אהלן, שוב אני ושיטוטי הבלתי פוסקים ב -

ofleisher

New member
אהלן, שוב אני ושיטוטי הבלתי פוסקים ב -

אז בסופ"ש האחרון חזרתי מהולנד (סכיפול) ----דרך LHR ורגע לפני העלייה למטוס ראיתי את הציפור החביבה ....הזו

ofleisher

New member
הגיגים וגם כבר בונוס

לצערי 2017 נתחילה בסערת נסיעות ללא הפסק ...ברבעון ה 1 אסגור 7 סיבובים, חלקם מעל האטלנטי....אז וידוי קטן, נהייה קצת מעייף העניין אחרי כל כך הרבה שנים
....והחמור מכל ....נשארו לי רק סירטי ילדים לראות...אנא רעננו את המגוון

אבל בכל נסיעה יש גם חוויות קטנות וממש נחמדות למשל לשבת בסנטרל פארק בשדות התותים ולשמוע שירי חיפושיות בשלג בסרבית
...

רובם המכריע של הטיסות בבריטיש ומוכרח לומר השירות לעילא ועילא גם בימי שביתות , אחת החוויות המענינות הייתה בחזרה האחרונה ביום שישי בערב על ה 163 החליפו את המטוס מ 787 ל 777 ....דיי ברגע האחרון....החליפו לי (ראיתי באפליקציה) בערך 5 פעמים מקומות...אבל החלק המעניין היה בסיום הבורדינג, עלה הקפטן במערכת פנים והסביר את בעיית ההחלפה והצוותים התנצל ללא הפסק שהצוות על הטיסה בחוסר ולכן השירות יהיה איטי יותר...(לא שהרגשתי משהו) ...

עוד דבר מעניין, אחד הקפטנים של ה 787 כנראה ישראלי או לפחות דובר עברית שוטפת היה נחמד להתעורר אחרי נחיתה ולהבהל לרגע ולחשוב שאני על אל על
.

ולבונוס....מצרף מטוס קטן שצולם דרך שרוול לא דומע בהולנד לכבודו של הקפטן לשעבר בצי הזה שהיום מטיס ציפורים גדולות הרבה יותר ....ופעם היה מבקר כאן לא מעט

עד הפעם הבאה ....בייוש

davidfainshtein

Member
מנהל
תרים טלפון, יא תייר.

אני מכיר כבר את כל החבר'ה במשרד שלך יותר ממך...

ofleisher

New member

אני כל השבוע הבא בארץ וגם חצי מהשבוע שאחורי...ואז מרס עוד הפעם בית משוגעים...

חוץ מזה הבנתי שאתה בידיים מעולות ...מפחד לקלקל או בקיצור צלצל מתי שבא לך

, KLM רטרו

אחלה שדה, אחד הגדולים באירופה, הייתי שם פעמיים, נסיעה לא קצרה מסביב לשדה כדי לחפש "חורים" בו עומדים הצלמים ולצלם.

שי גנדל

New member
אני ושיטוטי הקצת פחות בלתי פוסקים, הפעם בקו לוינה

שקיעה בדרך לשם

שי גנדל

New member
עוד תופעות אופטיות

השתקפות כפולה של השמש - בכנף ובעננים.

הילת הטייס, כשממרכזה שמאלה נראה צילו של פס ההתעבות.

שי גנדל

New member
תמונה שמסבירה למה אני מעדיף מושב חלון

המטוס בטיסה חזרה היה חצי ריק, אז יכולתי לנדוד בין חלונות ולראות את כל האקשן

למעלה