חיוב על כרטיסי סים שלא הגיע מגולן טלקום

חיוב על כרטיסי סים שלא הגיע מגולן טלקום

שלום,
האם לעוד משהוא קרה הזמין מגולן כרטיסי סים בדואר, לא קיבל אותם אבל חויב עליהם?
גולן מצידם לא מוכנים לבטל את החיוב.
אני רוצה לעזוב אותם במידית (את גולן ) האם אפשר לנייד מספר שנמצא באמצע תהליך ניוד בחברה אחרת?
תודה לעונים

BobboVilla

New member
אם אני לא טועה, אפשר לבקש מגולן שישלחו מחדש את הסימים

לגבי ניוד באמצע התהליך הזה, אז לא נראה לי שצריכה להיות בעיה. מבחינת מערכת הניודים לא בוצע כלום. את רק הזמנת סים ממפעילה כלשהי, ואם תבצעי בפועל את ההפעלה שלו, יתבצע הניוד. אבל אני לא בטוח, ואולי כדאי שתחכי לעוד תגובות.

backbencher

New member
דואר ישראל קורס תחת תנועת הקניות מחנויות אינטרנטיות בחו"ל,

ודברי הדואר ממוינים לאט ובפיגור ניכר הן במרכז השילוח, והן בסניפי היעד.
אפשר כי המשלוח יגיע בכל זאת, באיחור, ויש להתאזר בסבלנות למספר ימים נוספים.
הרי כל עוד לא הגיע ה- SIM, ולא הופעל דרך הממשק האינטרנטי - הקו עדיין פעיל ברשת הננטשת, והמנוי עדיין נהנה מתקשורת פעילה, אז מה החפזון.

לאור העומס בדואר, עדיף היה לרכוש ה- SIM בסניפי BUG, או Best Mobile, או אצל משווקים נוספים, בנקודה סמוכה למקום המגורים או התעסוקה, אולם כעת - עדיף להמתין, שכן אני מניח כי דמי ה- SIM כבר נגבו, ומסובך יהיה להשיבם.

החיפזון הוא כיוון

שהסים שהוזמן הוא במקום אחד שהיה בטלפון שנגנב ואני נמצאת כבר שבועיים בלי טלפון נייד.
בררנו בדואר והם לא מוצאים את הדואר הזה.
הנציגה מגולן לא מוכנה לתת לנו לדבר עם אחראי משמרת (רק אחרי 3 ימים) וכדי לקבל סים אחר בנקודת שרות עלי לשלם 50 שח נוספים.
&nbsp
השאלה על הניוד היתה לגבי סים נוסף שהוזמן. - בררתי ואכן אין בעיה לנייד לחברה אחרת.
&nbsp

BobboVilla

New member
אני חושב שהיית יכולה ללכת לבאג או בסט מובייל

ולקבל סים על המקום.
&nbsp
בלי קשר, אם אין לך כרגע סים פעיל אז את לא תוכלי לנייד אותו, כי לא תוכלי לאשר את הניוד.

G Gabi

Member
הסיפא של דבריך לא מדויק

אפשר לנייד אם המספר אם מוכיחים "בעלות"/"שימוש"/"זיקה" (אין לי מושג איך להגדיר את זה..) למספר המדובר.
בחברות מסויימות הדרך היחידה היא אישור ע"י מסרון.
אך, יש חברות שאפשר לגשת למרכז השירות, להציג חשבונית עדכנית בה מופיע המספר המדובר ולנייד את המספר.

BobboVilla

New member
אם אתה אומר - אני מאמין לך

פשוט המחשבה להגיע מיוזמתי למרכז שירות של מפעילה סלולרית נראה לי כל כך לא הגיוני שלא חשבתי בכלל שיש סיבות "לגיטימיות" לעשות את זה
.

אבי לב50

New member
אבל זה מה ששרית היתה צריכה לעשות בגלל הגחמות של גולן.

שמצד אחד "יש להם את אתר האינטרנט הכי טוב והכי יעיל"
ומצד שני הם שלחו לה בדואר כרטיס סים שלא הגיע אליה
ומצד שלישי הם שלחו בשליחות כרטיס סים למישהו אחר וגם זה לא הגיע...
אז מה היא היתה צריכה לעשות?

BobboVilla

New member
אפשר לעדכן על גניבה/אובדן במערכת אוטומטית

ולהגיע פיזית לסניף של באג או בסט מובייל כדי לאסוף סים. אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך.

BobboVilla

New member
אני גיליתי שזה אפשרי דקה לפני שכתבתי את זה

כי חיפשתי מידע באתר של גולן. אם הייתי במצב של שרית אז הייתי בודק מה האפשרויות שלי קודם. "סוף מעשה במחשבה תחילה".

החיפזון הוא כיוון

שהסים שהוזמן הוא במקום אחד שהיה בטלפון שנגנב ואני נמצאת כבר שבועיים בלי טלפון נייד.
בררנו בדואר והם לא מוצאים את הדואר הזה.
הנציגה מגולן לא מוכנה לתת לנו לדבר עם אחראי משמרת (רק אחרי 3 ימים) וכדי לקבל סים אחר בנקודת שרות עלי לשלם 50 שח נוספים.
&nbsp
השאלה על הניוד היתה לגבי סים נוסף שהוזמן. - בררתי ואכן אין בעיה לנייד לחברה אחרת.
&nbsp

אבי לב50

New member
שרית לא מומחית כמוך...

והנה לך עוד לקוחה לא מרוצה של גולן, כל מילה נוספת מיותרת, ולכן אני מתחייב לא להגיב עוד בדיון הזה שלא יוביל אותנו לשום מקום.
רק ראה את העובדות מול עיניך.

backbencher

New member
יש עובדה. ה- SIM לא הגיע. על כך - אין מחלוקת.

אולם הסיבה - דואר ישראל הקורס מעומס אינו מסוגל לספק שירות בלוח זמנים סביר, ואולי אף איבד את המעטפה בה מצוי ה- SIM.

אם המתלוננת היתה מעודכנת אודות מצבו העגום של דואר ישראל - היתה צריכה לרכוש את ה- SIM בנקודת ממכר SIM, והקו גם היה מופעל לאלתר באותה הזדמנות...

אבי לב50

New member
כידוע לך אינני מתווכח עם עובדות.

ועובדה היא ששרית כלקוחה לא מומחית חשבה בתמימותה שמספיק וטוב יהיה אם תזמין מגולן כרטיס סים חדש שישלח אליה בדואר.
האם נכון שזאת עובדה שלא תוכל להתווכח עליה למרות רצונך העז?
כל השאר (למשל עניין הבעיות בדואר) ממש לא משנה, כל עוד הגישה של נציגי גולן היתה חזירית בעיני לא פחות מהחזירות של הברונים בימיהם החזיריים... האם גולן לא היה מסוגל לספוג עלות של כרטיס סים חדש כדי לגרום ללקוחה להיות מרוצה??? אבל גולן ונציגיו חושבים כנראה שפראיירים נשארים פראיירים.
למה ב-012 כשהזמנתי סים נוסף אמרה לי הנציגה החביבה שהיא תשלח לי את הכרטיס בחינם עם שליח וגם השליחות תהיה בחינם? האם מיכאל גולן לא יכול להרשות זאת לעצמו?

אז כמו שאומרים: חאליק... תפנים שאתה באמת כבר מגזים עם הסנגוריה שלך על גולן שרק גורמת לתגובות שלך לעורר גיחוך קל במקרה הטוב או הרגשה אחרת במקרה אחר... לא מיצינו?

backbencher

New member
"תפנים שאתה באמת כבר מגזים עם הסנגוריה שלך".

סניגור לא יכול להגזים. הכף אינה מאוזנת מראש. לתביעה יש תמיד יותר זמן ויותר כסף, ובדרך כלל סניגורים מן הישוב טובים פחות ממוחות פרקליטי התביעה.

"שרית כלקוחה לא מומחית חשבה בתמימותה שמספיק וטוב יהיה אם תזמין מגולן כרטיס סים חדש שישלח אליה בדואר".
משלוח בדאר הוא אמצעי לגיטימי. משלוח באמצעות שליח אפשרי, אולם כרוך בהוצאה נוספת. גישה לנקודת ממכר SIM היא האפשרות המועדפת בימים טרופים אלה, עת הדאר מובס על ידי קניות בחו"ל.

"האם גולן לא היה מסוגל לספוג עלות של כרטיס סים חדש כדי לגרום ללקוחה להיות מרוצה?".
לגולן יש מדיניות - אין SIM יוצא מן המחסן, אלא תמורת תשלום.

"למה ב-012 כשהזמנתי סים נוסף אמרה לי הנציגה החביבה שהיא תשלח לי את הכרטיס בחינם...".
"למה" היא (1) תאר כהן טיבטי רם-דרג, (2) בעל חיים ממשפחת הגמליים החי ברמות הגבוהות של הרי האנדים, (3) שאלת תכלית, לשם מה. "מדוע" היא שאלת סיבה.
אניח כי התכוונת ל- (3).
אצל 012 - כל דקה חריגה עולה 48.6 אג' (זכור כי עלות יצור שיחה לנייד היא 7.17 אג' לדקה, משמע - הרווח הצנוע הינו כ- 578%. בשיחה לנייח הרווח עוד יותר צנוע - כ- 3950%), כל SMS חריג עולה 48.6 אג' (זכור כי יצור SMS עולה 0.17 אג', משמע - הרווח הצנוע הוא בסביבות 28488%. אצל גולן הם חינמיים), וכל MMS (אינם כלולים בחבילה כלל) עולה 59.5 אג' (עלות יצורו היא 14 אג', משמע - הרווח הצנוע הינו כ- 325%. אצל גולן - MMS עולה שתי אג' בלבד).
מי שמעונין לחסוך פרוטות - עלול להפסיד שקלים.

בקצרה, גולן טלקום לא מתאים לכל אחד.
850000 מסתדרים עם גולן טלקום ומצאו אותו מתאים להם...

indior

New member
דואר ישראל קרס מזמן

כעת גם דואר שליחים כנראה קורס ולא מסוגל לבצא מטלות פשוטות
חבילה שנשלחה מחיפה/קריות לתל אביב ביום ד לפני שבועיים הגיעה למענה לאחר שבוע בדרכים

למעלה