אחרי שבוע בגולן אני צריך למצוא חברה אחרת. בעזרתכם.

Ofericko

New member
אחרי שבוע בגולן אני צריך למצוא חברה אחרת. בעזרתכם.

לפני יותר משנה הייתי לקוח של גולן עם שלושת הקווים שלי. לא זכורות לי תקלות מיוחדות.

לאחר מכן עברנו לרמי לוי (עניין של מבצע) וגם לא היו שום תקלות.

לפני שבוע קניתי טלפון לילד ועברנו כולנו חזרה לגולן (שוב בגלל המבצע).

במשך השבוע הזה קורה לא מעט פעמים שהטלפונים לא מחוברים לרשת. בעיקר לא מקבלים שיחות אבל היום גם התחילו לא להוציא שיחות.

ניסיתי פעם אחת להתקשר לתמיכה של גולן והמתנתי על הקו לא פחות מ-16 דקות.

קצת חבל לי על כך כי אני מכיר טובה ומאד מעריך את גולן על החלוציוּת ששיחררה את כולנו מעריצוּת החברות הסלולריות הישנות.

לפני כמה ימים עניתם לי פה שכדאי לעבור חברה. אשמח אם כן לשמוע על חברה מומלצת מבחינת כיסוי קליטה, תמיכה טכנית מוצלחת (יש חיה כזו? ) ומחירים טובים.

המכשירים הם:
Galaxy Note 3
Galaxy S 2
Meizu MX 4
Meizu M2

תודה רבה והמשך סופ"ש נעים.

אבי לב50

New member
אני ממליץ לעבור ל-012 או לוואללה מובייל

כי גולן כיום זה לא מה שגולן הבטיח.

z1george

Member
מנהל
בגלל תדרי 2100/900 לדגמי המייזו

ממליץ לבדוק את 012מובייל ואת 019טלזר
שניהם רוכבים על פרטנר
ב019 מקבלים 10 ג'יגה גלישה באותו מחיר 35/39

BobboVilla

New member
למעט ה-m2, כל המכשירים יעבדו בכל הרשתות

ל-m2 אין את תדר 850MHz בדור 3, שהוא התדר הראשי של פלאפון, ולכן לא כדאי לעבור עם הקו הזה אליה או לחברות שמסתמכות על הרשת שלה.

LZ88

New member
מצד שני, הוא היה ברמי לוי ולא היו לו בעיות (עזב רק בגלל מבצע

בגולן).
כך שאפשר גם לואללה מובייל. או, לחזור חזרה לרמי לוי.

BobboVilla

New member
שים לב לכרונולוגיה - ה-m2 הגיע אחרי שניידו מרמי לוי

כלומר אין להם ניסיון של הקליטה שלו ברשת פלאפון.

backbencher

New member
עד כמה אתה מכיר את המכשירים הנ"ל?

תיפקוד מכשיר ברשת גולן טלקום תלוי בבחירת settings נכונים ב- SIM Menu (קרוי לפעמים גם SIM Applications, או SIM Toolkit) ובתפריטי המשנה אשר בו.

כמו כן, רצוי לקבע כל מכשיר על ספקטרום ספציפי, ככל שהמכשיר תומך בכך (הכוונה ל- "UMTS only", להבדיל מ- "Dual mode" [אלה מונחים של Nokia E51. המונחים במכשיריך עשויים להיות שונים]).

ענין אחרון העולה כרגע על דעתי הוא Manual selection של רשת.

מנסיוני, יש לעתים "הפסקות שירות" קצרות בכיסוי של גולן טלקום פה ושם, אולם הן מתרחשות החל משעה 2am, ואני מייחס אותן לשנויים הנדסיים...

se7en77

New member
שוב הזבל של גולן , כל מכשיר צריך הכנות מיוחדות כדי לעבוד

בגולן .

אבי לב50

New member
כל מילה נוספת מיותרת!

backbencher

New member
מה לעשות, וזו הדרך של רשת סלולארית לטפל בשירותים.

SIM Applications עובדים בסינרגיה בין שלושה גורמים:
(1) קוד המצוי בכרטיס ה- SIM.
(2) תמיכת המכשיר בשירותים המקודדים ב- SIM.
(3) מערכת המחשבים של הרשת הסלולארית המפעילה את השירותים המבוקשים ומעמידה אותם ללקוח.

אצל הברונים השודדים סביר להניח כי יוצעו שירותי הבל בתשלום מופקע.
אצל גולן - הענין מסדיר נדידה פנים-ארצית לצד נדידה על הרשת העצמאית, שפת ממשק, ואופן פעולת ה- Callback.

אגב, ה- SIM Applications שאתה כה מבזה אותם, יכולים למנוע ממך נדידה אל רשת ירדנית חזקה, כאשר אתה נוסע בכביש הערבה, ולחסוך לך Bill-shock בסיום החודש, שהרי לגולן טלקום הסכמי נדידה בינלאומיים עם רשתות ירדניות למקרה שאתה באמת מצוי בתיור בשטח ירדן, ובהעדר שליטה גרנולרית טובה, זה מה שיקרה כאשר תיסע בכביש הערבה...

se7en77

New member
לא ממש מעניין אותי למה ואיך

יש אוטומטי ואף פעם במהלך נדודי בין הרשתות השונות ( אפילו לא בחו"ל שהחלפתי 5 סימים שונים במהלך חודש ) לא הייתי צריך להתעסק אם זה , אין סיבה שבגולן אני אצטרך להתעסק עם זה.
&nbsp
הברונים שדדו בעבר , היום הם כבר הברונים וחלקם מציעים חבילות כמו גולן ויש בהם קליטה מהירה ואיכותית יותר מבגולן , כנ"ל שבהם בניגוד לגולן לא חייבים להגדיר נקודת גישה מיוחדת כדי לעשות נקודה חמה ולא חייבים להתקין פרופיל מיוחד באייפון כדי לגלוש.

backbencher

New member
גולן טלקום לא מתאים לכל אחד.

850000 מסתדרים עם גולן טלקום ומצאו אותו מתאים להם...

אבי לב50

New member
נכון מאוד

ורבים מהם בוכים ומצטערים על כך.
וחלק מהם הם אנשים שמוכנים לסבול והעיקר לדפוק את השודדים של פעם ולא אכפת להם שהם מפרנסים את השודד החדש...

backbencher

New member
"השודד החדש"?

הגזמת. הרי הדגמתי כי גולן, גם אם יזיע, לא יגיע אל מדרגת הליסטות של הברונים השודדים. פשוט, לגולן יש התנהלות יחודית: הוא משתמש בשרותי דאר ישראל, גובה תמורה בעבור כל SIM מונפק, גובה דמי חידוש תכנית תעריפים זולה, אם פקע תקפה והגיע זמנה להיות משודרגת לתכנית 99, וגובה מראש כל סכום שאינו שנוי במחלוקת (דמי תכנית התעריפים. מאידך - מי שמצטרף לאחר היום הקובע, 24 בכל חודש - נהנה מיתרת חודש חינמית, כך שהענין מתאזן).

מליוני מנויי הברונים השודדים - מרביתם נשארו אצלם מתוך אינרציה וחוסר מודעות לרפורמה. חלק אחר, ניכר, הוא מנוי מפאת החלטה של ועדת רווחה של ועדי עובדים גדולים במשק, או חשבים של חברות ותאגידים. חלק נוסף - פונה אל רשת סלולארית מסוימת מפני שהיא חברה אחות, מתחת למטריית פעילות עסקית של חברת אם. רק המעט הנותר - "עשה חושבים" וחבר אל הברונים השודדים מחמת החלטה "מושכלת".

יוצא שאפשר כי מספר החוברים אל גולן טלקום מחמת החלטה מושכלת - גדול ממספר אלה שחברו אל הברונים השודדים מחמת החלטה "מושכלת", והרי לך "קול המון כקול שדי"...

למעלה