סוללה "לא נשלפת" יתרון או חיסרון?

• פותח הנושא MAN48
  • פורסם בתאריך

MAN48

New member
סוללה "לא נשלפת" יתרון או חיסרון?

אני בהתלבטות בין 2 דגמים, כאשר באחד מהם [ZEN] הבטרייה אינה נשלפת.
אני אמור לפחד מזה?

תודה מראש.

אבי לב50

New member
לדעתי האישית זה חיסרון

למרות שבמכשיר הנוכחי שלי (נקסוס 5) הסוללה לא נשלפת, אבל מצד שני (
) טרם קרה מצב שנזקקתי להוצאת הסוללה כי המכשיר נתקע, מה שקרה לי בעבר בכמה מכשירים קודמים שבהם רק הוצאת הסוללה והכנסתה למקומה מחדש פתרו את הבעיות.
&nbsp

MAN48

New member
אכן כן.....

בגלל זה זה נראה לי מוזר, במיוחד לנוכח דור ה S3 וכד' ששולפים ומחזירים במיומנות אפילו תוך כדי שינה.....

לכן ההתלבטות בין אופציית השליפה ב LG3 לבין רווח של עוד G-RAM ב ZEN אבל בלי יכולת שליפה.

אבי לב50

New member
אכן התלבטוח לא קלה.

ואתה צריך לדמיין מולך מאזניים ולשים בצד אחד את הפלוסים ובצד השני את המינוסים ולהחליט מה עדיף על פני מה.

מורוש98

New member
עדיף שתהיה אופציה...אם כי לא זה מה שיכריע

את הכף, לדעתי.
אבל שאלה אחרת, על איזה דגם של g3 אתה מסתכל?

מורוש98

New member
אכן כן..אז כמה ראם יש בזנפון אם ככה?

שהרי הוא כתב שיש בו יותר ראם מהlg

LZ88

New member
עדיף נשלפת, אבל לא נורא גם בלי..

לרוב מספיקה לחיצה ארוכה על מקש הכיבוי (או צירוף של כיבוי+ווליום כלשהו) כדי לכפות על המכשיר כיבוי גם אם הוא תקוע)

BobboVilla

New member
למה אתה חושש? כי "מה אני אעשה אם המכשיר נתקע?"?

בנקסוס 7 שלי (שקצת "הרסתי" אותו) פשוט לחצתי לחיצה ארוכה כדי לכבות אותו. לגבי הזנפון 2 שלי, אז בחצי שנה בערך שיש לי אותו אף פעם לא הייתי צריך, וגם אם כן אז אני מאמין שלחיצה ארוכה תכבה גם אותו.
&nbsp
אם השאלה היא כי אתה מסתובב באופן קבוע עם סוללה נוספת ומחליף באמצע היום, אז העובדה שהסוללה לא נשלפת יכולה להיחשב בתור חיסרון.

פעם גם אני הייתי מייחס לזה חשיבות..

מי שזוכר הרבה זמן אחורה יודע שלכל אחד מהמכשירים שלי ( הרבה מאד מכשירים ) היתה לי לפחות סוללה רזרבית אחת .. האחרון היה הGNEX ( גלקסי נקסוס ) . מאז הפסקתי עם ההרגל הזה ולמעשה היום המכשירים שלי הם בעלי סוללה קבועה .
כמו שכבר כתבו כאן - תמיד לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה או שילוב כפתורים יכבה את המכשיר . ומעבר לזה - הרבה יותר זול ויעיל לרכוש סוללה חיצונית נטענת מאשר סוללה יעודית לכל מכשיר בנפרד

אבי לב50

New member
לא מדובר על סוללה נוספת/חלופית

אלא על מצב שמכשיר נתקע וגם לחיצות כאלה ואחרות לא עוזרות.

MAN48

New member
למען האמת...

אז למען האמת, הטלפון החדש אמור לאישתי שהיא "גיימרית", ואני רוצה להיות משוחרר "מדאגות" מכל מני "תקיעות" שמתחילות לצוץ לאחר כ - חצי שנה או שנה.
כמובן שאני מדבר על סמך הנסיון של ה S3 שיש לה בשנתיים וחצי האחרונות.

אני כשלעצמי הולך עם איזה "אופטימוס" [LG ] קטן, פחות מ 1 RAM ולא יצא לי אף פעם לעשות: "שלוף/הכנס"

נראה לי שעניתי לעצמי..... אני אקנה לה את ה - LG 3.

עכשיו נותר לברר מי נותן אחריות יותר טובה!
למגיבים

BobboVilla

New member
התקיעות האלה הן "מתנה" של סמסונג

וממש לא מאפיינות מכשירים אחרים, לפחות לא מאפיינות באופן גורף.

אבי לב50

New member
ממש לא נכון. במכשירים שעברו בידיים שלי זה קרה דווקא

במכשירים שאינם של סמסונג.
אבל לא ניתן לשנאתך לסמסונג (שאינך מתכחש אליה) לבלבל אותך עם העובדות, רק נבהיר זאת לטובת שאר הציבור שאינו בעל דיעות קדומות ו/או שנאה כזאת או אחרת.

BobboVilla

New member
לא אמרתי שזה קורה רק בסמסונג

אבל בסמסונג זה קורה ברובם המכריע של המכשירים.

אבל אל תיתן למה שכתבתי בפועל לבלבל אותך עם ההתנגדות האוטומטית שלך לכל מה שאני כותב.

אבי לב50

New member
בניגוד אליך שאתה מתנגד באופן אוטומטי לכל מה שאני כותב

אני ממש לא מתנגד אוטומטית לכל מה שאתה כותב, ויעידו על כך מלוא הטנא מחמאות שהרעפתי על ראשך.
אז לפחות שלא תהיה צבוע.

אבי לב50

New member
ובנוסף לנוסף לכך...

מעניין מדוע נאלצת לערוך 3 פעמים את תגובתך זו.
מכיוון שרק עכשיו קראתי את העריכה הסופית, אדון אותך לכף זכות שהעריכות כללו אך ורק תיקוני שגיאות כתיב...
כדי למנוע ממך ספקות הרי שאינני עורך את ההודעות אלא מוסיף תגובות על תגובות.

BobboVilla

New member
אבי, חבל על הזמן שלך - אני לא קורא את רוב התגובות שלך

הרבה פעמים הן מעצבנות אותי (ואתה ודאי יודע מה אומרים על עצבים), ואם לא היה מציק לי בעין צבע שונה של הודעות שלא נקראו אז כנראה שלא הייתי בכלל פותח אותן. כמובן שזו זכותך המלאה לכתוב מה שאתה רוצה למי שאתה רוצה, ואני לא אנסה למנוע בעדך, אבל לי זה נראה בזבוז זמן לכתוב הודעות למישהו שלא יקרא אותן. אבל שוב - תעשה עם הזמן שלך מה שאתה רוצה.

למעלה