שאלה לגבי כבודה ב-easyJet/Up

orenhz

Member
שאלה לגבי כבודה ב-easyJet/Up

אני מתכנן לנסוע לברלין בeasyjet/up בנובמבר. לגבי המטען שאני יכול לקחת איתי:
אני רוצה לקחת תיק גב קטן (ילקוט), תרמיל גדול וגיטרה (עם קייס קשיח). אני לוקח את התרמיל הגדול והגיטרה רק בכיוון הלוך (מביא למישהו) וחוזר רק עם הילקוט.
כאשר אני מבצע הזמנה, אני בוחר לקחת מטען נוסף בכל כיוון? או שאני בוחר פעם אחת ואז גם בחזור אני יכול לקחת כבודה נוספת בבטן המטוס?
והאם אני צריך לציין שיש לי שתי חבילות לבטן המטוס? (גיטרה+תרמיל) או שרק צריך לציין שיש לי מטען נוסף לבטן המטוס?
לגבי הגיטרה: יש אפשרות לעלות איתה למטוס?
והאם יש הבדל במקרים הנ"ל בין easyjet לup?
תודה מראש לעונים

easyJet

New member
תשובה

עליך לשלם על הגיטרה כפריט נוסף (כמזוודה נוספת)
למטוס אתה רשאי לעלות פריט שהוא 45*40*55 גם באל על וגם באיזיג'ט
לבטן המטוס רק בעלות לכל פריט, אינך יכול לשלוח שני פריטים שמשקלם יחד 20 ק"ג אתה חייב לשלם פר פריט.
הינך מוזמן לפנות לשירות הלקוחות של איזיג'ט בעלות שיחוה מקומית בישראל
037630561

אם אתה רוכש כרטיס הלוך חזור באיזיג'ט הכבודה שאתה רוכש היא גם הלוך חזור. לא ניתן להפריד. מה שכן. ניתן לבצע הזמנה באתר ללא כבודה ולהתקשר אליהם ולהוסיף כבודה רק לצד אחד. בהקשר לאפ אני חושב שניתן להזמין כבודה פר כיוון ולא כמו באיזיג'ט שזה יחד הלוך חזור דרך האתר.

ברור שיגידו לך שאתה לא יכול לעלות לטיסה עם גיטרה. אבל הרבה פעמים לפחות פה לא ממשם מתייחסים לזה. ונותנים לעלות למטוס, אבל זה סיכון, גם אם לא יתנו לך לעלות זאת הגיטרה למטוס לפני העליה למטוס יורידו אות הלמטה לבן המטוס (ללא עלות) וייתנו לך תג ידני עם מס' סידורי של הפריט, (חובה, אל שתכח)

שים לב כי שום חברה לא תקח אחריות על נזק במידה ויהיה לגיטרה - וייתכן כי יחתימו אותך על טופס הסרת אחריות

טיסה נעימה

S o l l y

New member
ללא עלות ?

אני חושב שאם יורידו לו את הגירטה הוא ישלם מחיר כפול, כאילו קנה עוד מזוודה בשדה ולא באינטרנט, לא ?

easyJet

New member
ללא עלות

מי שצריך לעצור את את הגיטרה או כל פריט חריג אחר זה דיילי הצ'ק אין, במידה ולא התאפשר להם כי הרבה פעמים מזלזלים בארץ או שפשוט לא שמים לב או שהנוסע לא מציג כי יש לו פריט נוסף מגלים את זה בגייט בבוארדינג לפני העליה למטוס, לא יהיה לאף אחד זמן להביא לגייט טרמינל חיוב / קבלות ולהתחיל לחייב. למרות שבאירופה אני שם לב זה עובד מעולה. מה שכן זה גם יעכב את הבוארדינג, מה שבדרך כלל נהוג לעשות הוא לתת לנוסע תג ידני וגם למזוודה ולהורידה למטה לבן המטוס ללא חיוב. כמובן שזה גם לא מובטל במאה אחוז שהפריט יעלה, ייתכן והוא לא יעלה לטיסה )בדרך כלל ללא דייעת הנוסע) יועבר לאיתור כבודה של אותה חברת תעופה/שירותי קרקע להמשך הטיפול בפריט והמשך העברתו ליעד הסופי בטיסה חלופית/הבאה.

orenhz

Member
קניתי בסוף את שני הכיוונים בטיסות UP

עדיין לא הוספתי מזוודות לכרטיס. ראיתי שאפשר לעשות את זה גם לאחר ההזמנה דרך האתר של UP.
לגבי הגיטרה: אם אני בסוף בא לטיסה רק עם תיק יד וגיטרה, אני יכול לעשות צ'ק אין מהבית או שעדיף לעבור דרך הדלפק, כדי ששם יחליטו מה לעשות עם הגיטרה?

easyJet

New member
תשמע...

אני אישיתי לא יכול להגיד לך מה לעשות כן..
לשיקולך.
לדעתי תעשה צ'ק אין מהבית ללא כבודה. תגיע לבידוק הבטחוני. אם תעבור אותם בלי בעיה מקסימום בגייט ייקחו את זה ויורידו לבן הבטוס במקרה הטובה.

בהצלחה

למעלה