מחזיק טלפון לאוטו

odedidush

New member
מחזיק טלפון לאוטו

הי ,
ברשותי Galaxi 5S ולאשתי יש iphone 5c .
כל מחזיקי הטלפון האחרונים שקנינו או שנשברו או שהשמש מורידה אותם מהדש בורד או מהשמשה .
האם תוכלו להמליץ עח מחזיק טלפון אוניברסלי איכותי ?
תודה .

מיכי 10

Member
כן.

אני יכולה להמליץ על מעמד מגנטי נוח מאד לרכב, אבל אני חושבת שאין אפשרות טכנית כרגע לכתוב תגובה במקום הנכון.
אנסה, ואם זה יישלח לשרשור שלך, אפרט בקשר למעמד.

מיכי 10

Member
או. קיי., זה הגיע. אז כן, אוכל להמליץ.

יש לי מעמד מגנטי לסלולרי באוטו, שאני מאד מאד מרוצָה ממנו.
הוא פשוט ונוח להפליא.
הוא מתחבר אל הפתח שדרכו מכניסים דיסקים להאזנה ברכב. החיסרון היחיד, שאם רוצים להאזין לדיסקים, ולהחליף אותם מדי פעם, יש להבריג אותו החוצה, ואחר כך להבריגו מחדש. בכל אופן, אמרו לי שהוא לא מפריע לנגן ה-CD.
אני מתעצלת להבריג בכל פעם מחדש, למרות שזה קל, אז אני מאזינה בד"כ לרדיו.

אצלי המעמד מחובר כל הזמן, ושום דבר לא מודבק ולא עומד על הדשבורד עצמו.

בין הפלאפון והעטיפה הפלסטית שלו, הכנסתי לוחית מתכת שקיבלתי ביחד עם המעמד. המעמד מגנטי. כך שבכל פעם שאני נכנסת לרכב, אני פשוט מצמידה את הפלאפון אל המעמד, ללא צורך בהברגה או בתופסנים כלשהם. הכי פשוט שאפשר.
[אגב, אפשר להדביק את הלוחית, אבל לא השתמשתי במדבקה, אלא הכנסתי אותה בין שתי העטיפות של מגן הסלולרי].

הבן שלי קנה לי אותו ב-BuyPO ברחוב הדקל 31 בנווה ימין. זה קצת "בסוף העולם", קרוב לכפר סבא.
טל' 053-5209914. יש לתאם טלפונית, כי הם לא תמיד נמצאים.

את שמו של המעמד אני לא יודעת. ב-17.11.14 הוא עלה -.56 שקלים (כולל מע"מ של 18%).
אין לי מושג אם עדיין יש להם, וכמה זה עולה היום, אבל אני ממליצה מכל הלב. הגענו אליהם דרך האינטרנט.

שנוי גירסה ברשותך..

אכן מתקן שנכנס ל CD של הרכב , אבל ללא מגנט . במקום המגנט יש תפס "רגיל " של מכשיר ( מצורפת תמונה ) . גיליתי שהמכשירים שלי לא חיים טוב עם המגנט מה שמוביל לכל מיני סימנים כחולים על הברכיים כשהמכשירים עפים ופוגעים ..

מיכי 10

Member
זה באמת מעניין: נראה לי שהחיבור של המעמד לפתח ה-CD

אצלך, זהה לחיבור אצלי. ההבדל היחיד הוא בתופסן לעומת המגנט. זה נראה טוב ויציב, ואם זה נוח לך יותר, אז אתה צודק, כמובן.

לאחותי, למשל, יש מִתקן דומה, אבל עם תופסנים קטנים וטפשיים, שלא כל כך קל להצמיד לתוכם את הסלולרי, והוא נופל מדי פעם.
אצלי זה כל כך פשוט, שאני באמת נהנית מכך שאני רק מניחה אותו והוא נצמד, וגם קל "לתלוש" אותו משם כשאני יוצאת מהאוטו.
שכחתי לציין שאפשר גם לשנות את הזווית לכל כיוון שרוצים, וזה נוח מאד.

לא אכחיש שגם לי נופל הטלפון, אבל רק לעתים רחוקות. זה קורה כשאני או מי שיושב לידי, נותנים לו איזו "מכה קלה בכנף" לא בכוונה. אבל הוא לא נופל על הברכיים שלי, אלא על תא קטן באמצע, ששם יש מצת. ושֶׁלְשַׁם אני מחברת את המטען, אם צריך. אז אני רק חוששת שהמכשיר ישבֵר, אבל הוא נוחת איכשהו ברכּוּת, כך שלא קורה לו כלום.

(ומעניין אם מי ששאל, בכלל יכנס לקרוא את התשובות)...

מורוש98

New member
אצלנו יש מתקן מעץ !

הזרוע היא אותה זרוע, עם ואקום, לשמשה הקדמית. אבל התופסן של המכשיר כל הזמן היה נשבר כנראה מלהכניס ולהוציא את הטלפון..בעלי קיבל קריזה ובנה את המחזיק מעץ.

em28

Well-known member
כרגיל, אני ממליץ על מגנט בהתקנה עצמית או על מגנט הפלא

גרסת מגנט הפלא: 29.90 ש"ח חפשי בגוגל.
&nbsp
גרסת השקל תשעים.
הרכיבים: מגנט מחנות יצירה, חתיכת פח מגולוון (בערך 2X2 סמ'), קייס ישן וסופר גלו.
אופן ההכנה: את חתיכת המתכת הדביקי את הקייס, את המגנט על משטח ישר ברכב ו......זהו.
במקרה הכינותי מראש: בתמונה המצורפת.

Darwin Rules

New member
הזרוע/עריסה הכי טובה שאני מכיר

היא 2 iOttie One Touch יש לי אותה באחד מהרכבים שלי יותר משנה, בכל מזג אויר היא דבוקה ולא נפלה מעולם, יש להם גרסה חדשה לדגם הזה.
&nbsp
אחריה הייתי אומר זרוע של Exogear.
&nbsp
&nbsp

למעלה