מתלבטת איזה מכשיר לרכוש

מטופחתת

New member
מתלבטת איזה מכשיר לרכוש

נמאס לי מהאייפון.
יש לי אייפון 4 והוא מתחיל להביא לי עצבים.
אני מרגישה שהאייפון יקר בטירוף וכל נפילה הכי קטנה קורה לו משהו.אני לא רוצה מכשיר שאני צריכה כל הזמן לפחד עליו שמא ייפול או ייקבל מכה.
אני מחפשת מכשיר איכותי,לא עדין כמו האייפון ושלא אוכל סוללה.

אני לא צריכה יותר מידי דברים בפלאפון:שיחות,הודעות,ווטסאפ.הדברים היותר בסיסיים לא צריכה את כל הווג'עראס מסביב,לא מענין אותי כל הגאדג'טים.על איזה מכשיר אתם ממליצים?

מטופחתת

New member
ועוד שאלה

אם אני מחליפה מכשיר-מה אני צריכה לעשות כדי לשמור על המספר? רק להעביר את הסים ממכשיר למכשיר? האם סים של אייפון יתאים לדוגמא לגלקסי?

גק לוי

Active member
תשובה.

המכשירים החדשים הנ"ל תומכים במיקרו-סים.
אם במכשיר שלך יש כרגע מיקרו-סים, אז בסך הכל צריך להכניס את המיקרו-סים מהמכשיר הישן למכשיר החדש וזהו.
והכל יעבוד באופן תקין.

enigo

New member
אם בעמידות עסקינן - אני ממליץ על המוטו G מהדור הראשון

אחרי שירות קשה של שנה וחצי, שבהן חווה הרבה מאוד נפילות קשות (קשות יותר מהנפילה שהרגה את האייפון 3G שהיה לי לפניו), הוא עדיין עובד כמו גדול. וזה למרות שמעולם לא שמתי לו מגן...
מבחינת רזולוצית מסך וקצב עבודה - הוא טוב לפחות כמו האייפון שיש לך או טוב יותר, אז אם מהבחינה הזו את מרוצה, הוא יספק אותך.
זמן הסוללה שלו טוב בהרבה משל האייפון, ובשימוש סביר (בלי לטחון משחקים, או לנווט כל היום עם וויז) הוא שורד יום שלם בלי בעיה.
הוא גם זול למדי - נדמה לי שהיום אפשר לקנות אותו בארץ בסביבות 750 שקלים.
אגב, יכול להיות שגם הדורות הבאים של המוטו G יציעו את אותה עמידות מעולה. אין לי מושג - לא יצא לי לנסות להתנקש בחייהם...

למעלה