פרישתי מהפורום

ritibuz

New member
פרישתי מהפורום

שלום גולשים נכבדים,
אני פורשת מהפורום המקסים הזה, ומפני את מקומי למי שירצה לתרום יותר מזמנו ולהעשיר פה את חווית השיתוף בפורום.
מאחלת לכל הגולשים לבלות ולהנות מארצינו הקטנטונת ולהמשיך לשתף פה בחוויות.
המשך יום טוב

ritibuz

New member
תודה

פרישת מנהלת הפורום

אנו מודים ל ritibuz על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
&nbsp
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

&nbsp

אני חושב שזאת ההזדמנות לסגור את הפורום בכלל

אני יודע שעכשיו יתנפלו עלי,אבל אומר את מה שאני חושב,אני בפורום הזה כבר כמה שנים (בכל מיני שמות,בכל פעם שהייתי צריך להיכנס עם סיסמא הייתי שוכח אותה,ואז הייתי פותח שם חדש,אבל תאמינו לי אני כאן כבר כמה שנים)וכל השנים הללו הרגשתי שהפורום לא ממצה את עצמו,אסור לעשות פרסומות (זאת דרישה לגיטימית אך מעקרת את הפורום) כל המלצה על צימר או מלון מסויים,מיד הופך אותך לחשוד בפירסום,מה שבעצם הפורום הזה נתן,זה במה להשמצה וביקורות לא טובות על צימרים ובתי מלון,גם אם רציתה לגונן על מישהו,מיד הייתה נחשד למישהו הקשור לצימר המבוקר או למקורבו.כבר כמה מנהלים פרשו מניהול הפורום,(אני כבר מתכונן להצעה תנהל אתה את הפורום,אני לא רוצה)ובגלל כל מה שכתבתי להעיל,אני מציע לפרק את הפורום הזה,(כדאי גם לבדוק כמה חברים יש לפורום הזה,וכמה מתוכם נכנסים אליו על בסיס שבועי (אני בכוונה לא כותב על בסיס יומי כי לא לכולם יש זמן להיכנס כל יום,אני מעריך שלא הרבה,ושרוב החברים בפורום הם כאלה שנירשמו רק כדי לבקר צימר או מלון מסויים ופרשו לעיניניהם)

ritibuz

New member
אופי הפורום

אופי הפורום של חופשה הוא בעיקרו אנשים לנכנסים וכותבים באופן חד פעמי על חופשה שחוו לטובה או לשלילה, או חברים שנכנסים רק להתעניין בעניין ספציפי ופורשים לעניניהם.
יש פורומים נוספים הדומים באופי לפורום זה - כמו התיעצות לגבי משכנתא, או בטוח פנסיוני.(כמה פעמים כבר לוקחים משכנתא בחיים, או בודקים את התוכנית הפנסיונית)
יש פורומים ששם החברים הם קבועים ויש התפתחויות בדיונים, הנושאים נפתחים ומגיעים להמון מקומות מעניינים כמו פורום נהול כלכלת המשפחה שממנו קיבלתי המון תובנות, ואני נכנסת באופן יומיומי וקוראת משתתפת וכו.
בשורה התחתונה אני די מסכימה איתך שצריך אולי לשנות את התנהלות פורום זה, בכך שאם חבר מתעניין על ארוח במקום מסויים ובסוג מסויים , אז בעלי מקומות ארוח יוכלו גם להציע את "מרכולתם" לא במסווה . כמובן שהנהלת הפורומים יכולה לבדוק אופי מסוג זה , שכן, זו פרסומת לכל דבר.
שבוע מבורך

למעלה