לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3729537,295 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'בוקר טוב ושבוע טוב , חבילת גלישה ...'
בוקר טוב ושבוע טוב , חבילת גלישה ...
<< ההודעה הנוכחית
14/08/2011 | 08:56
24
267
לאור לא מעט דיונים שהיו כאן ..
חבילת גלישה לסמארטפון . האם הכרח ? האם מוגבלת בנפח/מהירות ?
מה דעתכם בנושא ? איך זה אצלכם ?
סלולארי >>
לצפיה ב-'צריך לקחת כמה אלמנטים לחישוב זה:'
צריך לקחת כמה אלמנטים לחישוב זה:
14/08/2011 | 09:57
63
1. האם נימצאים בתכיפות גבוהה בסמיכות לWIFI זמין.
2. מה הדרישות שדורשות את החיבור לרשת, GPS פעם בשנה? הורדת מיילים שקשורים לעבודה/סתם מייל פרטי שלא יקרה כלום אם נגיע בערב לבדוק אותם? בדיקת מז"א/זמני רכבות/אוטובוסים? חייב לדבר עם חברים בצאטים בכל זמן נתון?
3. הורדת קבצים בלי סוף גם דרך המכשיר?
4. צפיה ללא הפסקה של סרטונים ביוטוב וכו'?
5. משחקים מבוססי רשת או מעודכני רשת או משותפי קהילה?
בקיצור כאשר אני מסתכל על הרשימה הזו אני רואה שחוץ מאנשים שהעבודה שלהם דורשת זאת והם לא נמצאים במשרד כל היום כל השאר זה יותר בקטע של בילוי ותו' לא.
סלולארי >>
לצפיה ב-'אצלי - פלאפון, חצי ג'יגה, 27 ש"ח'
אצלי - פלאפון, חצי ג'יגה, 27 ש"ח
14/08/2011 | 16:04
60
1. WIFI זמין בשעות הערב (בית).
2. חיבור לרשת:
  GPS בכל נסיעה (לא זז בלי WAZE),
    הורדת מיילים שקשורים לעבודה/לימודים,
    גישה מזדמנת - בעיקר דרך RSS.
3. ללא הורדת קבצים, צפיה בסרטונים, משחקי רשת.
4. הורדת אפליקציות בקטנה למכשירים אחרים שאין להם חבילת גלישה - HotSpot.

בממוצע צורך כ-200-300MB בחודש.

היות וחבילת הגלישה בתוכנית שלי זולה (מסלול חשכ"ל) אני מרשה לעצמי להתפנק ולא לחפש רשתות WIFI.
סלולארי >>
לצפיה ב-'ביתי - חיילת, סלקום, 384K ללא הגבלה, 25 ש"ח'
ביתי - חיילת, סלקום, 384K ללא הגבלה, 25 ש"ח
14/08/2011 | 16:12
50
1. WIFI זמין רק בסופי שבוע (בבית).
2. חיבור לרשת:
  פייסבוק, פייסבוק, פייסבוק.
   גלישה מזדמנת - בעיקר דרך RSS.
   צפיה בסרטונים.
   קצת ויבר, וואטסאפ ודומיהם.

לא ידועה הצריכה בפועל.

היות ואין WIFI זמין ברוב הזמן ועיקר השימושים אינם דורשים מהירות גבוהה נבחרה חבילת הגלישה האיטית.
סלולארי >>
לצפיה ב-'עוד שלושה מכשירים - ללא חבילות גלישה'
עוד שלושה מכשירים - ללא חבילות גלישה
14/08/2011 | 16:13
48
לצפיה ב-'סמארטפון בלי חבילת גלישה חסר טעם'
סמארטפון בלי חבילת גלישה חסר טעם
14/08/2011 | 19:25
55
אני בכתומים ומשלם 38 ₪ ל 2.5 ג`יגה. אני לא מוריד סרטים ביו טיוב ועיקר השימוש שלי הוא לניווט דוא"ל (לא של עבודה) וגלישה מזדמנת באוטובוס. בבית ובעבודה יש לי wifi. לדעתי חלק מחווית הסמארטפון זה שהרשת זמינה בכל מקום והחבילה מבטלת את התלות ברשתות אלחוטיות.
סלולארי >>
לצפיה ב-'עכשיו אני ..'
עכשיו אני ..
14/08/2011 | 21:40
1
54
חבילה של 5GB אצל הכתומים , 57 ש"ח (חבילה דרך חבר ) שני חשבונות מייל פרטי מסונכרנים בלי הפסקה , WAZE (די ממכר הקטע של  דיווחי התנועה ) כמעט ולא גולש למעט גוגל , WHATSAPP , VIBER ,וכל מיני אפליקציות כמו ONMYWAY וכמובן SOUNDHOUND .   רשת אלחוטית זמינה בערב בבית .ניצולת ממוצעת של 40% . גם אני חושב שסמארטפון ללא קישוריות מתמדת די מאבד את האפקט של הסמארט ..
סלולארי >>
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
16/08/2011 | 16:34
35
ארבעה מכשירים בבית
שניים חסומים
בת זוג אורנג חב 30 מגה ניצולת עד 4 מגה רק מיילים
אני סלקום חב 100 ב15.90 ניצול 40 עד 100 רק עם אופרהמיני על אי71 המון פורומים, וואטסאפ וכו.
משתדל להמתין לרשת אלחוטית שישנה בבית/משרד
החבילה רק כשנמצאים בחוץ או בפארק וכאמור עם אופרהמיני והמנעות ממדיה
סלולארי >>
לצפיה ב-'לי יש סמארטפון בלי חבילת גלישה'
לי יש סמארטפון בלי חבילת גלישה
14/08/2011 | 22:00
4
51
יש לי כבר שנתיים סמארטפון בלי חבילת גלישה.
רוב השנה אני סטודנט ובקמפוס שלנו יש WIFI זמין כמעט בכל מקום ולכן אין לי בעיה יותר מדי שאין לי חבילת גלישה.
בתכלס כשאני חושב על זה, קודם כל אני בלי רכב צמוד אז אין לי שימוש ב WAZE ועדכונים בזמן אמת.. הורדתי IGO LITE וזה מספיק לי בינתיים.
לגבי שאר הדברים - מיילים - אני בודק מיילים בבית בערב כל יום וזה מספיק, אין שום דבר דחוף והכל יכול לחכות.
אותו הדבר פייסבוק, WHATSAPP ו VIBER למיניהם, הכל חייב להיות עכשווי? זה שאין לי חבילה זה מבורך, כי אני לא אובססיבי לבדוק כל דקה ודקה. אני רואה אנשים יוצאים איתי לבר, מצלמים תמונה במכשיר וישר אונליין מעלים לפייסבוק, מה קרה? אם משהו לא ידע שהרגע אתם בבר יקרה משהו?
זה כל עידן הטכנולוגיה גורם לסיפוק צרכים מידיים יותר מדי.

בתכלס לדעתי, חבילת גלישה באמת חשובה לאנשים שזה העבודה שלהם. אחרת באמת אפשר להסתפק באינטרנט פעם אחת ביום פה ושם.
מצד שני לא פעם אני הייתי אומר שיש כל מיני דברים קטנים, או בדיקת מידע שאני צריך על הדרך במקומות שאין WIFI שחבילת גלישה מועילה.
דבר אחד משמעותי אני כן אזקוף לחבילת גלישה, וזה שיחות SIP. פה באמת יש יתרון במיוחד כשעושים שיחות חו"ל וראיתי לא מעט אנשים שאשכרה מדברים ככה בהרבה מקרים ולא בסלולארי רגיל.

מסקנה סופית: מומלץ שיהיה חבילת גלישה מינימאלית של 50-100MB, יותר מזה באמת שלא צריך אלא אם כן אתה צריך לעבודה.
סלולארי >>
לצפיה ב-'VIBER נותן למעשה אפקט'
VIBER נותן למעשה אפקט
14/08/2011 | 22:28
3
40
כמו של SIP . דבר עם אנשים על חשבון החבילה
מעבר לזה - בשביל דואר פעם ביום יש את דואר ישראל..
לא כל מה שמספיק לאחד טוב לאחר , וממש לא צריך להפוך את זה לקטע פילוסופי ..עצם העובדה שאתה מחזיק מכשיר סלולרי אומר שגם אתה כבר נכנסת לעידן של "כאן ועכשיו"  וגם אתה בצורה כזאת או אחרת מספק בצורה מיידית את הצורך שלך לתקשורת עם אנשים ..
עדיין אני אישית חושב שלהשקיע לא מעט כסף במכשיר טכנולוגי עם המון יכולות ,ואח"כ להגביל את המכשיר מכל מיני סיבות , זה קצת לזרוק כסף ..
סלולארי >>
לצפיה ב-'האמתי שאם'
האמתי שאם
14/08/2011 | 22:36
2
20
משיגים חבילה גלישה ב30 ש"ח אז זה אכן שווה. אבל מעצבן שהיום אתה צריך להלחם עם שירות לקוחות כדי להשיג כאלה תנאים בשיחות מעל שעה שרק להשיג כזה דבר כבר יוצא החשק. (עד שהוצאתי מהם חבילה על שיחות).
ד"א לא גיניתי את מי שבודק אימיילים במהלך היום, כל אחד שיעשה מה שבא לו. אני אישית חושב שלא יקרה כלום אם לא תגיב בפייסבוק 24 שעות ביממה זה הכל. אני מעדיף להשקיע יותר זמן בעצמי ובאנשים סביבי מאשר להשקיע את רוב יומי במכשיר סלולארי או להיות תלוי בו. זה לא אומר שאני לא ארצה לנצל את כל היכולות של המכשיר ואני כן אשתמש בכל התוכנות והמשחקים רק לא בתדירות גבוהה.
סלולארי >>
לצפיה ב-'אם אתה לוקח אורנג', בקש מהם את חבילת ה-2.5 GB'
אם אתה לוקח אורנג', בקש מהם את חבילת ה-2.5 GB
14/08/2011 | 23:53
25
הזולה (29 ש"ח) - תגיד להם שיש לכמה חברים שלך את החבילה, ושלא יספרו לך סיפורי אפליה..
סלולארי >>
לצפיה ב-'על זה , יש לנו הסכמה '
על זה , יש לנו הסכמה
15/08/2011 | 07:21
22
באמת לא יקרה כלום אם לא נגיב לפייסבוק מסביב לשעון , ונמצה את הזמן שלנו יותר טוב עבור עצמינו והחברים . לא זאת היתה הכוונה שלי . חשוב לי לנצל את החבילת גלישה לאפליקציות שמאפשרות לי שיחות והודעות ללא שימוש בזמן אויר +SMS של המפעילה .
סלולארי >>
לצפיה ב-'חבילת גלישה בסמארטפון - הכרחי'
חבילת גלישה בסמארטפון - הכרחי
14/08/2011 | 23:51
2
32
אני משתמש בחבילת גלישה ברשת אורנג', בנפח 2.5GB, במחיר 29 ש"ח, ללא הגבלת מהירות.

לטעמי, חבילת גלישה בסמארטפון הכרחית.
מעבר לקישוריות התמידית והנוחה לדוא"ל, לרשת, לסקייפ, וואטסאפ, וויבר, וויז וכיו"ב, ישנו עיניין החסכון הכספי - ככל שננצל יותר את חבילת הגלישה, ופחות נשתמש בשירותי הטלפון וה-SMS, נחסוך המון כסף בחשבון.

לי אישית את תוכנית של חבילת דקות/SMSים, כמו שאוהבים לדחוף לנו, ולכן משתלם לי לנצל את חבילת הגלישה. יש אנשים שמדברים מאות (ואלפי) דקות בחודש, אולי להם העיניין פחות רלוונטי כי בין כה וכה יש להם בנק דקות לנצל...

סלולארי >>
לצפיה ב-'אין מושג כזה ללא הגבלת מהירות'
אין מושג כזה ללא הגבלת מהירות
15/08/2011 | 00:50
1
30
תעשה בדיקה ותגיד מה המהירות הורדה והעלאה
סלולארי >>
לצפיה ב-'כמובן שיש הגבלה של הרשת'
כמובן שיש הגבלה של הרשת
16/08/2011 | 13:17
20
התכוונתי שזה לא כמו חבילות הגלישה של סלקום, המתומחרות ע"פ מהירות גלישה, לדעתי, אגב, זה בהחלט משתלם מבחינת מחיר. חבל שהרשתות האחרות לא בוחרות גם כן בדרך הזו, במקום להפקיע מחירים על חבילות 100MB עלובות במחירים דימיוניים.
סלולארי >>
לצפיה ב-'עם SGS תשעה חודשים ללא חבילת גלישה'
עם SGS תשעה חודשים ללא חבילת גלישה
15/08/2011 | 01:12
5
39
וגם לא צריך אחת כרגע..
בבית יש WIFI.
בעבודה יש WIFI.
בבילויים יש WIFI.
בלימודים יש WIFI.
אצל המשפחה יש WIFI.

אני על קטנוע כך שאם אני צריך להגיע ממקום למקום אני קובע מסלול בWAZE לפני שאני יוצא.
לעיתים מאוד רחוקות אני במקום שאין בו WIFI. אני חושב שזה שווה את החיסכון של מאות השקלים בשנה.
בעיקרון, אום אורנג' היו דורשים סכום הגיוני ולא 98 שקלים לחבילה של גיגה, אולי היית שוקל. אבל במציאות של היום - שידחפו..
סלולארי >>
לצפיה ב-'אתה יכול להתקין IGO'
אתה יכול להתקין IGO
15/08/2011 | 01:17
4
20
לצפיה ב-'בחינם? לא דורש אינטרנט?'
בחינם? לא דורש אינטרנט?
15/08/2011 | 22:22
3
25
כי אם כן, טוב לי עם WAZE כרגע ולא רואה סיבה לעבור.
אבל אם לא, אשמח לקישור, פניה במסר וכו' .
סלולארי >>
לצפיה ב-'לא דורש אינטרנט. |מסר|'
לא דורש אינטרנט. |מסר|
15/08/2011 | 22:23
2
15
לצפיה ב-'אפשר גם ?'
אפשר גם ?
16/08/2011 | 13:15
1
13
לצפיה ב-'אפשר'
אפשר
16/08/2011 | 13:28
9
לצפיה ב-'מסקנה: אם חבילת הגלישה זולה - אחרת -'
מסקנה: אם חבילת הגלישה זולה - אחרת -
16/08/2011 | 14:06
42
וכל אחד יגדיר לעצמו כמה זה זו בשבילו.
סלולארי >>
לצפיה ב-'אם לא צריך חבילת גלישה'
אם לא צריך חבילת גלישה
17/08/2011 | 01:21
1
40
אפשר לקנות פלאפון פשוט, סתם, ואז לקנות ב200 דולר אייפוד בארה"ב, אתה מקבל וויפי בכל מקום שיש וויפי וגם יש לך נגן מוזיקה מעולה, אפליקציות כמה שאתה רוצה, יומן ממש טוב, בקיצור כל מה שיש באייפון חוץ מלהתקשר. ואז זה עולה הרבה פחות ואין התחייבות של שלוש שנים וכו.
סלולארי >>
לצפיה ב-'במטוסי אלעל'
במטוסי אלעל
17/08/2011 | 08:15
43
איפוד4 הדגם הפשוט ב269$
המתוחכמים יתקשרו וישמרו לעצמם לפני הטיסה זה אפשרי
ומקבלים אחריות של היבואן הישראלי
סלולארי >>

הודעות אחרונות

20:35 | 10.07.20 אורחים בפורום
16:40 | 10.07.20 שחום נאה 41
15:46 | 10.07.20 jellybrain
13:25 | 10.07.20 מנחם סגלוביץ
13:15 | 10.07.20 4030
12:31 | 10.07.20 יעקב לויים
11:10 | 10.07.20 אורחים בפורום
22:27 | 08.07.20 argamon

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ