כמה שאלות של חובב תעופה מתחיל בנתב"ג...

niceperson10

New member
כמה שאלות של חובב תעופה מתחיל בנתב"ג...

אכן אין כמו לראות המראות ולהרגיע את נפשי השסועה
ובטח ביום סגרירי וגשום כמו היום
אז ביקרתי בבימת הספוטרים החדשה
ובמרחק אווירי של פחות מחצי קילומטר, אבל 15 דקות נסיעה לצאת ולהסתובב, גם בגשר ובתחנת הדלק בצפריה, קינחתי בשולי בית העלמין ביהוד שם ראיתי, בקושי התחלה של המראות...

סהכ רציתי לדעת היש עוד נקודות תצפית מושלמות. הנ"ל חביבות מאוד אבל מושלמות הן לא. בבית העלמין ביהוד בעיקר הרהרתי על מהות החיים וטבעתי קצת בבוץ.

להשלמת החוויה עשיתי מנוי על אפליקציית ראדר הטיסות 24 שמנוי הזהב שלה נותן הרבה יותר מידע למתעניין. והזדמנות לבזבז קצת כסף.

שאלות:
שאלה מלמעלה - לגבי נקודות תצפית טובות נוספות
שאלה חדשה - יש לי סקאנר ישן אבל תקין שקולט תדרי תעופה
אני רוצה להתמקד על 2-3 תדרים מעניינים - בעיקר קשר של טיסות מגיעות וממריאות בזמן אמיתי.
הלכתי לאיבוד בריבוי התדרים - אשמח למיקוד על איזה תדר לשבת

שאלה נוספת - האם אפשר וסביר תשדורות מקומה גבוהה בתלאביב ו/או כפר סבא

שאלה אחרונה
שמתי לב שהבימה החדשה מאפשרת חניה חינם לידה ונמצאת בסמוך לחניון 26 שגם חלק ממנו נראה לי חינמי וללא מחסומים. אולי רק בתקופה זה.???

האם ניתן יהיה להבנת החכמים פה להשאיר רכב ולחזור לאחר כמה ימים ללא התשלום המופקע כיום? האם נמצאת החניה החינמית המושלמת??

http://www.tarbut-blog.cet.ac.il/2016/12/בדרך-לטרמינל-עם-מאיר-אריאל-מאת-נטע-עמי/

WarDog

New member
מאט תשובות

התדרים שמענינים אותך זה תדרי המגדל (מטוסים בטווח מאוד קרוב לשדה, משהו כמו עד 20 קמ'):
134.600 (פועל 24/7) ו-132.100 (פועל רק כאשר נוחתים על 21 ורק לתנועות הנוחתות).
ככל שתיהיה יותר גבוהה ככה הסיכוי שלך לקלוט תשדורת ממקומות רחוקים יותר גדל (פחות מכשולים בינך לבין המשדר).
&nbsp
במידה ואתה גר בבית פרטי במקום עם מאט מאוד מכשולים בינך לבין האופק (לא מוקף הרים/ בנינים גבוהים) אתה יכול לבקש מFR24 שישלחו לך מקלט שלהם (חינם!) ככה תוכל לתרום לכיסוי של האתר בארץ ותקבל מנוי "ביזנס" חינם (סוג של, המקלט צורך חשמל אבל זה משהו כמו 1-3 שקלים בחודש).

anigodin

New member
שאלת הדיוט

האם ניתן להקשיב לתדרים דרך האינטרנט או שזה עובד רק עם סורק תדרים?

למעלה