טיסה בחברה זרה

טוביה47

New member
טיסה בחברה זרה

שלום,
לאחר הרבה טיסות שתמיד טסתי לניו יורק באל על
הפעם אנו טסים (בחודש יוני) בהלוך באיבריה וחזור בבריטיש.
יש לי מס' שאלות שאודה למי שיתייחס.

1. חברות אלו - מול אל על? מה יותר טוב?
2. אני נכנס לאתר, (יש לי מס' בזמנה) אפשר לקנות מקומות רק בתשלום,
חשוב לבאר שפקטור המקומות מאוד חשוב לי ולמשפחתי שנוסעים יחד.
כעת אם אני רוצה מקומות זה עולה 35 $ למושב בכל מטוס (2 הלוך 2 חזור!!!)
האם כדאי לרכוש?
כי נכנסתי לאתר לבדוק טיסות שלהם שיוצאות ממש בימים הקרובים ו 90% מהמקומות פנויים ז"א שכנראה לא רכשו אותם,
האם כדאי לקחת סיכון ולחכות לצ'ק אין שאז זה ללא תשלום?

3. הם כותבים שאפשר לעשות צק אין 24 שעות לפני הטיסה, באיזו פרוצדורה נפתחת האפשרות לבחירת מושב חינם?
מישהו עבר את זה:?

תודה.

mares

New member
זה ענין של מזל

אם נוסעים אחרים ייקנו מושבים וישאירו אתכם ללא אפשרות לישיבה ביחד-אז לא תשבו ביחד.
בנוסף יש פקטור הגיל, למשל, אם אחד הנוסעים הוא קטין-הוא תמיד יישב עם מבוגר אחד מבני המשפחה.
בטיסה בביזנס בבריטיש, ללא רכישת מקומות שמורים מראש, הם "דאגו" (בכוונה או לא) להפריד אותנו, ואנחנו לא היינו הזוג היחיד שהופרד. גרידיות מעצבנת.

טוביה47

New member
מקומות ישיבה

לא הבנתי מה זה דאגו,
הרי בצק אין אתה יכל לבחור את המקום כל עוד שאתה עושה את זה מוקדם ומשהו אחר עוד לא רכש,
הלא כן?
ושוב, אני בודק כעת את הטיבה של מחר , כ 90% המושבים טרם קנויים

המתמידים

Active member
עניתי לך בפורום אחר :) אך אענה כאן שוב

לטעמי אם אתם לא נוסעים הרבה ואין לכם חשיבות מיוחדת לצבירת מיילים/נקודות נוסע מתמיד, כמעט ואין הבדל בין טיסה בין חברות התעופה שציינת. יש יתרונות וחסרונות לכל אחת מהם, ובאמת שמדובר בשינויים זניחים למדי. בכל חברה תוכל למצוא טיסה מעולה שתצא בול בזמן עם צוות נהדר, שירות טוב, ואוכל טוב, ואילו עם פחות מזל ליפול על עיכובים, צוות עייף, שירות עייף ואוכל… גם עייף. כך שהייתי מסיר דאגה מליבי לעניין הטיסות – כל עוד הן לוקחות אתכם מנקודה A לנקודה B – יהיה בסדר, ואין כל חשיבות לחברת התעופה (מבין אלו שציינת). אם כבר הייתי בוחר בין החברות במצב שתיארת, אז הייתי בוחר לפי מחיר הכרטיסים. תהנו :)

למעלה