Qatar Airways חונכת את הקו הארוך בעולם

davidfainshtein

Member
מנהל
Qatar Airways חונכת את הקו הארוך בעולם

הקו החדש מדוחא לאוקלנד, ניו זילנד ואחד נוסף לסנטיאגו, צ'ילה.
הקו החדש נמתך לאורך 14,535 ק"מ ויארך 18 שעות ו-34 דקות טיסה ב-Boeing 777-200ER

תזכירו לי, מה היה האורך של טיסת אלעל הארוכה ביותר?

dorp1002

New member
אם אני לא טועה

סינגפור אירליינס הודיעו שלאחר שהם יקבלו את הA350 הם יטוסו ניו יורק-סינגפור ואז זאת תהיה הטיסה הארוכה בעולם (באזור ה15,000 ומשהו ק"מ ו19 שעות
ובהחלט שתי הטיסות החדשות של הקטארים מזעזעות, לחשוב על להות במטוס כמעט יממה זה מזעזע

מיכה ס

New member
בזמנו הם ביצעו את הטיסה הזו עם 340-500, 18.5 שעות כיוון אחד

19 בחזרה. בשלב מסוים ביטלו את הקו.

hovitzer

New member
צודק בהחלט אבל כאן המקרה שונה

בין סינגפור לניו-יורק יש תנועת עסקים ופנאי בשפע כל השנה. בין דוחא לסנטיאגו פחות.
זה גם קונקשן לא טוב לרוב היעדים (אלא אם טסים מסנטיאגו לסידני מזרחה).
תנועות O&D הן מוגבלות משום שקטאר קטנה וסביר שהתייר הצ'יליאני לא ישתגע על 19 שעות טיסה ל - 49 מעלות בצל באמצע המדבר.
קשה להפוך טיסה כזאת לרווחית. באותה נשימה, כשמדובר על המפרציות אז זה כבר לא שיקול.

hovitzer

New member
לא ממש.

אם תרצה לטוס מסנטיאגו לסידני מערבה תעלה על טיסה יומית של QF או LA שאכן טסות מערבה את כל האוקיינוס השקט עד אוסטרליה.
כוונתי הייתה שקו סנטיאגו-דוחא לא מייצר קונקשנים מוצלחים אלא אם תחפוץ לטוס לסידני *מזרחה*....

WarDog

New member
אתה מתבלבל קצת

הטיסות של QF טסות מזרחה מסנטיגו לסינדי(דרך האוקינוס השקט), ולכן הטיסות של קטאר הן "מערבה" לסידני

hovitzer

New member
ידידי, נדמה לי שאתה מתבלבל...

מסנטיאגו לסידני, הטיסות הן דרום מזרחה....
במקרה בו תרצה לטוס דרך דוחא לסידני, הרי שתטוס צפון מערב מסנטיאגו לדוחא ואז דרום מערבה מדוחא לסידני...
שבת שלום!

eladogden

New member
אם אני זוכר נכון

את הטיסה SIN-JFK הם היו עושים עם מטוס בתצורת ביזנס בלבד, ללא מטען (למעט המזוודות) כדי שהמטוס יוכל לעשות את הטווח בלי בעיות...

למעלה