אייר אינדיאה הגישה בקשה להפעיל טיסות מניו דלהי לתל אביב

סילון91

New member
אני לא מבין מה מתלהבים כל כך מהכניסה של החברה הכושלת הזו

לא שאני מעדיף את אל על...לדעתי כמהעט כל חברה יותר טובה ממנה אבל עדיין..מודבר בחברה העומדת על סף קריסהנ, מאחרת, מגישה מזון לא טרי ואף נמצאו חרקים באוכל

גידול של ישראלים למומבאי, ואחרי זה לניו דלהי בקונקשיין

אני מניח שהחברה תציע מחירים יותר זולים מאלעל כדי לתפוס צטוס מלא עד אפס מקום לניו דלהי, מקומות יפים, לכלוכים ברמות בהודו יש לשים בצד ולהנות מהיופי.

סילון91

New member
היי מאיפה המידע הנ"ל? האם אתה יודע שעות מדויקות?

ואיך זה הגיוני שיש עוד פחות מחודשיים לטיסה ועדיין לא החלה מכירת הכרטיסים?

luckydude

Active member
אייר אינדיה נגד חוקי הפיזיקה?

מהכתבה: ״זמן הטיסה המתוכנן להודו יהיה כשש שעות (זאת בהשוואה לשמונה שעות באל על), משום שהחברה תבחר בנתיב קצר, ככל שיתאפשר.״
&nbsp
האם הם מתכוונים לטוס מעל מדינות ערב?
&nbsp
אל על לא מאריכה את זמן הטיסה סתם כדי לעשות יותר כיף לנוסעים.

luckydude

Active member
בגלל שדלהי נמצאת בצפון הודו, ייתכן וכוונתם היא למסלול צפוני.

אם כי גם אז, כדי לא לטוס מעל פקיסטן ואירן יצטרכו לטוס עד למזרח סין ומשם לטורקיה וגם מסלול כזה יהיה יותר מ6 שעות.

סילון91

New member
שיטוסו מי יישמע..שיפסק כבר עם הטימטום הזה ושיקבלו היתר

מסעודיה נראה לי דשזה לא יהיה בעיה להוציא

Sephiroth

Member
אתה יכול לקרוא לזה טמטום

אבל אני בספק רב אם הם יכולים "להוציא היתר" ככה סתם.
מספיק לראות את העיקוף שרויאל ג'ורדניאן עושה בטיסה מעמאן לביירות כדי להבין שקבלת היתרים זה לא עסק פשוט או אפשרי ככל הנראה עד לכינון יחסים דיפלומטים כלשהם בין כל המדינות המעורבות במסלול הטיסה.

luckydude

Active member
כל עוד אין שלום עם הסעודים אני לא רואה שום מצב שיאשרו

לטיסה כזו לעבור מעל המרחב האווירי שלהם.
&nbsp
וגם לפי מה שפורסם על ההימנעות של ביבי ממהלך שלום אזורי לפני שנה בערך מסיבות פוליטיות קואליציוניות הסיכוי שנוכל לחסוך שעתיים מתישהו בטיסות למזרח בעתיד נראה כרגע קלוש מאוד.

WarDog

New member
הצחקת את הסעודים

הם אוסרים אפילו על מטוס שיוצר(!) בישראל לעבור במרחב שלהם, גם אם הוא שייך למדינה אחרת שלא קשורה לישראל ומבצע טיסה מעירק לסודן.
&nbsp
מבחינתם כל קשר ישראל אפילו העקיף ביותר הינו אסור בפומבי(שכן לפי פרסומים זרים יש מגעים מאחורי הקלעים בנושא הגרעין האירני).

WarDog

New member
אפשרי רק במקרים ספציפים

אם הם יטוסו "מצפון"(דרך טורקיה, קזחסטאן ומערב סין) אפשר להגיע לקצת פחות מ7 שעות כאשר יש רוח גבית כל הדרך.
הטיסה מהודו לישראל עדין תיהיה מעל 7 שעות.
&nbsp
הנתיב מצפון יהיה יותר קצר מאשר הנתיב שאלעל עושים רק מהסיבה של המיקום של ניו-דהלי ביחס לבומבי

למעלה