פלאפון עוצרת הניודים לגולן

BobboVilla

New member
זה מסביר הרבה דברים...

הצלחתי לתפוס את המוקד שירות של גולן, ובאמת ביקשו ממני הרבה פרטים מזהים. נקווה שזה יהיה מספיק כדי שיניידו אותי סופסוף...

amithi1

New member
האמת שיש מעט צדק בדבריהם

בכך שלא נעשה אימות של תעודת זהות וחשבונית כדי לראות שמחזיק הקו הוא אכן הלקוח שמבצע את הניוד. מצד שני זו לא פעולה שפלאפון יכולה להחליט על דעת עצמה אלא צריכה להינתן כהחלטה של משרד התקשורת - או שמשרד התקשורת יגבש החלטה שקוד בSMS שנשלח למכשיר הוא מספיק לצורך הוראת ניוד.

amithi1

New member
ובכל מקרה אני מקווה שזה לא ימנע ממני להתנייד

מפלאפון לגולן בעוד שבועיים.

TrophySoft

New member
לא חייבים אימות בתעודת זהות או חשבונית !!!

ר' תגובה קודמת שלי. התקנות מאפשרות אימות ע"י "הפעלת המכשיר הקיים" וזה בדיוק מה שגולן עושה (שליחת קוד אימות ב-SMS למספר המבוקש).

amithi1

New member
במחשבה שניה אתה צודק

לקוחות פריפייד יכולים להתנייד ע"י חיוג למספר שלהם במקום עם חשבונית, כך שבאמת אין הצדקה לדרישת פלאפון.

the annonymous

New member
ואם נתתי מכשיר לעובד שלי

או לבת שלי אז הם יכולים לנייד אותו למרות שאני בעל הקו?

אם המכשיר שלי נגנב אז אפשר למהר ולנייד אותו?

איך הם יכולים לנייד אם הם רושמים ת.ז. שלך?

ז"א הם גם מחזיקים את המכשיר וגם את הת.ז.? העברה היא על המבצע, ולא החברה שמקבלת האישור.

the annonymous

New member
כל עובד מחזיק בח.פ של המעסיק שלו

זה מופיע בתלוש השכר.

חוץ מזה שים לב להודעה שלה הגבתי. הוא טוען שלא צריך חשבונית או ת.ז. וקוד האימות מספיק.

ומה יעזוק לי שהעבירה היא של המנייד? עדיין אני זה שנדפק.

אני לא יכול להגיד לך מה דין במקרה של עסק

אבל כאשר אתה מנייד יכולים לקרות מאה ואחד מקרים ובעיות ותרגילים מכל הצדדים,
אבל המינימום שמ.התקשורת דרש מתקיים בתהליך של גולן טלקום.

the annonymous

New member
לא יודע אם זה המינימום כי משרד התקשורת

קבע אימות סביר שזה בעל הקו ולא אימות שהוא מחזיק בקו. אלה שני דברים שונים במיוחד כשיש אנשים שניידו קוים לגולן בכלל לא לאותו השם (מכיר אחד שנייד מספרים שאחד היה על שם הוריו והשני על שם אשתו לגולן לאותו החשבון על שמו).

k-don

Well-known member
יכול להיות שהמינימום איך שאנחנו מבינים

רלוונטי רק לקווים prepaid.
ולקו postpaid חייבים זיהוי נוסף.

talya26

New member
שכחת שצריך לתת כרטיס אשראי פעיל?

מסכן הגנב שיגנוב מכשיר וייתן את הפרטים האישיים שלו (כולל כרטיס אשראי

binon

New member
שינייד - מה איכפת לך?

אם הוא מנייד הוא יצטרך להירשם ולהכניס פרטי אשראי ואז הוא ישלם את עלות השיחות ולא אתה.... הרווחת

amithi1

New member
זה מאוד בעייתי

1. קוים עסקיים משתמשים הרבה בעקרון של VPN, כך שכל העובדים אינם משלמים על שיחות בינם ובין עצמם. ברגע שעובד אחד התנייד, שאר העובדים יתחילו לשלם בשיחות אליו.
2. אם זה לקוח עסקי של מעל 100 מנויים, יווצר קנס יציאה ללקוח המשלם על פעולה שנעשתה לא בידיעתו או הסכמתו.
3. בעסקים רבים הלקוחות מכירים מספר טלפון של בעל תפקיד כזה או אחר, וגם מי שממלא את התפקיד מוחלף במישהו אחר המספר נשאר זהה. ברגע שמישהו נייד את הקו, המספר כבר לא שייך לבעל העסק אלא לעובד. אם העובד עוזב, לא יגיעו למי שרצו.
4. בעל העסק סוגר דיל מול חברת הסלולר על סמך כמות הקוים שברשותו. ברגע שעובד מנייד את הקו, חברת הסלולר עשויה לפגוע בתנאים אותם משלמים יתר העובדים.

k-don

Well-known member
שפלאפון יפנו בצורה מסודרת למשרד התקשורת

וידרשו שתנאי הניוד יהיו יותר ברורים

amithi1

New member
ברור שהתגובה של פלאפון לא הגיונית

הם לא הגורם המוסמך למנוע ניוד.

the annonymous

New member
בטח שאיכפת לי

זה רכוש שלי שמזוהה איתי ואני לא מוכן שיעשו בו כל שימוש אחר מאשר זה שאישרתי.

לפי אותו ההיגיון מה אכפת לך שהעובד שלך יעביר את קו הטלפון הראשי של העסק שלך אליו הביתה?

למעלה