012 מובייל - הסוף?

howi

New member
012 מובייל - הסוף?

גלישה לאתר של 012 כבר לא נותנת פירוט תוכניות ואפשרות להירשם עצמאית אלא רק טופס יצירת קשר ועם לוגו של אורנג' בראש הטאב... האם זה הסוף של המותג הזול שיעלם ביחד עם יופון והום סלולר כשגולן טלקום כבר לא תהווה תחרות?

מורוש98

New member
וואי נכון...מה זה פתאום??

גם אין הודעה בנוסח "האתר בשיפוצים" או משהו דומה...

noa_f

New member
אולי זה חלק מכך שכל הרשת של אורנג׳ מהבהבת בשבוע האחרון

z x 7 r

New member
חחחח עכשיו כשהגולן בקטע של כנראה למכור את החברה

כל המותגים הזולים של אפ"סים פתאום יתפוגגו, וכולם יחזרו לשלם את ה 100-200-400 שקל.
לאן תעזבו? לרמי לוי? גם הוא יעלה את המחיר.
להוט? לא בטוח, מה יותר גרוע - הוט מובייל או לשבת בלי טלפון בקור ובחושך.

אבי לב50

New member
למה?

1. http://www.012mobile.co.il/newHomePage
2. https://www.012mobile.co.il/he-il/Sale/-1---------?planID=99512
וליתר בטחון אני מצרף גם צילומי מסך מתאימים.

מה עובר על אנשים בפורום הזה?

למה מי זה גולן? מתי תבינו שהוא לא קובע כלום ולא יסגרו או יעלו מחירים בגללו?

מורוש98

New member
אתה חי פה ב3 שנים האחרונות??

אפשר להגיד הרבה דברים על גולן. את החותם שהוא השאיר בשוק הסלולאר אי אפשר לקחת ממנו. החברות רקדו לפי החליל שלו

אני מנוי בהוט מובייל כבר כמעט 3 שנים

משלם 59 ש''ח מחיר קבוע, ללא עליות אחרי שנה, ומקבל גם ספק ביתי, ככה שבפועל רק החבילה הסלולארית עולה 39. יש מלא חברות אחרות כמו רמי לוי, 012, יופון, וואלה, ועוד שאפשר למצוא חבילות משתלמות. באמת נראה לך שאם גולן תעלם כל החברות האלה יעלמו ונחזור לשלם כמו פעם? נגמר מה שהיה פעם, היום זה היום ואף אחד לא יפול או ירקוד בגלל גולן. תהיו רגועים ותפסיקו להילחץ כאילו סוף העולם הגיע..

מורוש98

New member
יופון כבר נקנתה ע"י פלאפון

012 ו- וואלה הן חברות בת של אורנג' ופלאפון, אשר קמו כתשובה לתחרות שיש בשוק מאז הגיע...נכון, גולן
מה שהיה פעם נגמר נכון לעכשיו, להיסטוריה יש נטייה לחזור על עצמה
אף אחד לא יודע מה יהיה בוודאות אבל אם המחירים התחילו לרדת בידיוק כששחקן x נכנס לזירה, וכעת שחקן x עוזב (כנראה), מה הדבר הכי טבעי וצפוי שיקרה?? מי יחזיק את המחירים למטה? נחכה ונראה

feedingsys

New member
בחברה שהזכרת לא חוכמה להיות מנוי הרבה זמן

ניתוק מהם היתה נקודת תורפה

z x 7 r

New member
כשאורנג' נכנסה אי שם ב 99 או ב 00', הסמסים היו חינם

ומחיר דקה (לי לפחות) עלה 10 אג', כשבחברות אחרות זה היה באיזור ה 40-60 אג' ומעלה (עוד לא היו חבילות דקות)., וה סמסים היו חינם.
עם הזמן איכשהו מחיר לדקה אצלי הפך ל 60 אגורות, וסמס אחד הפך ל שקל (כמעט שקל עגול).
מה גורם לך לחשוב שהמותגים הזולים לא יעלמו? גולן התחיל עם תשתית שלו - וזה מה שייחד אותו משאר הספקיות הוירטואליות. זה שהוא פירק את התשית שלו - כנראה יש לו סיבות משלו. אני בטוח שאף אחד מכאן לא הקים ולא בנה אף חברת סלולר, אז גם בניהול של חברה כזאת הוא לא ידע להבין.

z x 7 r

New member
השאלה היא מה נסגר איתך - נראה לא מעודכן מה היה ב 3 שנים

אחרונות

LZ88

New member
כנראה הורידו אותו לצורך שדרוג שרת או משהו..

feedingsys

New member
שדרוג שרת או תחזוקת אתר, שירות כמו חברת החשמל?

מורידים ומעלים את השאלטר אקראית?

z x 7 r

New member
אולי חוסכים על NLB ופריסה לכמה שרתים. יושב להם איזה PC

PIV מלפני 10 שנים, מאחסן את האתר

למעלה