מתנות למורים

מתנות למורים

אנשים מה קונים ל2מורות משקיעניות ביותר? האחת מורה לאנגלית והשניה לג"ג.. יש למשהו רעיונות?

לטושטוש התולעת

הי טושטוש מה קורה??? אני יכול לומר מניסיון שהמורה שהכי מגיע לו זה המחנך. הוא השקיע הרבה ורק עוד כמה שנים את תביני עד כמה שלמדד ממנה. ורעיון קטן שיש לי: אנחנו קנינו למורים סלסלות עם כל מיני קרמים וכל הדברים האלו. תהנו.

למה עוד כמה שנים?

כשאני יודעת על השינוי עכשיו כבר? והן לא היו המחנכות אבל זה ממש לא חשוב, מורה טוב הוא מורה לחיים וזה ממש לא חייב להיות רק המחנך/המחנכת הרישמי/ת של הכיתה..אתה יכול להתקשר למורה1שהוא מבחינתך המורה הטוב למזלי אני זכיתי לכמה כאלה, רק שלצערי אני לא יודעת אך להודות כי אני פשוט גרועה בדברים האלה

ס ו ל ר ו

New member
זה שטויות.

המחנכת שלנו לא עושה בשבילנו כ-ל-ו-ם. התלוננו על כלכך הרבה דברים וחוץ מלהצדיק את המורים היא לא עשתה כלום. אני לא מתכוונת לקנות לה כלום בסוף התיכון, כי אין סיבה. לעומת זאת, המורה שלי להיסטוריה מ-ד-ה-י-מ-ה, משקיעה ברמות מטורפות לא הייתה לי בחיים מורה כזאת. היא עוזבת השנה ואנחנו קונים לה משהו, למרות שהיא לא המחנכת.

נטלי 100

New member
אמ... רעיונות ../images/Emo26.gif

מה שאני זוכרת שקנינו למורים.. למנחך שלנו פעם לקחו תמונה שלו (עם פוזה קטלנית.. ) והדפסנו אותה על עץ וזה היה מין פזאל כזה מודבק לעץ משו מגניב יש חנויות למתנות שעושות את זה.. ועל זה כתבנו משו או שפעם לקחנו שעון מעץ כזה ממש יפה וכתבנו עליו הקדשה נמנמ.. למה אני לא זוכרת עוד?.. טוב אם יעלו לי עוד רעיונות אני אעלה לפה..יש גם אתרים באיטרנט תריצי חיפוש בגוגל מתנות וכו' ויש מלא ריעונות.. אפשר ללכת לחנויות של מתנות יש שם מבחר של דברים מענינים. כמובן שאי אפשר לטעות בפרחים ותכשיטים
לילה טוב

natasha89

New member
...

אנחנו למחנכת שלנו ליום הולדת הבאנו שרשרת..לדעתי לא משהו.. השנה ליום הולדת של מורה אחת (מורה ממש טובה) אירגנו מסיבה וקנינו לה דבר כזה שכאילו מביא מזל (כי תמיד יש לה תאונות) ורצינו ליקנות גם פרחים, אבל חנות פרחים הייתה סגורה.. ולמורה אחרת הלכנו איתה לבית קפה עם כל הכיתה ובדרך גם קנינו לה סלסלה יפה של קרמים ושמפו וכאלה..(זה הייה אחרי שעשינו את הבגרות במקצוע)

פרחים../images/Emo9.gif

מורות רוסיות הכי מעריכות פרחים
... זה צנוע ויפה
...חבל שאוהבים במדינה שלנו כלכך הרבה פוזה
מה קרה לפשטות?

ממש לא בקטע של פוזות

אבל אני לא מתחברת לפרחים ולא רואה בזה כמתנה או כמשהו אישי, ולא אוהבת לקבל את זה בעצמי.. ואגב לא רק מורות רוסיות אוהבות..

טוב

לא הייתי ברוסיה ואני גם לא רוסיה, אבל אם את אומרת..בכל אופן לדעתי זה עיניין של אופי אבל אולי זה רק אני, כי אני לא מוצאת עיניין בשום דבר שאין לו תועלת מעשית חוץ ממכתבים וברכות שלמרות שאין מה לעשות איתם הם הדברים שאני הכי אוהבת והכי מעדיפה לקבל הרבה יותר מפרחים זה בטוח והרבה יותר מאיזה MP3..אבל שוב זה רק אני.. שבוע טוב

למעלה