סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

&nbsp
איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
טוב...

סליחה שלא ממש הייתי פה בפורום בתקופה האחרונה - תקופה מאד לחוצה בעבודה (ולא יודעת מתי זה יגמר... כי גם במהלך השנה יש דברים עמוסים שם
)
&nbsp
&nbsp
וגם יצאנו לחופש (ששולב בין כמה מקומות - חופשה עם המשפחה המורחבת ואח"כ חופשה שלנו
)
אגב אהבתי את הרעיון של חופשה בתחילת החופש... זול ונותן פוש להמשך
)
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
כמה מהתקופה האחרונה

בסדרה 'ללא מילים' האמא נראתה לי מאד מוכרת - והבנתי שמדובר במיני דרייבר שגילמה את הפייה ב'קסם שם אלה'....
&nbsp
&nbsp
בפרק אחד של הרשימה השחורה (עונה קודמת לדעתי אני עדיין משלימה
) - נתקלתי בשתי דמויות שנראו לי מוכרות בהמשך הבנתי שמדובר בג'ייל הנסי ששיחקה בג'ורדן ובאנסטסיה גריפית' שמשחקת בלא מעט סדרות - אני ראיתי אותה ב'רופא להשכיר' וב'עד עצם היום הזה'...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

פעם שעבר שכחתי לציין את יו לורי

שגם מופיע בויפ .תאמת יש שם עוד מוכרים אבל לא כאלה שאכפת לי מהם כדי לזכור
התחלתי גם לראות תרגיע וזה פחות יפה ממה שחשבתי .
בכל אופן מורי מגולדברגים משחק שם ותמיד שיוצא לי לראות את שתי הסדרות באותו יום (כמו שאני אעשה בהמשך היום)זה מאוד משונה לי (כמעט לא יצא לי לראות במקביל שחקן בשתי סדרות שונות )
גם ג'וליה לואיס דרייפס הופיעה באחד הפרקים בתפקיד עצמה
וואו כמה שהיא מקסימה
אני ראיתי אותה בשלושה סדרות ואני אוהבת את כל הדמויות שלה בסדרות אלו אבל עכשיו בא לי שהיא תשחק את עצמה באיזה סדרה משלה

&nbsp
נ.ב כמובן אורח הכי חשוב מתארח בסיפורה של שפחה אבל אין לי איך לראות אותו שם

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
פרגון השבוע

&nbsp
פינה בה תוכלו לפרגן על כל דבר שתרצו, לספר איך פרגנתם לעצמכם השבוע ועוד.

חוטהשני

New member
השבוע פגשתי גיבורת ילדות

לא יודעת אם הרבה מכירים כאן את סדרת הספרים 'ילדי העולם' (נוריקו סאן הילדה מיפן, לילבס ילדת הקרקס...)

ספרתי פה לפני כמה שנים פרוייקט של דבורית שרגל - היא החליטה לנסות לחפש את הילדים הללו.

השבוע התקיימה הקרנה חגיגית עם גיבורת הספר 'לילבס ילדת הקרקס' והיה ממש מרגש

למעלה