לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3729637,296 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'"המפעילות הוירטואליות" יצרתי קטגוריה בקישורי '
"המפעילות הוירטואליות" יצרתי קטגוריה בקישורי
<< ההודעה הנוכחית
09/04/2010 | 20:18
18
204
הפורום בשם זה,
וצירפתי לשם את החברות שידועות לי שעובדות עם ישראלים,
אם יש למישהו חברות נוספות אנא צרפו לשירשור זה ואני אצרף לקטגוריה,
כמובן אשמח לפירוט מה יתרונה של החברה הזו ואיך אתם מתרשמים ממנה,
בנוסף אם יש לכם הערות לגבי החברות שכבר רשומות אתם מוזמנים לרשום פה ואני אוסיף את המידע לקישורים,
תודה מראש.
סלולארי >>
לצפיה ב-'הבהרה: במפעילים ווירטואלים הכוונה שלי כל ספק'
הבהרה: במפעילים ווירטואלים הכוונה שלי כל ספק
10/04/2010 | 22:19
8
35
של שירות VOIP או SIP בארץ או בחו"ל,
פחות מעניין אותי המפעילים הווירטואלים הישראלים שבעצם קונים ז"א מהמפעילות הסלולריות,
אני עדיין מחכה לתגובות ממכם!!
יאללה ספרו על מה שיש לכם להציע.
סלולארי >>
לצפיה ב-'זה לא רק קונים ז"א'
זה לא רק קונים ז"א
11/04/2010 | 12:32
7
25
מפעיל וירטואלי יכול לקנות רק דקות, אבל יכול גם להחזיק מערכות גביה משלו וכד'.

אני חושב שגם בעולם המצב זהה.
סלולארי >>
לצפיה ב-'אתה מכיר עוד ספקים שלא מופיעים בקישורים?'
אתה מכיר עוד ספקים שלא מופיעים בקישורים?
11/04/2010 | 12:48
6
24
שרלוונטים לישראלים?
אני מחכה לתגובה של Lord Chancellor שטען שיש לו ספקים מאוד זולים.
סלולארי >>
לצפיה ב-'היה לי נסיון טוב'
היה לי נסיון טוב
11/04/2010 | 14:36
5
29
עם REBTEL
אנא הצץ באתר שלהם ב:
http://www.rebtel.com/en/Cheap-Calls/Israel/
סלולארי >>
לצפיה ב-'בדקתי מעניין'
בדקתי מעניין
11/04/2010 | 14:47
4
17
לא בסגנון שחשבתי, אבל עוד דרך לחסוך בשיחות בעזרת התקשרות למספר מקומי ודרכו יצירת קשר על הנמען.
סלולארי >>
לצפיה ב-'2 הערות'
2 הערות
11/04/2010 | 16:14
3
17
החיוב בדקות שלמות (פעימה של 60 שניות)
ההתקשרות למספר "מקומי" בכל מקום היא כן רלונטית
כי לפעמים בחו"ל ברכישת סים חדש (כPREPAID) מקבלים כל מיני מבצעי פתיחה לחודש/שבוע הראשון של שיחות חינם (לקווי)

סלולארי >>
לצפיה ב-'Pennytel שמופיעה בקישורים עובדים לפי שניות'
Pennytel שמופיעה בקישורים עובדים לפי שניות
11/04/2010 | 16:19
14

לגבי הכרטיסי SIM PREPAID, האם זה רלוונטי לנושא השירשור?
אם כן, תפרט בבקשה.
סלולארי >>
לצפיה ב-'אתה צודק. REBTEL יכול להיות רלבנטי מאד בחו"ל,'
אתה צודק. REBTEL יכול להיות רלבנטי מאד בחו"ל,
12/04/2010 | 14:56
1
41
אם ברשותך טלפון דור שני פשוט, SIM-free, אולם נטול תמיכה ב- WiFi, ואשר אין אפשרות להתקין בו אפליקציה סלולארית

השיטה:
קונים pre-paid SIM, מחפשים מספר גישה מקומי, מסבים באמצעותו את כל מספרי הטלפון הישראליים הנחוצים לך, למספרים "מקומיים", וטוענים זאת לאתר החברה באינטרנט

התוצאה:
כאשר אתה מחייג את "המספר המוסב" של הנמען הישראלי, אתה מגיע אל המרכזיה המקומית של REBTEL, היא מזהה אותך על פי ה- caller ID, שולפת מן ההגדרות שלך המאוחסנות, את "ספר הטלפונים המוסב" שלך, ומנתבת את השיחה לישראל, אל הנמען, בעלות על פי לוח התעריפים של REBTEL.

אתה "שורף" קרדיט של ה- SIM רק עבור שיחה מקומית (משהו כמו 10 עד 15 סנט לדקה בארה"ב, תלוי בסכום הטעינה אשר ב- SIM), ומשלם ל- REBTEL עבור שינוע השיחה ב- VoIP לישראל, סכום של סנט אחד לדקה ליעד נייח, ושמונה סנט לדקה ליעד נייד

אילו נסית לבצע שיחה כזו בחיוג ישיר אל הנמען, לישראל - היית עלול "לשרוף" את כל הקרדיט של ה- SIM תוך דקות ספורות, במיוחד אם הנמען הישראלי הוא בסלולאר
סלולארי >>
לצפיה ב-'LORD קלעת בדיוק לנקודה - הסבר הקשר לסים מקומי'
LORD קלעת בדיוק לנקודה - הסבר הקשר לסים מקומי
12/04/2010 | 22:01
17
הייתי בצ'כיה בין 1-4 לאפריל

קניתי SIM PREPAID של TMOBILE הצ'כית

שערים 1 שח = 5.02 קרונות צ'כיות

תנאי הSIM

עלות הSIM הוא 1 קרונה (רק לצורך החשבונית- למעשה בחינם)

מילוי קרדיט ראשון:

שילמתי 300 קרונות (כ60 שקל) קיבלתי טעינה ב350 קרונות (כ70 שח) בונוס מילוי ראשון

למעשה אין לי צורך לחייג לאיש בצכיה , פרט למספר של REBTEL

שיחות מקומיות נייח או ברשת - מבצע לחודש הראשון (ממילא מענין אותי רק 4 ימי השהייה שלי)

1 דקה = 1 קרונה

לומר שיחה לנייח בארץ תעלה לי

20 אג' לצכים  + 3.7 אג' לREBTEL

שיחה לאורנג/סלקום תעלה לי כ50 אג'

סיכום 4 ביקור בארץ הבירה

דיברתי 108 דקות (בפועל פחות - יש עיגול לדקה הקרובה), רובם בשעות הערב לנייח באיזור חיוג 08

שילמתי

60 שח עבור הסים הטעון (שכמובן לא נוצל במלואו)

כ11 שח לחברת REBTEL

עלות כוללת 71 שקל (בדוק)

אותם 108 דקות בנדידה היו עולים לי בין 800 ל2100 שח

וכל הכבוד למבצעים של פלאפון של 10 דקות חינם

וכל הברכות לחבילות המובנות של שני הXXXXX האחרים
סלולארי >>
לצפיה ב-'עידכנתי עוד חברות וגם תוכנות שנותנות שירותי'
עידכנתי עוד חברות וגם תוכנות שנותנות שירותי
11/04/2010 | 15:55
8
29
VOIP
אשמח לעוד המלצות.
תהנו
סלולארי >>
לצפיה ב-'גם Skype מציעה טלפוניית IP סלולארית'
גם Skype מציעה טלפוניית IP סלולארית
12/04/2010 | 01:29
7
18
באמצעות אפליקציה הנטענת לסלולאר ומותקנת עליו.
כמקובל בטלפוניית IP - השיחה בין מנויים היא חינם.
ניתן להתקשר גם אל מנויי רשתות טלפונים ציבוריות, ולשם כך יש לרכוש קרדיט המשמש למימון סיום (השלמת) שיחה אל הרשת בה מצוי הנמען

תעריפי Skype אשר לעיל גבוהים במקצת מן המקובל בענף, ועליהם יש להוסיף עוד מספר סנטים כדמי הקמת שיחה

התוצאה - תעריפי Skype גבוהים ביותר מ- 100% מתעריפי Pennytel, למשל, אולם עדיין זולים בעשרות אחוזים מתעריפי הנדידה הרצחניים
סלולארי >>
לצפיה ב-'תעריפי Skype אל נמען ישראלי סלולארי'
תעריפי Skype אל נמען ישראלי סלולארי
12/04/2010 | 10:13
6
30
הינם יקרים יותר מן התעריפים המוצעים ללקוח ישראלי רגיל על ידי מפעילי הרט"ן בישראל.
לכן ברור כי אין להשתמש ב- Skype כתחליף לשימוש בשרותי שיחה קולית של מפעיל רט"ן ישראלי.
השימוש ב- Skype מוצע רק כתחליף זול לשיחות בנדידה בהיותך בחו"ל

לעומת זאת, בהחלט מומלץ לאמץ את Pennytel כתחליף מלא ומוחלט לשימוש בשרותי שיחה קולית של מפעילי רט"ן ישראליים, ואפילו של מפעילי תקשורת נייחת פנים ארצית ישראליים, מכיוון שהיא גובה 7.7 סנט לדקה אל יעד ישראלי נייד, בחיוב על פי שניה (זה יוצא מעט פחות מ- 30 אג' לדקה), ו- 1.7 סנט לדקה אל יעד ישראלי נייח (כשבע ומשהו אג' לדקה, בכל שעות היממה), אף זאת בחיוב על פי שניה, והמחירים ירדו משמעותית כאשר יוזלו דמי הקישוריות (Themarker פרסם אתמול כי Nera ממליצה להפחית את דמי הקישוריות ל- 5 אג' לדקה)
סלולארי >>
לצפיה ב-'באתר הבית של pennytel יש אפשרות לבדוק תעריפים'
באתר הבית של pennytel יש אפשרות לבדוק תעריפים
12/04/2010 | 10:49
5
15
אני בדקתי וראיתי דבר שאני לא מבין:
Israel   0.0187   534 mins
Israel Mobile 0.08704 114 mins
תוכל להסביר מה מסמל השניות?
האם זה לפי כמות השניות האלו? או שזה תלוי במשהו בשביל לשוחח בכמות כזו לפי המחיר?
סלולארי >>
לצפיה ב-'ראשית לכל - התעריפים המצוטטים שם'
ראשית לכל - התעריפים המצוטטים שם
12/04/2010 | 12:51
4
19
באתר של Pennytel הם תעריפים בדולר אוסטראלי (AUD), ולא בדולר של ארה"ב.
שער החליפין הוא 0.93087USD = 1AUD (או, 3.43228 ש"ח)

מכיוון שמחיר דקה לנייח ישראלי הוא 0.0187AUD, אזי רכישה סטנדרטית של 10AUD תספיק ל- 10 מחולק ב- 0.0187, שהם 534 דקות

מכיוון שמחיר דקה לנייד ישראלי הוא 0.08704AUD, אזי רכישה סטנדרטית של 10AUD תספיק ל- 10 מחולק ב- 0.08704, שהם 114 דקות

0.0187AUD הם 6.42 אג' (בהודעה קודמת כתבתי "שבע ומשהו אג'" מכיוון שציטטתי משהו מזכרון העבר)

0.08704AUD הם 29.87 אג'

צריך עוד לציין כי מערכתהחיוב שלהם גובה תוספת קבועה של 0.5AUD על כל קניה בכרטיס אשראי.
זה מייקר הכל בחמישה אחוזים, אם רוכשים קרדיט של 10AUD, אולם לאחר קניה נסיונית ראשונה אני קונה כעת תמיד בכמות של 50AUD, והתוספת הזו יורדת לשעור של אחוז אחד
סלולארי >>
לצפיה ב-'הבנתי, תשלום קרדיט מראש כמו בסקייפ'
הבנתי, תשלום קרדיט מראש כמו בסקייפ
12/04/2010 | 13:31
3
12
רק שהמחירים שלהם יותר זולים,
אני כבר רשום, אבל אני קודם מסיים את הקרדיט שיש לי בסקייפ
סלולארי >>
לצפיה ב-'אגב, ה- credentials של Pennytel ניתנים לשימוש'
אגב, ה- credentials של Pennytel ניתנים לשימוש
12/04/2010 | 14:16
2
19
גם באופן ביתי, כתחליף לשרות של מפעיל טלפונייה פנים-ארצית נייחת (בזק, הוט, נטוויז'ן, סמייל), באמצעות מכשיר כגון Linksys PAP2 הפופולארי ודומיו
סלולארי >>
לצפיה ב-'תוכנת פרינג...'
תוכנת פרינג...
13/04/2010 | 00:44
1
20
יש לו אפשרות שיחת וידאו VOIP בסלולרי...

ומעניין האם זה תקף גם לפניטל?
האם זה אכן תקף גם לזה
זה יהיה מצוין...

*** עדיין אין לי מכשיר מתקדם, אני עדיין עם דור 2

ומי שחווה עם תוכנה של פרינג אז אשמח לדעת איך התוכנה? האם זה טוב או סתם זיבולים

סלולארי >>
לצפיה ב-'ככל שאני מבין את מהות השירות של FRING,'
ככל שאני מבין את מהות השירות של FRING,
13/04/2010 | 09:14
21
מדובר בשירות תקשורת בין חברי קהילה סגורה

FRING אינו מספק לך שירותי סיום שיחה אל נמענים ברשתות טלפונים ציבוריות, אלא מעין שרותי מסרים מיידיים אל buddies (חברים)

אולם מכיוון שמכשיר המצוייד בתמיכת WiFi ואשר עליו מותקנת אפליקצית FRING יכול לשמש לתקשורת זולה עם חברים בארץ בעת טיול בחו"ל - בכל זאת שווה לציין את FRING כאמצעי להתחמקות מתעריפי נדידה רצחניים

FRING לבדו - אינו הפתרון להוזלת תקשורת סלולארית בארץ, עקב היותו נטול יכולת סיום שיחה לרשתות טלפונים ציבוריות, אולם ניתן לשלבו עם האפליקציה של Free Telecom ואז הוא רוכש יכולת זו
סלולארי >>

הודעות אחרונות

00:39 | 13.07.20 danezeq
16:40 | 10.07.20 שחום נאה 41
15:46 | 10.07.20 jellybrain
12:31 | 10.07.20 יעקב לויים

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ