מפליטי גולן... יש למישהו המלצה חלופית ?

מפליטי גולן... יש למישהו המלצה חלופית ?

המלצה שלא כוללת את האפסים + הוט תתקבל בברכה...
תודה :)

BobboVilla

New member
וואלה מובייל זה פלאפון לכל דבר ועניין

כך שאם את לא רוצה אפ"ס, זה לא מתאים. לגבי טלזר אז אני חושב שהם משתמשים ברשת של אורנג', אבל אני לא בטוח. תעשי חיפוש בפורום - היו מספר שירשורים לגביהם.

תודה... ועוד...

לא הבנתי מה ההבדל בין רמי לוי שנשען על רשת פלאפון לבין וואלה מובייל...

אבדוק גם לגבי טלזר...

שוב תודה

Shark Alarm

New member
רמי לוי הוא MVNO וואלה מובייל זה מותג של פלאפון

כמו שפעם היה ESC של פלאפון
או BU של פרטנר..
&nbsp
(ת'כלס- רמי לוי מפיק חשבונית שלו, ואללה מובייל לא מפיקים חשבונית שלהם)
&nbsp

backbencher

New member
מי גרש אותך מגולן טלקום, וכיצד הפכת להיות פליט?

אם אתה מצוי בתכנית תעריפים טובה - הישאר בה.
אם היתה טובה לדעתך, אך נסתימה - חדש אותה בעלות 49 ש"ח (שפירושם תוספת כארבעה ש"ח חודשיים, בממוצע, לאורך שנה)...

תכנית התעריפים הטובה שלי הסתיימה...

(37 ש"ח ללא הגבלה) ואיני סומכת עכשיו בהפקדת כרטיס
האשראי שלי בידי סלקום... נכוויתי בחיובים לא מוסברים ע"י
אורנג', והבנתי מאחרים שנכוו באותה צורה מפלאפון ואורנג'...
כך שהמחיר המוצהר ע"י חברות אלו (כנ"ל ההתנסות שלי עם הוט),
הן רק בגדר הצעה...

ובמקרה או שלא.... אחרי שנה בה חשבוניות על סך 37.00 תיקתקו
חודש בחודשו - קיבלתי כרגע חשבונית על סך 37.39 שכוללת
חיובים משתנים... כמובן שיכול להיות מקריות, אבל לגבי מהווה-
תזכורת ל"אמינות" של החברה החדשה....

backbencher

New member
"איני סומכת עכשיו בהפקדת כרטיס האשראי שלי בידי סלקום"?

פרטי אמצעי התשלום שלך מצויים בידי גולן טלקום ולא ימסרו לצד שלישי כל עוד גולן טלקום היא ישות משפטית נפרדת אצל רשם החברות.
בכל מקרה - אין דחיפות להחליט כעת על נטישה. תמיד ימצא מי שישמח לקבל לקוח מתנייד.

"קיבלתי כרגע חשבונית על סך 37.39 שכוללת חיובים משתנים"?
האם את יודעת לגשת אל דו"ח החיובים החודשי שלך באינטרנט?
אם כן - משוכנעני כי תמצאי בו את פשר החיוב הנוסף של 39 אג'.
למשל, עלות SMS ליעד נייח היא 35 אג' (אינו כלול בחבילה. הקש"ג עומד על 33.4 אג'. המרווח של גולן טלקום הוא 1.6 אג').
עלות MMS היא 2 אג' (אינו כלול בחבילה. הקש"ג הוא 14 אג'. את משלמת רק שתיים. המרווח של גולן טלקום הוא מינוס 12 אג' [הוא מוציא מכיסו 12 אג', מכיוון שהרשת בה מצוי הנמען לא תוותר על 14 האג' המגיעות לה]).
אם שלחת במהלך החודש SMS אחד ליעד נייח, פלוס 2 MMS-ים, אזי החיוב הנוסף יהיה 39 אג'.
בדקי את החיובים...

בינגו

בדקתי באתר ובאמת שלחתי SMS לנייח פלוס 2 MMS
... למה שמישהו ישלח SMS לנייח (שאחר כך מתרגם לקול רובוטי בהודעה קולית)? - מסתבר שניסיתי להשיב להודעת ספאם שקיבלתי כדי לחסמה...
ואם כבר דנים בכך - איך ניתן לדעת מתי הודעת SMS מיתרגמת ל- MMS ?

לגבי הנטישה - היא מתבצעת היות ואם אני ממשיכה להיות לקוחה של גולן / סלקום המחיר קופץ ל- 100 ש"ח... אולי הייתי סופגת את המחיר כדי לעודד תחרות, אבל כשגולן "סוגר את הבסטה" אין לי אינטרס כזה...

לגבי פרטי כרטיס האשראי - לא ממש הבנתי את כוונתך.. הרי אם גולן נמכרת לסלקום, הלקוחות "נמכרים" איתה, לא כך ?

תודה

motti261

New member
את יכולה לשלם 49 שקלים דמי מעבר

ולקבל שנה נוספת ב 37.
והעסקה לא אושרה, לא בטוח שתאושר, ואם כן, זה יכול לקחת שנה.
אין לך מה לדאוג.
ואף אחד לא סוגר את ה"בסטה", ובטח לא מהיום למחר.

backbencher

New member
לא היה לי ספק שימצא הסבר הגיוני.

מעטים מכשירי הטלפון הנייח המסוגלים להציג SMS, ולכן אין טעם במשלוחם. התמחור הגבוה יחסית נובע אולי מצורת ההעברה של הטקסט. אני צריך ללמוד זאת עוד. מחיר מסרון לסלולאר הוא ברור. כמות המידע במסרון סטנדרטי היא אחד חלקי 42 מכמות המידע בדקה של שיחה סלולארית, וכך גם הקש"ג (עשי חשבון, 0.17 אג', לעומת 7.17 אג').
אגב, בכל רשת שבדקתי - מחיר MMS הוא מעל 50 אג'.
מתי נחוץ MMS?
כאשר את רוצה לשלוח תמונה מוצלחת של נכד טרי אל סבתא בלה, או אל דוד אברשה, שאין להם סמארטפון, ואין להם WhatsApp.
הקיצור - נחפזת שלא לצורך לנטוש את גולן טלקום, וחבל.

אגב, גם בנק איתן עלול להתמוטט אם נפוצה שמועה שקרית כי הוא חדל פרעון, וכל לקוחותיו נוהרים כדי למשוך את כספם. זה מה שקורה כאן. השמועות שגולן טלקום תפסיק פעילותה ותותיר את לקוחותיה עומדים לפני שוקת שבורה - מוגזמים, אך מחמת שלהוב הבהלה על ידי העיתונות, ואפקט העדר - זה עלול להתרחש...

תודה... וכמה דברים...

ראשית, לא נחפזתי לנטוש - "העם עדיין עם הגולן" :)... בסיום המבצע העכשווי - בסוף השנה, אבדוק שוב את המצב....
בכל זאת עדיין לא ברור לי איך יכול להיות מצב בו גולן נמכר לסלקום, הלקוחות לא "מושכים את כספיהם" ובכל זאת אינם מועברים אחר כבוד לרשות חברת סלקום ותרגיליה, כולל כרטיס האשראי שלהם.

לגבי ה- MMS עדיין לא הבנתי את העיקרון - הרי אני לא שולחת ביודעין MMS - האם כאשר אני שולחת תמונה לדוד אברשה ה- SMS שלי הופך ל- MMS, או האם זה קורה רק במצב בו לדוד אין סמרטפון / ווטסאפ ?

שוב - תודה על המידע

backbencher

New member
מקובל כי הרוכש מכבד את התחיבויות הנרכש.

SMS הוא טקסטואלי ואינו יכול להכיל תמונה, אולם יש טענות כי SMS ארוך מדי מומר ל- MMS. האם לא זכור לך כי שלחת MMS-ים?

אינני סבור כי WhatsApp הנשלח אל dumbphone (טלפון "טפש") יהפוך ל- MMS...

למעלה