צק אין מוקדם - מקומות

טוביה47

New member
צק אין מוקדם - מקומות

שלום,
אודה מאוד למי יש מידע.
רכשתי כרטיסים בבריטיש לניו יורק, וחזרה. בעוד חודש.
בגלל שמקום המושב חשוב לי, אני עוקב על הטיסה שלי ועל טיסות אחרות קרובות, כדי ללמוד מתי המושבים כבר נתפסים, כדי שאחליט בזמן אם לרכוש או לעשות ציק אין מוקדם .
מה ששמתי לב במעקבי, שממש כל טיסה , 90% מהמושבים לא נתפסים/ נרכשים
ורק יומיים לפני הטיסה פתאום 90% תפוס (48 שעות)
וכאן אני שואל, הרי אין מצב שברגע האחרון הנוסעים "רכשו" את המקומות
אלא כנראה יש איזו אפשרות לצק אין יותר מ 24 שעות?
(לא מסתבר שכולם בקונקשן , וכולם עשו צק אין לפני טיסתם הראשונה..)
למשל אתמול יום א', המקומות בטיסה מניו יורק לכאן שיוצאת ביום רביעי בערב הייו פנויים, וכעת יום ב' פתאום רוב המקומות תפוסים? והטיסה של חמישי עדיין הרוב פנוי,מחר לפי העניין הרוב יהיה תפוס?
מי יכול לתת איזה מידע? איך עושים את זה?
תודה

mares

New member
טוביה, במקום לבזבז את הזמן על לעקוב אחרי מושבי טיסות

אתה צריך להבין שנוסעים במעמד מסויים יכולים להזמין בחינם מושבים שבוע לפני הטיסה, ואחרים יכולים להזמין חינם ברגע ההזמנה.
מכיוון שאין לך מעמד כזה בבריטיש אתה יכול או לקבל בחינם את המושבים שיישארו ב24 השעות האחרונות, או לשלם מראש.
דבר שני: מושבים תפוסים באתר: זה יכול להיות קבוצה גדולה שהזמינה, או קבוצה שביטלה, זה יכול להיות גם סתם תרגיל שייגרום לאנשים כמוך לפתוח את הארנק ולהזמין מושבים מראש.

טוביה47

New member
מקומות ישיבה

אכן לפי המצב דומני שלא תהיה ברירה אלא לפתוח את הארנק ולהוזיל עוד 735 ש"ח (6 כרטיסים, 2 מקטעים)

Sephiroth

Member
יש מליון סיבות

מקומות ששוריינו דרך סוכני נסיעות. כרטיסים שנרכשו באמצעות code-share על הטיסה (ול-BA יש הרבה מאוד code-share) וכדומה.
אם חשוב לך מקום ישיבה ספיציפי, ממליץ מאוד על רכישת מקום אלא אם כן מדובר בטיסה איזוטרית או תקופת שפל. ספיציפית הטיסות של BA מתל אביב ללונדון, ומלונדון לניו-יורק הן טיסות של תפוסת 100% בקירוב ומרחב התמרון שלך קטן מאוד

למעלה