חיוב על כרטיסי סים שלא הגיע מגולן טלקום

avivab10

New member
אני הזמנתי סים עם שליחות שלא הגיע

ועכשיו אני בתהליכי ברור איתם ועם חברת האשראי כדי לקבל את הכסף בחזרה - ביטול עסקה (בינתיים לקחתי סים נוסף בנק שרות)

אבי לב50

New member
מה עוד אפשר להוסיף כל עוד יש להם כאן סניגור שלא מוותר?

YosMan1

New member
ואני הזמנתי סימים מ 012 שלא הגיעו מעולם. אז מה. פשלות יש אצל

כולם.

ב נ י 2007

New member
חייב לציין שהשארתי הודעה ב012 לפרטים הצטרפות במבצע חזרו אליי

לפלאפון והציעו לי את הסים בחינם לשלושת הקווים כולל שליח בחינם..אבל המחיר לחבילה בסך 40שקל לקו לא התאים לי ולכן סרבתי להצעה שלהם.

ב נ י 2007

New member
גם לא אטרקטיבי החבילה הקטנה של 012 נותן רק 60דקות 60 sms

בלבד לעומת החבילה הקטנה של וואלה מובייל שנותנת 100דקות ו100sms. באותה העלות.

backbencher

New member
אם אתה איש של SMS-ים, כולל MMS-ים, אזי חבילת 9.90 של

גולן טלקום עשויה להיות אידיאלית עבורך.
SMS-ים הם חינמיים, בלא הגבלה (למעשה - עד 7000), כל עוד מספר הנמענים השונים מדי חודש אינו עולה על 300.
MMS-ים עולים שתי אג' האחד.
כל MB מעבר ל- 100MB הכלולים - עולה 9 אג'.
כל דקת שיחה מעבר למאה הכלולות - עולה 18 אג'. זה מעט יקר, אולם אני מצוי בחבילה זו מזה שלוש שנים, ומבצע את מאות דקות השיחה החריגות באמצעות ספקי SIP זרים, על גבי WiFi או על גבי ה- DATA.
זה לא מתאים לכל אחד, אולם ממש כיף...

אבי לב50

New member
אותי הצחקת יותר מאשר 3 המילים שהצחיקו את בובו

תעצור ברחוב באופן אקראי 100 אנשים, כמה מהם לדעתך יבינו מה אומר המשפט הבא: "מבצע את מאות דקות השיחה החריגות באמצעות ספקי SIP זרים, על גבי WiFi או על גבי ה- DATA." ?
אני בספק אם תמצא כמה אחדים.
לכן כנראה שבאמת גולן לא מתאים לכל אחד אלא רק לאנשים מיוחדים כמוך, וזה ממש כיף כל הדיונים האלה איתך.
מתאים לי להמשיך למרות שבאמת מיציתי את זה מזמן...

עדכון

התשובות של גולן ממש לא מקובלות: או שאזמין כרטיסים נוספים דרך האתר בחינם שספק אם יגיעו, או שאזמין את הכרטיסים ע"י שליח בעלות שערוריתית או שאגש לבאג ואוציא 2 כרטיסים חדשים בעלות נוספת של 100 ש"ח.
&nbsp
בגלל האטימות וחוסר השרותיות שלהם החלטתי לעבור עם 3 הקווים שברשותי לחברה אחרת. הניוד הצליח , וסוף סוף יותר משבועיים בלי טלפון קיבלתי את הקו שלי חזרה.
&nbsp
הסיבה שלא הלכתי מראש לנקודת שירות כי חשבתי שיקח כמה ימים עד שאקנה טלפון חדש במקום זה שנגנב. בינתיים קניתי מכשיר חדש והסימים (אחד ניוד ואחד במקום זה שנגנב) לא הגיעו כאמור. בדיעבד הייתי צריכה לדעת שמצב כזה יכול לקרות וללכת לקבל אותם במקום בנקודת שרות.
&nbsp

אבי לב50

New member
תודה על העדכון.

טוב עשית לדעתי, רק חבל על הזמן שהיית בלי הטלפון שלך, אבל זה לא באשמתך כי מה היית יכולה לדעת על כל הבלאגנים בגולן ובדואר, והרי חלק גדול מהציבור לא מודע לדברים האלה.
ובושה לדעתי לגולן שככה הם מתנהגים.

backbencher

New member
כרטיסי ה- SIM יגיעו...אחרי שמרכז המיון של הדאר

יתגבר על ה- backlog אצלו...

למעלה