צריבת רום לסמסונג S4

צריבת רום לסמסונג S4

שלום,

ידי שלי מחפש מעבדה טובה שתצרוב לו את הS4 שלו חזרה לרום המקורי, בד"ר פון מכרו לו סיפור שזה יהרוס את הטלפון.
המכשיר שלו צרוב עם רום מקוסטם שעבד טוב הרבה זמן, אבל משהו השתבש והוא צריך צריבה מחדש, הוא מעדיף לחזור למקורי אם אפשר ואין לו עזרה מחברים בתחום הזה יותר, לכן דרושה מעבדה.

מי יכול להמליץ באזור תא?

תודה

BobboVilla

New member
יש סכנה מסוימת בצריבת רום מקורי של סמסונג, אם יורדים בגירסא

כי סמסונג נוטה לשחק "three card monte" ( https://en.wikipedia.org/wiki/Three-card_Monte ) עם המיקום של רכיבי הרדיו בגירסאות שונות, מה שאומר שיכול להיות שהטלפון "יאבד" את זיהוי המכשיר שלו, ולא יוכל להירשם לרשת סלולרית.
&nbsp
מעבר לכך, זה תהליך די פשוט - לא צריך להתעסק יותר מדי. מורידים את הקושחה, מפעילים את התוכנה, מוסיפים ומריצים. אם הוא עדיין מפחד, אז בפורום iandroid.co.il יש אנשים שעושים דברים כאלה בחינם או תמורת תשלום סמלי.

feedingsys

New member
האם יש דרך לגבות כך שיהיה אפשר גם להחזיר?

הכוונה שלאחר גיבוי ה efs הוא יוכל לשמש במקרה שהזכרת? או שזה רק לצרוב מחדש את הגרסה הגבוהה ולחזור לנקודת ההתחלה?

BobboVilla

New member
אני לא יודע אם אפשר לגבות מגירסא X ולשחזר לגירסא X-1

אבל תיאורטית גם בלי גיבוי, אם צרבת על גירסא X את גירסא X-1 ואיבדת את ה-EFS, ואחר כך צרבת מחדש את גירסא X, המכשיר יצליח להתחבר לרשת. לפחות זה מה שקראתי.
&nbsp
הנקודה היא שאתה לא בהכרח יודע האם במעבר מ-X-1 ל-X סמסונג שינתה את המיקום של ה-EFS או לא, ולכן יש חשש מסוים. אני הייתי מנסה לצרוב רום "נקי" של אותה גירסא. כלומר אם היה לו רום מקוסטם של 4.4.2, אז הייתי מחפש רום "נקי" של סמסונג/סאני בגירסא 4.4.2 לפחות.

למעלה