זה רק אני או שתקופת המלפפונים הזו

tristan79

New member
זה רק אני או שתקופת המלפפונים הזו

היא אחת המשעממות? לא יודע אם זה המבצע בעזה, המשבר הכלכלי, המתנה לאחרי החגים או שבאמת אין כבר כוח לרכבות של זרים, אבל שום דבר לא קורה... אפילו לא שמועות. החדשה היחידה היא שהמשחק מול מכבי ת"א יהיה המשחק המרכזי של המחזור, כלומר ידחה ליום ב' (12.01) וישודר בערוץ 10. בגזרת הסגל נשארנו עם אותם שמות מלפני כמה שבועות: סיאבונגה נקוסי עדיין המועמד המוביל לחיזוק הקישור - נתניה הגיעה להסכם עם ארמניה בילפילד על תג המחיר של הדרום אפריקאי (100 אלף דולר) ועכשיו רק נשאר לשכנע את הבחור להגיע לארץ ולסגור על משכורת. פרנסמן ומתיאוס נשלחו על מנת לגרום לנקוסי להסכים לעבור למזה"ת. ראובן עובד הוא עדיין שם חם בחרושת השמועות, ומדווח על התקדמות במו"מ עם הפועל ת"א על מחיר ההשאלה. אבל עדיין יש עוד ענייני מכבי נתניה-הפועל ת"א, מכבי נתניה - ראובן עובד וראובן עובד - הפועל ת"א לפתור, אבל לפי אתרי האינטרנט המעבר של עובד לנתניה קרוב. יאניק קאמאנן מוזכר כמועמד, אבל השמועות טוענות שמכבי ת"א דורשת עליו כ 100 אלף דולר ואילו נתניה מוכנה לשלם עד כ 20,000. בגזרת העוזבים: גל ניר צפוי לסגור בבני לוד מהלאומית. אלנתן סלמי קיבל הצעות מאחי נצרת, הפועל ר"ג ומהפועל כפ"ס. מקווה שאחרי ה 2 בינואר, אז יתחדשו האימונים, יהיה קצת יותר על מה לדבר...

SjP

New member
יותר טוב שיהיה החתמות שקטות

בלי רעש וצלצולים בתקשורת שרק גורמים לשחקנים לדרוש יותר בסה"כ בסופו של דבר כולם יתחזקו איפה שצריך, אם החיזוק יהיה מספק? זה הזמן כבר יגיד אני מקווה שהדרום אפריקאי יחתום וגם עובד, וצריך עוד חלוץ זר (ואם אפשר גם עוד חלוץ ישראלי עם רקורד מוכח כמו תמוז או אבוחצירא) עזבו 5 שחקנים, יבואו במקומם 4-5 חדשים בזה אין ספק

avivtag

New member
אני מקווה

שהאפריקאי הזה שווה את כל הרדיפה אחריו שלא נגלה בסוף ששלחו את כולם לשכנע אותו שילמו לו ימבה כסף ובסוף הוא סתם עוד איזה עגלה כמו שאנחנו רגילים

למעלה