים

שספציפית ב 900 שאמרת תהיה תמיכה בצדר ספציפי? כי הם מצינים רק דור שלוש או שתיים
ורושם כבר דור שלוש תומכים.
אני פשוט רוצה לדעת על מה בפמרט בדיוק לבדוק כדי שלא אדפק שוב. אז אין קשר למעבד מהיר או חלש?
לגבי האינטיות, יש איטיות עד לפעמיםחוסר קליטה במקומות. בזמן שלאחרים יש קליטה במקומות האלה, כלומר רק במכשיר לשי יש בעיה כלשהי.ץ ואחרי כמה מטרים יש שוב קליטה, אבל תיתכן איטית ולא כמו אצל כולם מהירה.
אם כל זה בגלל שקניתי מכשיר זול אז אוסיף עוד כמה מאות,
אני רק רוצה לדעת מה לא בסדר ומה כן להזמין, מה לבדוק במפרט .
לכולם יש תמיכה בדור לשוש . כנראה שעוד פרמטר לא מספיק טוב או חלש, במכשיר הזה.

YosMan1

New member
למכשיר אין תדר 900 בדור שלישי אבל זה חסר משמעות כי לפרטנר

יש כיסוי מלא של כל המדינה עם תדר 2100 שיש במכשיר.
זו ממש לא הסיבה.
&nbsp
&nbsp

im here7

New member
בדקתי , באמת זה דור שני בתדר 900. אבל אם יש כיסוי ממילא, אז

אז מה החוסר קליטה והאיטיות בטעינה כל הזמן?

אגב יש בעיות נוספות, המסך מגע מגיב רק אחרי כמה לחיצות בהרבה פעמים. מה במפרט אחראי לכזה דבר? שאחפש משהו יותר איכותי מזה..

דבר נוסף, אם רצה שיחת וידאו או שיחה ברקע ועברתי מסך, המסך נכבה, וכשמנסים להדליק בכפתור זה נדלרק לשניה ואז נכבה שוב ושוב, עד שנאלצים לכבות ולהפעיל תמכשיר לגמרי. כי אין מסך בעצם ואי אפשר לתפעל כלום ולראות מה עושים שם

אז בעיות עיקריות היתי אומר זה החוסר קליטה ואין חיבור לרשת הוא אומר הרבה פעמים, ואיטיות נוראית, דף נתקע המון פעמים.
ומגע לא טוב במסך עד שקולט זה מגיע באיחור

הודעות בסקייפ מגיעות אחרי שעה וחצי ויותר.
אז איזה מפרט לחפש?
שעדיין יחסית לא יקר אך עובד תקין בלי כל הבעיות האלה.משהו לא הצעקה האחרונה , אבל מבחינצת העבודה עובד כמו שצריך בלי התקלות האלה. הרושם והשם לא מכנין אותי אני מחפש משהו פרקטי. אם יש סיני שעובד טוב אשמח למומלצים.

luckydude

Active member
זה שיש קליטה 3Gבחוץ זה לא בהכרח אומר שהשידור יחדור לתוך מבנה

כלשהו.

בזמן בעיות הקליטה, המכשיר שלך מראה שאתה מחובר ל3G?

im here7

New member
איך רואים את זה בפון? שנית ראיתי שהוא דור 2 בתדר 900

בעיות הקליטה הם גם ברחובות מסוימים בעיר, שמתי לב בכמה שחוזרים על עצמם
וכאמור, לאחרים אין שום בעיה בהם, יושבים וגולשים כך שזה אצלי במכשיר..
חשבתי אולי זה קשור לבעיות של 012 סמייל וכדאי לי לעבור חברה? איך אני יודע אם הבעיה בחברה, או במכשיר?

וגם אם יש קליטה, זה איטי, דף בקושי נטען,
ויש בעיה במגעים במסך, צריך ללחוץ כמה פעמים לפעמים עד שזה מתקבל
והודעות סקייפ מגיעות לי אחרי שעה וחצי ..
גם עקב קליטה כנראה..

luckydude

Active member
זה משתנה בין טלפון לטלפון.

בדכ״ל אם אתה מחובר ל3G אז ברוב המכשירים זה יראה סימן של 3G ליד הסימן של רמת הקליטה או האנטנה. אם המכשיר באותו רגע לא קולט 3G אז בחלק מהמכשירים זה יראה EDGE או E או G או שזה לא יראה כלום ליד הסימן של הקליטה או האנטנה.
&nbsp
אני חושב שמה שחשוב זה שתשים לב אם יש שוני בסימנים האלו בין המצבים של דאטה איטי ודאטה מהיר.

im here7

New member
עדיף כבר סמסונג גלקסי במקום סיני לא? מה האחרון או הכי טוב שי

שיצא?
אס כמה?
אני מחפש מכשיר מצוין ומהיר ללא שום בעיות איטיות טעינת דפים או קליטות. ואיפון המסך קטן לי מדי..
אז אם אני יורד מהקטע של סינים זולים או לא ידועים..
איזה חברות כדאי לי לרכוש מכשיר מהיר וטוב שלא יאכזב אותי, שעדיין לא עולה אלפי שקלים?
כרגע אני מסתכל על סמסונג גלקסי, איזהעוד סוג ידוע כטוב? כל מה שמהיר ולא אייפון , בגלל גודלו הקטן, בקיצור. תמליצו לי על חברות טובות. שלא זבל.

YosMan1

New member
חברות טובות ומוכרות סמסונג, LG, מוטורולה אבל יש גם

גם להם נפילות.
המכשירים הטובים שלהם עולים 3000+ שח .
אם אתה רוצה מכשיר טוב ויציב (לא תותח ביצועים) לך על המוטורולה G דור שלוש.
בהזמנה באמזון זה יצא לך 1000 שח כולל משלוח ומיסים.
לך על הדגם 16 גיגה ולא על ה 8.
http://www.amazon.co.uk/Motorola-Ge...ie=UTF8&qid=1457726127&sr=1-1&keywords=MOTO+G
&nbsp
&nbsp

YosMan1

New member
אין מכשירים חזקים כמו אייפון בעשירית המחיר

יש מכשירים סבירים שיעבדו טוב ברבע מחיר.
פחות מזה אתה נכנס למכשירים סינים בטווח הנמוך עם רמת הימור מסוים על התוצאה.
יש פה בפורום דיונים רבים על המכשירים הסינים הזולים שעדיין עובדים טוב.
תדפדף אחורה בדפים האחרונים ותמצא אותם.

im here7

New member
אני ב 012 סמייל, אולי זה הבעיה בקליטה ובאיטיות?

זה פרטנר, או גולן? לא מבין בזה, יש חברת בת של השניה משהו..
לא יודע אם פשוט לעבור לפלאפון
או להחליף מכשיר. איך אםשר לדעת?
אולי אם למישהו יש סיני פשוט שאין לו בעיות קליטה ומהירות אז אדע שהבעיה היא בחברת סלולר..
ואעבור חברה במקום להזמין עכשיו טלפון אחר..

umbo

New member
לי יש את ה-Jiayu G2F

שהוא טוב יותר, כולל תדר 900 מגה ועובד כשורה ב-012. בהחלט מכשיר סביר בלי בעיות אבל כבר עם "ותק". יש כניראה מכשירים טובים יותר במחיר דומה אבל קשה למצוא כיום עם מסך ומימדי מכשיר קטנים (4.3 אינץ) שמנצל טוב מאוד את גודל המכשיר !
עכשיו עולה 100$ במינידיל.

im here7

New member
אשמח שתתנו כוון מה זה מכשירים יותר טובים סינים,ולמה האיטיות

הזאת אבל? ממה היא נובעת? כנך הבעיה במגע במסך, יש לי מגן מסך יריעת פלסטיק, אבל לא נראה לי שעד כדי כך זה אמור להרוס תמגע.. ולעכב אותו.
וזה שסקייפ מגיע הודעות אחרי שעות.. זה קרה למישהו?

אני רוצה פשוט להכיר איך הענינים האלה עובדים
איזה סוגי מכשירים יהיו טובים למשל, ובאיזה אתרים אמינים אפשר לרכוש? תנו כוון פליז..

אתם טוענים שמכשיר יותר טוב יעלה יותר, אין בעיה רק תנו לי כוון על מה להסתכל במפרט, שאדע מה זה מכשיר יותר טוב. ומה גורם לאיטיות הזאת בהכל אצלי.

im here7

New member
ואין לך שום בעיות איטיות טעינת דפים ואפליקציות מתכבות?

וכל רגע אין חיבור לרשת?
כולל בעיות של מגע במסך?

אני שוקל כבר לקנות איזה סמסונג מאיזה אתר בחול..
כלומר משהו לא סיני שראיתי שיש לרוב האנשים ולא ראיתי בעיות מיוחדות איתו. כולם גולשים בכיף רק שלי נתקע.
אם לא סיני, איך אםשר לצאת בזול בהזמנה מחול ולא לקנות בארץ? על סמסונג נניח? איזה עוד יש בסגנון שלו? ממה שראיתי אצל אחרים זה או סמסונג או אייפון. מה עוד יש שלא סיני ועובד אחלה ?

umbo

New member
ה-Jiayu F2G הוא מכשיר....

פשוט וזול שעושה עבורי את רוב העבודה. יש טובים ממנו כי הוא כבר בן שנתיים, בעיקר זיכרון ראם של 1 גיגה ו-4 גיגה כללי, מתחיל להיות בעיתי, אבל עבורי ענין הגודל מאוד משמעותי כי אני מחזיק אותו בכיס ומכשיר גדול יותר (אפילו במעט) כבר מאוד מפריע !
אין לו שום בעיה שלתפעול או גלישה חוץ מדבר מוזר אחד ספציפי - אני לא יכול להכנס לאתר ynet (והוא בלבד) מעבר לכותרות בדף הראשי. (אין שום בעיה באפליקציה של ynet)
חיבור מצוין ל-wifi וקליטה טובה של 012 בכל מקום.
מצלמה בהחלט בסדר אם יש לך יד יציבה ותאורה סבירה.
נווט GPS זריז ומצוין (רק עכשיו חזרתי מחודשיים וחצי באוסטרליה וניו-זילנד) בשימוש עם iGO (אם כי הוא מתחמם וצריך להחזיק אותו מול האוורור - אבל זה כל מכשיר בשימוש ארוך של טעינה, מסך בהיר שדולק רצוף בחום של ימים קיציים).

למעלה