יש לי את מבחן המבחנים עוד יומיים )-:

• פותח הנושא Ey@L
  • פורסם בתאריך

Ey@L

New member
יש לי את מבחן המבחנים עוד יומיים )-:

זה לא בגרות, אני צריך לדאוג לזה עוד כמה חודשים טובים. וזה לא מבחן ענק במקצוע רגיל.. זה מבחן באונ` הפתוחה...! כן כן, אצלנו המצטיינים ((-:) ) יכולים ללמוד באונ` הפתוחה לקראת תואר ראשון, קורס אחד בסמסטר. זה גם קרוב אליי לבית, אז אמרתי בתחילת השנה אני יילך, קורס אחד לנסות לא יזיק. אז בקיצור במשך השנה ראיתי כמה אין לי זמן לזה, וכמה לא הולך לי. ואמרתי בסוף הקורס הזה אני יפרוש. ועכשיו עוד יומיים יש לי מבחן מסכם של הקורס, שבוע שלם אני כבר לומד כל יום. ויש לי עוד הרבה מה ללמוד! פשוט מאד, עכשיו סוף סוף אני מבין את הדברים שדיברו עליהם כל השנה, ואז אני צריך להשלים את רוב החומר של השנה של הבנתי. תהיה לי חופשה מבית ספר גם ליםו וחצי ללמוד! ואני מה זה לחוץ...אבל אני יודע שביום חמישי זה יהיה הסוף. נ.ב אחד הנושאים שיש שם זה אינדוציות שלומדים את זה בכיתה י`ב - (ואני בכיתה י`) כלומר, הייתי צריך שאחי ממש ילמד אותי את החומר הזה. אפילו מבחינת אלגברה אני לא יודע את זה. בכללי הקורס הזה הוא במתמטיקה, אבל לא קשור לתיכון! וזה לקראת תואר ראשון במדעי המחשב! אם הייתי ממשיך עד יב אולי היה לי חצי תואר!

Black Star

New member
אינדוקציות...

לא לומדים את זה בי``א? אני למדתי את זה השנה, אני בטוחה שרוב האנשים ככה.

Ey@L

New member
טוב לדעת....

בכל מקרה הקדמתי את זמן הלימוד של זה בשנה!

Black Star

New member
סחתיין, אבל לא כזה מדהים...

כל אלו אצלנו שהולכים ל``אתגר`` לומדים את ה-כ-ל שנה קודם, ועושים את הבגרות שנה קודם. עכשו נפסיק קצת עם ההתלהבות העצמית?

Ey@L

New member
מה הקשר להתלהבות?

מה הקשר להתלהבות?

אני לא באתגר, אני בכיתה רגילה של 5 יח`? בכל מקרה זה חומר די קשה שהייתי ואצטרך ללמוד אותך תוך כמה ימים ולא יותר!

למעלה